Şimdi Ara

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★ (2250. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
56.138
Cevap
240
Favori
1.640.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22482249225022512252
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Xbox one s alan arkadaşlar.yeni s kasanın fanı biraz sesmi yapıyor banamı öyle geldi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fakcakaya

Xbox one s alan arkadaşlar.yeni s kasanın fanı biraz sesmi yapıyor banamı öyle geldi?

Hocam aynı olay bendede var zırıl zırıl ötüyor cihaz.Araştırdım bunu microsoft çoğu xbox one s'de ucuz kalitesiz fan kullanmış arada nadiren bu sesi çıkarmayan cihazlar varmış.Ben cihaz arızalı diye değiştim gelen cihazda dahada fazla ses çıkarıyor :)) Gelen gideni aratıyor vallahi.Slim sessizdir sorunsuz diye alıyoruz iş makinası gibi ötüyor cihaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu konsol söylenilen gibi gelirse hiç düşünmeden alırım valla. Proda kenarda durur özel oyunlar için.

• quote:

Orijinalden alıntı: ysn61

quote:

Xbox one s alan arkadaşlar.yeni s kasanın fanı biraz sesmi yapıyor banamı öyle geldi?

Hocam aynı olay bendede var zırıl zırıl ötüyor cihaz.Araştırdım bunu microsoft çoğu xbox one s'de ucuz kalitesiz fan kullanmış arada nadiren bu sesi çıkarmayan cihazlar varmış.Ben cihaz arızalı diye değiştim gelen cihazda dahada fazla ses çıkarıyor :)) Gelen gideni aratıyor vallahi.Slim sessizdir sorunsuz diye alıyoruz iş makinası gibi ötüyor cihaz.

değişimi aldığınız mağzadanmı yaptınız? servisemi gönderip değişim istediniz?
  • fakcakaya kullanıcısına yanıt
    Amazon'a gönderdim hocam.Ses kaydı almıştım baktım daha fazla çıkıyor ses ayrıca uzaktanda duyuluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysn61 -- 8 Ekim 2016; 12:46:22 >
  • 1,5 yıllık xbox one gamepad'in "A" tuşu arada basılı kalıyor fifa oynarken ekstra pas yapmak zorunda kalıyorum :) basit bir çözümü var mı yoksa garantiye mi vermek gerekir illa
  • Borealwinner B kullanıcısına yanıt
    Garantisi az kalmis gonder usta sifir yollarlar belki.

• Arkadaşlar iyi akşamlar . G2a dan 12 aylık live kod u aldım ve kodu pc den gırdım xbox tan gırdım dili konumu değişltirerek yaptım yine olmadı kodu giriyorum kod 12 aylık live diye görülüyor kullan diyince işler ters gitti daha sonra tekrar deneyiniz diyor . 2 saatir denıyorum hep aynı sıkıntıyı veriyor maalesef bir bilgisi olan var mı yardım ederseniz sevinirim
  • Borealwinner B kullanıcısına yanıt
    Kalıcı olmasa da geçici bir çözümü var. Pamuğa biraz kolonya sürün ve basılı kalan tuşun üstünü silin. Daha iyi hale gelecektir ancak yine arada tekleyecektir.
  • İade edin direkt. Bende almıştım. Supportla konuştum onlarda kod kara listede dediler.

• Arkadaşlar bedava verilen live oyunlarını alamıyorum. Alım tamamlanamadı daha sonra deneyin diyor. 2 kart ekledim ikisi de aynı. Alan arkadaşlara bir soru sormak istiyorum. Ödeme ekranında sayfa ingilizce oluyor. Kredi kartı eklemek istediğimde kartı direk ABD alımlarında diye işaretliyor. Sizde de öyle mi acaba?
  • UlasAsmadili kullanıcısına yanıt
    benim hesapla ilgili bir sıkıntı varmış kod temizdi oldu şuan valla
  • quote:

ses mi? gram ses yok hocam..cihazim dibine girsen bile zerre ses cikarmiyor..bir arkadasima video cekip yollamistim..cihazin calisip calismadigini xbox logosunun yandigindan anliyosunuz

• O zaman sorun yok. :) Geçmiş olsun.

• alican88 kullanıcısına yanıt
    Bende tıkırtı sesi var konsolu 2 kere değiştim aynısı devam ediyor standart versiyon alınması daha mantıkloymış ama işten geçti benle birlikte yaşayan birçok arkadaşta var.

• quote:

Orijinalden alıntı: boye585858

Bende tıkırtı sesi var konsolu 2 kere değiştim aynısı devam ediyor standart versiyon alınması daha mantıkloymış ama işten geçti benle birlikte yaşayan birçok arkadaşta var.

umarim duzelir hocam..Allah nazarlardan saklasin birakin tikirtiyi fan donme sesi bile yok desem yeridir..cihaz cok sessizben cok memnunum..

• alican88 kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullanın hocam,işte şu sorunu yaşayan çok var ama istisna da var.Bana standart one daha sorunsuz bir cihaz geliyordu.

Neyse artık kısmet iyi günler..

• UlasAsmadili kullanıcısına yanıt
    Sağolasın

• quote:

Orijinalden alıntı: alican88

quote:

ses mi? gram ses yok hocam..cihazim dibine girsen bile zerre ses cikarmiyor..bir arkadasima video cekip yollamistim..cihazin calisip calismadigini xbox logosunun yandigindan anliyosunuz

o kadarda abartmayın canım! s kasalarda bir fan sorunu aşikar, birçok kullanıcı dile getirmekte...fakat çok fan sesi çıkarmayan tek tük cihazlarda denk gelmiş olabilir..ama illaki bir ses var
  • fakcakaya kullanıcısına yanıt
    Evet hocam bu herkesde var ayrıca fan sesi değil fan kısmından gelen bir zırıltı.Olmayan cihazlarda varmış ama nadir.Ben 3 kez değiştim aynı ses hepsinde var.Değiştirip ses çıkmayan cihaz bulanlarda varmış falat çok nadir.Youtube'da cihazdan gelen ses için cihazı açıp baktılar neden kaynaklandığıyla ilgili.Herhangi bir sorun değilmiş fanın yapısından kaynaklı çıkan bir ses.

• 
Sayfa: önceki 22482249225022512252
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.