Şimdi Ara

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★ (2251. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56.137
Cevap
240
Favori
1.640.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22492250225122522253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fakcakaya

quote:

Orijinalden alıntı: alican88

quote:

Orijinalden alıntı: fakcakaya

Xbox one s alan arkadaşlar.yeni s kasanın fanı biraz sesmi yapıyor banamı öyle geldi?

ses mi? gram ses yok hocam..cihazim dibine girsen bile zerre ses cikarmiyor..bir arkadasima video cekip yollamistim..cihazin calisip calismadigini xbox logosunun yandigindan anliyosunuz

o kadarda abartmayın canım! s kasalarda bir fan sorunu aşikar, birçok kullanıcı dile getirmekte...fakat çok fan sesi çıkarmayan tek tük cihazlarda denk gelmiş olabilir..ama illaki bir ses var

aynisi bir arkadas demisti video cekip yolladim..pm den numaranizi yollayin sizede video cekip yollayayim hocam bakin bakalim ses varmi yokmu..gecenin bir yarisi gram sesszilikte bile duyulmuyor cihazin fan sesi..dedigim gibi isteyene video ceker atarim aldiginiz yere referans olarak gosterirsiniz..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Borealwinner

1,5 yıllık xbox one gamepad'in "A" tuşu arada basılı kalıyor fifa oynarken ekstra pas yapmak zorunda kalıyorum :) basit bir çözümü var mı yoksa garantiye mi vermek gerekir illa

garantiye verin.... yenisini gönderiyorlar...
  • Ea acess te game trial de oyunlar gözükmüyor bende başka karşılaşan varmı bu durumla

• Xbox one 1 tb modelini aldım The Dvision paketli sorum şu kutunun içinden çıkan gamepadi yeni çıkan gamepad ile degiştirebiliyormuyuz degiştirirsek nasıl degiştiriz bilen varsa yazsın lütfen
  • NeCRiS kullanıcısına yanıt
    tşkler arkadaşlar garantiye gönderdim gamepad'i bakalım ne zaman gelecek
  • amazondan digital oyun kodu alan varmı yakın zamanda, bf1 fln daha ucuza geliyo, digital kodu mail atılan versiyon. mail ile kargolanan kod yazılı karton değil

• quote:

Orijinalden alıntı: Borealwinner

tşkler arkadaşlar garantiye gönderdim gamepad'i bakalım ne zaman gelecek

Yakın zamanda ben de göndereceğim bakalım.

• NeCRiS kullanıcısına yanıt
    az önce mail atmışlar yenisini kargoya vermişler bence gönder , xbox müşteri hizmetleri bu konuda çok iyi
  • Borealwinner B kullanıcısına yanıt
    Sorma cok iyiler 1 ay olacak konsol yok ortada

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • IamxMSFT kullanıcısına yanıt
    haklısın sorunu çözülene iyi çözülmeyene kötü
  • quote:

Orijinalden alıntı: parcali

amazondan digital oyun kodu alan varmı yakın zamanda, bf1 fln daha ucuza geliyo, digital kodu mail atılan versiyon. mail ile kargolanan kod yazılı karton değil

Ben bir arkadaşımla hem forma horizon 3 hem de battlefield 1 aldık Amazon'dan ortak olarak,hiç bir sıkıntı yaşamadık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunter007 -- 15 Ekim 2016; 15:26:38 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Newegg 50 dolarlık Gift Card'ı 45 dolara satıyor. İlgilenen olursa bir baksın derim. Ben daha almadım ama on dakika içerisinde mail olarak geliyormuş kod.

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16832416738
  • Eski Xboxcilara sorum var. Arkadaslar ben 360 zamanindan halo 3, geow 3, forza 4 lerden gelmeyim. Bu jenerasyon bungie nin ayrilmasi geow un yapimcisinin degismesi ve One ın failleri yuzunden resmen cok sevdigim xbox a küstüm ve One almadım. Ama simdi eski ask tekrar aklima girdi. Halo 5, geow4, forza 6 multileri nasildir eski xbox 360 ın tadı var mı? Bu 3 oyun cok önemli benim icin biliyorum forza h3 mükemmel ama ben tam simulasyon seviyorum. Dedigim gibi bu 3 oyunun multi ortamlari hakkinda bilgi almak istiyorum, iyi oyunlar.

• Gençler şunu soracam : Amazondan xboz one s alırsam garanti durumu nasıl oluyor ? Ve şu tv ye uyumlu olur mu 1080 60 hz de çalıştırır mı :http://m.arcelik.com.tr/satelite-serisi-55-ekran-a22-lb-5533-tv.html

• 3 oyununda multisi çok ıyı şiddetle öneririz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bf1 i digital olarak en uygun nereden alabiliriz? Hindistan dan dogrudan kredi karti ile vpn olmadan alabiliyormuyuz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SemX555

Eski Xboxcilara sorum var. Arkadaslar ben 360 zamanindan halo 3, geow 3, forza 4 lerden gelmeyim. Bu jenerasyon bungie nin ayrilmasi geow un yapimcisinin degismesi ve One ın failleri yuzunden resmen cok sevdigim xbox a küstüm ve One almadım. Ama simdi eski ask tekrar aklima girdi. Halo 5, geow4, forza 6 multileri nasildir eski xbox 360 ın tadı var mı? Bu 3 oyun cok önemli benim icin biliyorum forza h3 mükemmel ama ben tam simulasyon seviyorum. Dedigim gibi bu 3 oyunun multi ortamlari hakkinda bilgi almak istiyorum, iyi oyunlar.

Halo 5'in multisi malesef sorunlu. Eu daki oyuncuları sistem abd deki serverlara bağlıyor.
    1 yıldan beri düzeltemediler düzelicek gibi de durmuyor. Halbuki oyun bana göre halo 3 kadar zevkliydi.

Burda konusu var baya bir şikayet edildi;https://www.halowaypoint.com/en-us/forums/6e35355aecdf4fd0acdaee3cc4156fd4/topics/343-response-dedicated-servers-eu/a65cf801-460d-49f5-abcc-4b172f736b3a/posts

Diğer sorduğun oyunlar bildiğin gibi her türlü tatmin eder seni.

• silinen kutu açılışının kopyası falan yok mu?

• x3x kullanıcısına yanıt
    Server US de olsa ne değişir gayet lagsız oynanıyor multisi siz 2Mbit ile bağlanıyorsanız bilemem tabii.

• 
Sayfa: önceki 22492250225122522253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.