Şimdi Ara

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★ (2739. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
56.137
Cevap
240
Favori
1.640.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27372738273927402741
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İndirme işlemini ana hesaptan başlatacaksın oynamak için ise kendi profilinden girebilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

İndirme işlemini ana hesaptan başlatacaksın oynamak için ise kendi profilinden girebilirsin.
    2 ay öncesine kadar kendi ana hesabımdan da indirmeye başlatabiliyordum. Acaba ayarlar mı değişti diye merak ettim. Ya da kısıtlamamı geldi???

• Anbilivıbıl kullanıcısına yanıt
    B hesabında iken storedan indireceğin oyunu bul yükle yazısı çıkar , live oyunlarını zaten kütüphanede görmen gerekiyor hesaba ekli ise gamepass oyunlarınıda üzerine gelip store da göre tıkla açılan sayfadan indirir.
  • fifa 20 Demo çıktı

• Arkadaslar sonunda 12 ay livegold 179 tl oldu aldım sonra ultimate 2 aylıkla tammladım 14 ay gamepass ultimate aktif hale geldi toplam 190 tl ye acaba 24 aylıkmı alsaydım diye kafamda deli sorular :)) bu arada xbox one x kullanıcısıyım tahminimce 14 aya kadar sıkılırım satarım dusuncesiyle almadım
  • Party chat e baglanabilen var mi yoksa sorun sadece bizde mi?

• Arkadaşlar Xbox One S'i hdmi ile monitöre bağlayınca görüntü gelmiyor. Normal TV ye takınca geliyor. Monitöre bağlamak için ne yapmam lazım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeCRiS

Arkadaşlar Xbox One S'i hdmi ile monitöre bağlayınca görüntü gelmiyor. Normal TV ye takınca geliyor. Monitöre bağlamak için ne yapmam lazım?
    Konsolu gamepad ile açın ve hemen ardından Y ve RT tuşlarına aynı anda basarak konsol tamamen açılana kadar basılı tutun. Görüntü ayarları sıfırlanarak monitör için uygun hale gelecektir. Xbox 360'da işe yarayan bir yöntemdir, one ve one x'de denemedim ancak denemekten zarar gelmez.
  • Oyun almaya mtc den devam mi ? Daha uygunu yok sanırım?

• ben bi türlü alamadım ordan anlık bir hata olustu diyor ne bankada ne de mtc ile 2 sindede bir problem yok
  • arkadaşlar merhaba
    bu ayki xbox live gold oyunlarında tekken tag tournament 2 tarihi geldi ama görünmüyor onun yerine ms splosion çıkıyor bölgeyi değiştirip almanya yaptım bu seferde bu oyun bölgenizde geçerli değil diye uyarı verdi
    adamlar bize fiyatlarda indirim yaptı ama oyun bölge konusunda hala ayrı tutuyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: black100

ben bi türlü alamadım ordan anlık bir hata olustu diyor ne bankada ne de mtc ile 2 sindede bir problem yok
    sanal kartla denemelerimden sonuç alamamıştım ininal kartla halloldu takılan arkadaşlar varsa eyer bilgisine
  • Arkadaşlar selam . Sorunum FIFA 19 la ilgili . Eski konu çok aktif olmadığı için mecbur açık olduğundan buraya yazıyorum şimdiden k. Bakmayın.

Demin FIFA 19 oyunu açmaya çalıştığım da aşağıda ki gibi diyor 1 saattir yapamadım olmuyor .1 senedir oynuyorum oyunu aynı hespa üzerinden . İlkkez böyle bir şey çıktı bilen var mı acaba ?

• haritaci41 kullanıcısına yanıt
    Hard reset dene, belki çözüm olur.

quote:

Konsol açıkken güç düğmesine 10 saniye boyunca basın, konsol kapanacaktır. Konsol kapandıktan sonra konsolu tekrar açın. Konsolun açılması normalden daha uzun sürmesi normaldir. Hard reset ile herhangi bir veri kaybetmezsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAJAJ80

Hard reset dene, belki çözüm olur.

quote:

Konsol açıkken güç düğmesine 10 saniye boyunca basın, konsol kapanacaktır. Konsol kapandıktan sonra konsolu tekrar açın. Konsolun açılması normalden daha uzun sürmesi normaldir. Hard reset ile herhangi bir veri kaybetmezsiniz.
    Onu nasıl yapıyorduk hocam

• Beyler live üyeliğim bitti ama bir pes 2019 u bile oynayamıyoruz illa üyelik istiyor gibi napmam lazım yani arkadaşimla ayni yerde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mir08 -- 21 Eylül 2019; 13:43:18 >
  • Gold üye değilsen multi oynayamazsın hiçbir şekilde.

• Offline bile oynanmıyor mu hocam ne saçma birşeymiş arada bir maç atarız diye aldık aynı evde maç atamiyoruz herşey para

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aslında oynanması lazım ama PES oynanmıyor demek ki. Local network den bile konami server larına bağlanıyorsa sıkıntı.

• Beyler ben bi soru sorcam ödüllü oyun günleri nedir bize bedava oyun mu veriyor

• 
Sayfa: önceki 27372738273927402741
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.