Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
55.111
Cevap
267
Favori
1.495.954
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Xbox >> ★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★
Giriş
    7944 Mesaj

global key için vpn ye gerek yok
    |
    |
    xbox game kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Merhaba MTC Game'den oyun almak istiyorum ama seçenekler arasında en ucuz US ve VPN var. US'te, US VPN seçmek lazım onu biliyorum ama VPN seçersem konum farketmiyor mu? Biliyor musunuz veya bilen varsa yardımcı olabilir mi?
    |
    |
    kaan0101 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    7944 Mesaj

Vpn dediği zaten us key, onun içinde vpn gerekiyor us vpn ile telefon uygulamasından keyi aktifleştirebilirsin
    |
    |
    FlightClub kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

tamam anladım teşekkür ederim
    |
    |
    kaan0101 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1881 Mesaj
    Arkadaslar metro oxudus oynarken 2 defa oyundan atti . Bir tanesi . Magrada fenerin calismadigi ekranin yesilimsi parazit oldugu yer digeri kisin yine metro tunelinde bi yerde . Sesten mi kaynakli grafik mi anlamadim
    Basina gelen var mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

psn muratseber37
  • Yarbay
    3839 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: classlord

Arkadaslar metro oxudus oynarken 2 defa oyundan atti . Bir tanesi . Magrada fenerin calismadigi ekranin yesilimsi parazit oldugu yer digeri kisin yine metro tunelinde bi yerde . Sesten mi kaynakli grafik mi anlamadim
    Basina gelen var mi
    Oyundan kaynaklı. Metro Exodus çok fazla teknik sorunu olan bir oyundu güncellemeler ile baya hatayı giderdiler ama hala komple düzelmiş değil. Yani senin yapabileceğin bir şey yok konsol dan kaynaklı değil. Ben oyunu bitirene kadar 2 kere oyundan atmıştı ama bu save dosyası uçan arkadaşların yanında hiçbir şey, kazasız belasız bitirdim oyunu:)

Orijinalden alıntı: JESKO

Oyundan kaynaklı. Metro Exodus çok fazla teknik sorunu olan bir oyundu güncellemeler ile baya hatayı giderdiler ama hala komple düzelmiş değil. Yani senin yapabileceğin bir şey yok konsol dan kaynaklı değil. Ben oyunu bitirene kadar 2 kere oyundan atmıştı ama bu save dosyası uçan arkadaşların yanında hiçbir şey, kazasız belasız bitirdim oyunu:)

Alıntıları Göster
    Eyvallah dostum . Ama oyun muhtesem . Last of us dan beri bukadar guzel ve icine ceken oyun oynamamistim.
    Grafikler muhtesem . Simdi 4k tv alicam sirf bu oyun icin
    Last of us un fps versiyonu onunkadar hatta fazlasi olarak iyi helal olsun yapanlara. Simdi anna hastalandi ilac bulmaya calisiyoruz

Ayrica oyundaki harika craft sisteminin tum oyun firmalarina ornek olmasini istiyorum. Oynadigim en iyi craft sistemli oyun . Tek eksik belki 4.silah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi classlord -- 12 Temmuz 2019; 12:40:39 >

psn muratseber37

• Yarbay
    4386 Mesaj

Spoiler olmuş hocam dikkat et. ;)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    classlord kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sorunlu alışverişleri Pm yoluyla sorabilirsiniz.
  • Binbaşı
    1881 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Cngzhn20

Spoiler olmuş hocam dikkat et. ;)
    Ufak spoiler :) sabirsizlaniyorum . Sanirim sonlara geldi .

psn muratseber37
  • Yarbay
    4386 Mesaj

Olsun belki oynamamış olanlar vardır. Sürpriz kaçmasın. :) Oyunu ilk çıktığında oynamıştım ben, o zamamlar performans güncellemesi falan almamıştı. Ona rağmen inanılmaz beğendim. Finali de istediğim gibi bitti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    classlord kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sorunlu alışverişleri Pm yoluyla sorabilirsiniz.
  • Yüzbaşı
    682 Mesaj
    quote:

Wifi üzerinden görüntü aktarma var bunun için gerekenler

Win 10 PC
    Veri aktarım hızı yüksek modem

PC, modem ve xbox aynı ev de aynı ağa bağlı olacak

PC deki xbox uygulamasından yapılıyor
    Peki hocam şöyle sorayım son kez
    .
    Bu konsolun görüntüsünu evde ki kullanmadığım kasalı pc nin
    17 inç ekranına PC den tamamen bağımsız olarak görüntüyü verebilme olasılığım var mı acaba . Hdmı girisi yok ama PC ekranında . Hdmı to VGA alıp kesin görüntü alır mıyım . TV ye aktarmış gibi m sorun olur mu acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haritaci41 -- 12 Temmuz 2019; 21:46:0 >

