Şimdi Ara

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★ (2253. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56.138
Cevap
240
Favori
1.640.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22512252225322542255
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • live da sorun mu var oturumum açılmıyor
  • diyar_21 kullanıcısına yanıt
    Sorun gözükmüyor.

https://support.xbox.com/en-US/xbox-live-status

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet sorun yok gözüküyor, internet bağlantımda da bir sorun yok ama oturum açılmıyor ilginç, var mı bi çözümü...
  • Tr olarak yedik kafamıza yine bi siber saldırı ya da proxy ban. 5 kişi denedik ne browser üzerinden ne consollardna xbox a girilemiyor hadi hayırlı olsu
  • quote:

Orijinalden alıntı: diyar_21

live da sorun mu var oturumum açılmıyor

Uydunet mi kullanıyorsunuz? Hotmail e de girilmiyor login.live.com açılmıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • what_tha kullanıcısına yanıt
    Uydunet kullaniyorum. Bende de sıkıntı mevcut oturum açılmıyor.

• what_tha kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam uydunet kullaniyorum, anlasildi simdi sorun

• Bir şey sorucam xboxı yeni aldım da neden ödeme yöntemine banka kartı ekleyemiyorum bütün bilgileri yazdım hala yeni bir ödeme bilgisi yükleyin diyor

• Dün hacker saldırısı olmuş galiba. Kimi yerlerde internet kesintisi 4 saat bile sürmüş. Xbox live etkilendi mi acaba? Dün akşam tan oyun güncellemesi yapıyordum internet kısa süreliğine gitti. Sonra tekrar gelince güncelleme yapabildim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C18F35D20 -- 23 Ekim 2016; 13:46:51 >
  • oturum açılmıyor arkadaşlar genel bir problem herhalde bende sorun yaşıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: diyar_21

Aynen hocam uydunet kullaniyorum, anlasildi simdi sorun

Bende uydunet kullanıyorum ve bende de oturum açılmıyor

• Uydunet kullanan arkadaşlar söyle bi cozum buldum.

Ethernet le bağlantı Kurucaz ama önce kablo çıkık olsun.

Telefonunuzdaki interneti paylaştırıp oturum acın cihazda. Açacağiniz oyuna gırın bekleyin.

arkasindan Ethernet kablosunu takın 2 dk sonra hotspotu kapatın. Oyuna devam edebilirsiniz Online olarak.

Liveda bağlantı kurduktan sonra sorun olmuyor. mevzu zaten ligin.live.com bağlantısını kuramıyor olması. Kurduktan sonra sıkıntı yok.

Bu yöntemle bi nevi xbox'ı vurdurarak çalıştırmış oluyoruz :))))

• merhabalar

mağazada playstation store daki gibi indirimdekiler, teklifler gibi bir bölüm yok mu yoksa ben mi göremedim?

Teşekkürler
  • Bir şey sorucam oyunlar düne kadar sorunsuz çalışıyodu fakat bügün oyuna girince ekran kesik kesik yeşil çizgiler çıkıyo neden acaba

• GTAV indirimde sanırım, black friday falan daha da düşer mi fiyat? TRde 113TL
  • fenomertcan kullanıcısına yanıt
    Ne kadara aldiniz Play&Charge kiti? Bir de orjinal miydi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deathcallsdeath

GTAV indirimde sanırım, black friday falan daha da düşer mi fiyat? TRde 113TL

Ben Black Friday'i bekleyeceğim, RDR2 de duyuruldu, daha fazla indirim gelir sanıyorum.
  • Arkadaşlar burda gold live i p2 olarak kullanıp kendi ana hesabındaki oyunları multi oynayan ve gold ücretsiz oyunları oynayan birisi varmı. Teyit etmek istiyorum. P2 hesabı satacağım.

• batuak29 B kullanıcısına yanıt
    Hocam 99 TL ye 5 taksitle aldım.Aldıktan sonra ürün kayboldu yani bi tane kalmış muhtemelen.Vatan'ın Konya mağazasındaymış yalnız 2.gün geçiyor bugün hala ups kargo gelip almamış.Neyse bulmam mucizeydi ona şükredeyim en iyisi.Zaten konsolu almama da 2 ay var.Bi de Black Fridayde ucuza gold almayı becerebilirsem ne mutlu bana.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada Black Friday de Gold kodu nerden nasıl alırım aydınlatır mısınız?Türkiyedeki kredi kartlarından biriyle alabilir miyim?Microsoft Store dan mı alınıyor?Şimdiden teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 22512252225322542255
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.