Şimdi Ara

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★ (1622. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56.137
Cevap
240
Favori
1.640.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16201621162216231624
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • amazon veya ebay da satılan oyunların kod mu disk mi olup olmadığını nasıl anlarız? veya download ve code yazmayan her ilan kutulu mu?
  • XBox Live'ın kurucusu ve xBox One'ın designerı Microsoft'tan ayrılmış. Bakalım degişen bir şeyler olacak mı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: elbiskuha

amazon veya ebay da satılan oyunların kod mu disk mi olup olmadığını nasıl anlarız? veya download ve code yazmayan her ilan kutulu mu?

evet ve kutulu urunde shipping cikar digitalde cikmaz
  • Musketeer. kullanıcısına yanıt
    Ben de titanfall oynuyorum, gt nin ne? Size katilirim

• arkadaşlar bu bölge değiştirme olayı sınırsızmı yoksa belli bir sınır varmı
    tr hesabıyla alınan gold üyeliği usa hesaba geçincede kullanabiliyomuyuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi süsse -- 29 Aralık 2014; 23:14:59 >
  • Zied217 kullanıcısına yanıt
    Ben de titanfall oynuyorum. Birbirimizi eklemiştik. Bir gece titanfall gecesi yapalım topluca. Zevkli olur. Titanfall oynayanlar olarak birbirimizi ekleyelim yapalım bir gece.

• Ne şarjı ? Usb kablosuyla nasıl şarj ediliyor ne şarj ediliyor pil mi ?
  • Charge kitinden bahsediyorlar hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • wNchstR W kullanıcısına yanıt
    Tamam eyvallah Bende bugün 3 metrelik bir micro usb kablosu aldım. Pilsiz kullanıyorum şuan pil derdinden kurtuldum. Kablo her ne kadar geçmişe götürsede bazen eski yöntemler daha iyi oluyor
  • Uygun fiyata Play&Charge kiti bulursaniz muhakkak alin, 1 hafta cok rahat gidiyor.
    Bizim mağazalarda ona bile 100 TL fiyat koymuşlar , spotçularda vs ucuza denk gelirsem alırım. 1 hafta gidiyor diyorsunuz çok iyi o zaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: F.Kasap

Ben de titanfall oynuyorum. Birbirimizi eklemiştik. Bir gece titanfall gecesi yapalım topluca. Zevkli olur. Titanfall oynayanlar olarak birbirimizi ekleyelim yapalım bir gece.

çok iddialı değilim ama +1
    gamertag: lilililerle
  • KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada ya bak Burak.
    1420tl 100 lira bonus + 150 tl hediye çeki 2 oyun veriyor. Tr garantili olması da iyi.

• Aralık güncellemesi eSram'le ilgili geliştirmeler getirmiş. Haberi bende okuyacam şimdi sıcak haber paylaşayım dedim direkt Dying Light'ın 1080p/30fps yakalamasında etkisi olmuş.
    http://gamingbolt.com/xbox-one-december-sdk-update-allows-more-esram-control-new-api-improves-esram-performance

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C8DDC600D -- 30 Aralık 2014; 0:28:12 >
  • Bende xbox a tekrar gecicem bu son hack olayi artık ps den tamamen kopartti beni sadece excler icin tutuyorum. Iki konsol arasinda kalan arkadaslar. Gecen nesil x360 kullanicisi ve bu nesil pişman ps4 kullanicisi olarak diyorum ki ps4 donanimina kanmayin live in gamepadin ve xbox exclerin kalitesine sahip olun. Xone icin dikkat etmem gereken birseyler var mi x360 dan farkli olarak?

• quote:

Orijinalden alıntı: Vahlok

Aralık güncellemesi eSram'le ilgili geliştirmeler getirmiş. Haberi bende okuyacam şimdi sıcak haber paylaşayım dedim direkt Dying Light'ın 1080p/30fps yakalamasında etkisi olmuş.
    http://gamingbolt.com/xbox-one-december-sdk-update-allows-more-esram-control-new-api-improves-esram-performance

Sir Maximus bunu haberler kısmında paylaşmıştı. Gerçekten güzel bir gelişme.