Sony SLR A900 ; Minolta 28-75 mm 2.8 DG , 35-105 Old
    Nisi ND,CPL Filtre
    Beike Tripod, Lowepro 400AW
  • Yarbay
    3839 Mesaj

Desktop pc mi diyorsun monitör mü? Xbox’ı PC ye bağlayamazsın monitör varsa ona bağlayabilirsin. PC de wifi desteği varsa kablosuz görüntü aktarabilirsin kablo kullanmadan tabii pc ve konsol aynı modeme bağlı olmak şartıyla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JESKO -- 12 Temmuz 2019; 22:10:40 >
    |
    |
    haritaci41 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Öncelikle iyi akşamlar abilerim Xbox ta kardeşlik ile ilgili bir soru sormak istiyorum.Bu P1 ve P2 hesap olayında karşı taraf hesabın şifresini değiştirirse (P1 veya P2 ikisinden biri) hesaba ne olur?(P1 değiştirirse P2 ye, P2 degistirirse P1 e ne gibi bi etkisi olur?)Sonuç olarak kişi oyun oynamaya devam edilebilir mi?

Desktop pc mi diyorsun monitör mü? Xbox’ı PC ye bağlayamazsın monitör varsa ona bağlayabilirsin. PC de wifi desteği varsa kablosuz görüntü aktarabilirsin kablo kullanmadan tabii pc ve konsol aynı modeme bağlı olmak şartıyla.
    Masaüstü PC nin LCD sine hocam

Nisi ND,CPL Filtre
  • Yarbay
    3839 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ÇAPAR01

Öncelikle iyi akşamlar abilerim Xbox ta kardeşlik ile ilgili bir soru sormak istiyorum.Bu P1 ve P2 hesap olayında karşı taraf hesabın şifresini değiştirirse (P1 veya P2 ikisinden biri) hesaba ne olur?(P1 değiştirirse P2 ye, P2 degistirirse P1 e ne gibi bi etkisi olur?)Sonuç olarak kişi oyun oynamaya devam edilebilir mi?
    Şifreyi P2 sahibi değiştiremez çünkü güvenlik ayarlarında P1 sahibi mail ya da cep telini eklemiştir şifreyi değiştirmek isteyince bu adreslere onay kodu gider. P1 sahibi şifreyi değiştirirse P2 sahibi mal gibi kalır O yüzden tanımadığın, referansı olmayan ve siteye yeni üye olmuş kimseden oyun alma.

Edit: Sana da herkes oyun satmaz daha 4 günlük üyesin:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JESKO -- 12 Temmuz 2019; 22:38:10 >
    |
    |

• Yarbay
    3839 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: haritaci41

Masaüstü PC nin LCD sine hocam

Alıntıları Göster
    LCD monitöre takabilirsin sanırım sadece vga portun var. VGA dan hdmı’a dönüştürücüler var onlardan alman lazım ama ne kadar sağlıklı çalışıyorlar bilemem ben önermem çöp görüntü verebilir. Şu işini görür ayrıca

https://www.hepsiburada.com/alfais-4867-hdmi-to-vga-cevirici-donusturucu-adaptor-p-HBV0000060TQW

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JESKO -- 12 Temmuz 2019; 22:57:24 >

• Binbaşı
    1628 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar, konsolda kullandığım hesaplardan birisi P1 ve bu hesap ana hesabım değil (bu hesapta gamepass ultimate aboneliği var) ana hesabımla oynarken gamepass ultimate aboneliğinden faydalanamıyorum. Sanki P2 iymişim gibi önce gamepass aboneliği olan hesabımla oturum açıyorum. P2 başka birisinde. Gamepass'li hesap giriş Xbox'ım olarak seçili olduğu halde neden oturum açmadan ana hesabımla oynayamıyorum?
    |
    |

|
    |

Eyvallah hocam inşallah normal PC satan yerlerde bulabilirim yarın soracam bilgisayarcılara inşallah hallederim

|
    |
    JESKO kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Nisi ND,CPL Filtre
  • Onbaşı
    25 Mesaj
    Yani simdi ben mtcgame den cyberpunk 2077 alcam diyelim vpn yazan ile alinca istedigim yerden acabilirmiyim sonucta us bolgesinden almiyom bolge belirtilmemis

|
    |
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
son dakika
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
1,620
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.