Şimdi Ara

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★ (1620. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
56.137
Cevap
240
Favori
1.640.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16181619162016211622
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Xbox tr magazasinda oyun fiyatlari nasil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: J.A.Cooper

Xbox tr magazasinda oyun fiyatlari nasil

kazık
  • kutulu oyundan bile pahalı olabiliyor bazen.en iyisi hong kong veya abd pazarları
  • Bilgilendirme için teşekkürler hocam almaya karar verdm sknti çıkmazsa öğleden sonra alicam .peki us hesabımı aciim ps4 teki gibi en uygun fiyatlar için.us açmakla TR açmak arasında fark yok değil mi lag vb.
  • quote:

Orijinalden alıntı: caseymert

Bilgilendirme için teşekkürler hocam almaya karar verdm sknti çıkmazsa öğleden sonra alicam .peki us hesabımı aciim ps4 teki gibi en uygun fiyatlar için.us açmakla TR açmak arasında fark yok değil mi lag vb.

fark yok ıstedıgın zaman tr ye gec ordan ıngıltereye gec ordan patagonya ya gec sınırlama yok.3 ayda bır degısterbılıyorsun sanırım
  • Tamamdir hocam çok sağolun yardımlar icin.
    Arkadaslar ben sunset overdrive alicam ilk oyun olarak yılbaşı indirimiyle 30 dolar yaziodu dün internette ama baktm 60 dolar link atabilcek varsa süper olur 30 dolarsa kacirmiim.

• quote:

Orijinalden alıntı: caseymert

Tamamdir hocam çok sağolun yardımlar icin.
    Arkadaslar ben sunset overdrive alicam ilk oyun olarak yılbaşı indirimiyle 30 dolar yaziodu dün internette ama baktm 60 dolar link atabilcek varsa süper olur 30 dolarsa kacirmiim.

gunluk olabılır o ındırım.benım sunset yanında bedava geldı.ebay den kod al baya ucuza yakalanıyor.ryse ı 20-25 dolara yakalarsın.sunsete de bakabılırsın kod ıcın
  • Beyler gecen gun Forza 5 bende olmamasina ragmen, otomatik olarak indirip kurdu Xbox. Xbox kardeslige de sordum o da almamis. Neden olmus olabilir? Yilbasinda gecici sure ucretsiz mi oynatiyor Xbox acaba?
  • caseymert kullanıcısına yanıt
    1 günlüktü o, geçti maalesef.
  • arkadaşlar xbox ta explorer dan bir film sitesi açayımda film izleyeyim dedim ama videoyu açmıyor hta veriyor nedeni ne olabilir flash falan mı indirmek gerekiyor bunun içinde.
  • kod dediğiniz ne oluyor nasıl kullanılıyor oyunu internetten ücretsiz indirip aldığımız kodla lisanslı halemi getiriyoruz benim xbox bugün gelir büyük ihtimal her zaman kullandığım bir hotmailim var onunla türkiye hesabı açsam olur sanırım başka bir ülkeden açmamın bana artıları eksileri ne olur yoksa hepsi aynımı mantığı ne acaba.teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hevdem

kod dediğiniz ne oluyor nasıl kullanılıyor oyunu internetten ücretsiz indirip aldığımız kodla lisanslı halemi getiriyoruz benim xbox bugün gelir büyük ihtimal her zaman kullandığım bir hotmailim var onunla türkiye hesabı açsam olur sanırım başka bir ülkeden açmamın bana artıları eksileri ne olur yoksa hepsi aynımı mantığı ne acaba.teşekkürler.

kodu games kısmına gelıp use code bolumune gırıyorsun ok ledıkten sonra oyun ınmeye baslıyor.turkıyede olur.amerıkada kampanya cok oyunlar daha ucuz. - si yok.amazondan para kodu alıcaksın yıne kod kısmından yuklıceksın o paralarla alısverıs yapıcaksın storedan.
  • multi olarak topluluk genelde hangi oyunda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tansusus

quote:

Xbox tr magazasinda oyun fiyatlari nasil

kazık

Ama oradan almak zorunda değilsin
  • quote:

multi olarak topluluk genelde hangi oyunda

Multipltfrm olarak FIFA , BF ve AW . Destiny falan da var ama ben pek sevemedim, hep aynı tekdüze ilerliyor/ilerleyemiyor. Tıtanfall baya keyifli biz grup olarak yoğunlaştık :) Şimdiye kadar neden hiç vakit ayırmamışız bilmiyorum. Arka arkaya okadar çok oyun çıktı ki, fırsat bulamamıştık. Şimdi TITAN en yoğun.
  • Rusya Medimarkttan alınan garantili Xbox One'ın Türkiye'de garantisi geçerli olur mu, çağrı merkezini aradım 1 yıl geçerli olduğunu söylediler ama ?
  • J.A.Cooper kullanıcısına yanıt
    Ben çoğu zaman Titanfall oynuyorum. Nedense hiç sıkılmıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Rusya Medimarkttan alınan garantili Xbox One'ın Türkiye'de garantisi geçerli olur mu, çağrı merkezini aradım 1 yıl geçerli olduğunu söylediler ama ?

benımkıde ıngıltereden gelmıs spota 1 yıl gecerlı gozuktu.ocak 2016 ya kadar.xbox a kayıt yaptırınca aletı cıkıyor zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: tansusus

quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Rusya Medimarkttan alınan garantili Xbox One'ın Türkiye'de garantisi geçerli olur mu, çağrı merkezini aradım 1 yıl geçerli olduğunu söylediler ama ?

benımkıde ıngıltereden gelmıs spota 1 yıl gecerlı gozuktu.ocak 2016 ya kadar.xbox a kayıt yaptırınca aletı cıkıyor zaten

Kayıt derken ?
  • KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    xbox.com dan support kısmından cihazı register ediyorsun garantisini gösteriyor.
  • 
Sayfa: önceki 16181619162016211622
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.