• fenercag kullanıcısına yanıt
    Sizin gibi dusunenlerin sayisi artti fazlasiyla. Live ve Gamepad, gercekten zamanin cok ilerisinde..

Sadece o degil, algi operasyonu ile kotu gosterilen konsol su an cok iyi durumda..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wNchstR -- 30 Aralık 2014; 1:04:39 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Malesef reklamlarındaki ve kağıt üzerindeki ps4 ile evinizde tv sahpasının üstünde duran ps4 birbirinden 180 derece zıt durumda şuan. Allaha şükür kullandık biliyoruz...

Ben geçen nesile ps3 ile başlamış bin pişman olmuştum. Bu nesilde wNchstR'ın dediği gibi yaratılan ps4 çok güçlü tüm oyunlar 1080p, xbox güçsüz tüm oyunlar 720p, sony artık psni paralı yaptı mükemmel hizmet vericek, xbox multimedia cihazı ps4 oyun konsolu, xboxın tüm excleri pcye geliyor vs. vs. vs. algısına inanıp "niye ps4 gibi bir kosnol varken xbox alıyım?" diyerek bu nesilede ps4 ile başldım. Hatta firma şakşakçılığı yapmayıp bu durumda xboxı en çok eleştrienlerden biride bendim..

Xboxone için Garantili gelmiyor, garantisiz konsolu mu alıcam dedim, yasal olarak microsoft garantisi altında geldi... Türkiyeye önem vermiyor dedim, konsol dahil smartglass uygulamasına kadar türkçe oldu... Tüm özellikleri amerikada çalışıyor, amerika için konsol yapmışlar, o zaman amerikalılar alsın oynasın dedim, hürriyet gazetesi ve iş bankası uygulamaları konsola eklendi. Donanımı zaten düşük, zamanla fark daha çok açılır dedim dying lightda olduğu gibi tam tersi fark azalarak kapandı vs. vs. vs. Sonuçta ne oldu? Konsollar henüz piyasaya çıkmadan, kullanmadığım şeyi kağıt üzerindeki özelliklerine göre yorumlayıp eleştirdiğim için yanıldım.

Kısacası kafamda oluşan yalan yanlış muhteşem ps4, kötü xbox algısı, gün be gün çöktü. PS3'den PS4'e geçmiş olsam eşekten inip ata binmiş gibi olurdum ama normalde old-gen olan fakat altyapısıyla, yazılımıyla, gamepadin kalitesi ile ps4ün hala fersah fersah önünde olan Xbox360ı arar oldum. Zaten bir süre sonra paranızla rezil olduğunuzu farkedip lanet olsun raminede çözünürlüğünede diyecek noktaya geliyosunuz... Gelgelelim bu çözünürlük olayını tartışanların yorumlarını okuduğunuz takdirde, işin özeti istinasiz şekilde, " PS4de çözünürlük düşükse oyun yapımcısı kötü, Xboxta çözünürlük düşükse konsol kötü." "PS4'de fps düşüyorsa oyun yapımcısının başarısızlığı, Xboxta fps düşüyorsa konsolun başarısızlığı." gibi embesil bir noktaya geliyor. Görüldüğü gibi bu ortalama veya ortalama üzeri zeka seviyesinden çıkan bişey değil...

Teoriye değil, pratiğe bakmakta yarar var. O yüzden mümkünse iki konsoluda en azından 1 ay kullanmadan kesin karar varmayın... Firma şakşakçılarının gazına gelip, yaratılan veya yaratılmaya çalışılan yalan yanlış algılara kandığınız takdirde kaybeden siz olursunuz, bir başkası olmaz... En önemlisi sahip olduklarınız size sahip olmasına izin vermeyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leingrad -- 30 Aralık 2014; 5:40:37 >

charge kit değil. Normal usb micro usb kablosu. Konsola takt©¥m şarj ediyor gösterdi ama kontrol etmedim ne kadar şarj ettiğini.
  • ledlebi L kullanıcısına yanıt
    O zaman şarj etmiyor sanırım. Piller varken de piller yokken de aynı şekli gösteriyor. Fişe takılı manasında bir işaret gözüküyor sadece. Şarj etmediğini düşündüğüm için çıkartmıştım ben pilleri. Normal şarj etmiştim.
  • 
Sayfa: önceki 16201621162216231624
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.