Şimdi Ara

★★★ XBOX ONE X ★★ XBOX LIVE ★★★ (1618. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
56.138
Cevap
240
Favori
1.640.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16161617161816191620
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: li10king

Arkadaşlar hem ps4 hem xo ı olan varsa sorularıma cevap verirseniz sevinirim.şimdiden teşekkürler. Ps4 te Fifa'da rakip bulurken Bağlantı kalitesini gösteren çubuklar var hani, onlar yeşilken maça girsek bile maç içinde bazen takılmalar falan oluyor. Live da bu sıkıntılar kesinlikle yok mu? Ikincisi Kazandığım maçlardan sonra oluyor niyeyse! Bağlantım kopuyor yenik sayılıyorum live da böyle şeyler başına gelen var mı? Xo gamepadinde pil işi kafama takılan bi konu ne kadar süre dayanıyor piller?

Bu sorulara en az 1000defa cevap verildi. Çok değil son 10-20 sayfayı okursanız bu sorulara verilecek cevaplardan daha çok bilgi sahibi olursunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Musketeer.

quote:

Arkadaşlar hem ps4 hem xo ı olan varsa sorularıma cevap verirseniz sevinirim.şimdiden teşekkürler. Ps4 te Fifa'da rakip bulurken Bağlantı kalitesini gösteren çubuklar var hani, onlar yeşilken maça girsek bile maç içinde bazen takılmalar falan oluyor. Live da bu sıkıntılar kesinlikle yok mu? Ikincisi Kazandığım maçlardan sonra oluyor niyeyse! Bağlantım kopuyor yenik sayılıyorum live da böyle şeyler başına gelen var mı? Xo gamepadinde pil işi kafama takılan bi konu ne kadar süre dayanıyor piller?

Bu sorulara en az 1000defa cevap verildi. Çok değil son 10-20 sayfayı okursanız bu sorulara verilecek cevaplardan daha çok bilgi sahibi olursunuz.

formda amaç insanların birbirine paylaşımda bulunması ben sorunun cevabını bilseydim arkadaşa yardımcı olurdum keşke bu yazıyı yazana kadar eğer sorunun cevabını biliyorsaydınız arkadaşa yardımcı olmanız daha doğru olurdu burda kaynaşmak arkadaşlıklar güzel dostluklar önemli

• Hala iyi insanlar var bazı filmlerde diyorlar ya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hala iyi insanlar var bazı filmlerde diyorlar ya

ben doğru olanı söyledim ozaman herkez bir soru sorduğunda daha önce konuşldu diyip kimse formada yardım msjı yada sorunun cevabını 10 20 sayfa okusun denilsin pratik olarak bir soruya cevap verip karşındaki insana bilgi vermekmi önemli yoksa o kişiyi 10 20 sayfa saatlerce sorunun cevabını okumasımı daha mantıklı ?

• Dostluk arkadaslik alalim bir dal
  • li10king kullanıcısına yanıt
    Piller 2-3 hafta dayanir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ps4 sattım aranıza katılmak için 1000tl civarına garantili xbox one arıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Musketeer.

quote:

Hocam oyle cevap verecegine evet ya da hayir diyerek yardimci olsan arkadasa sen cevap vermek zorunda degilsin baska arkadaslar da verebilir sana burda fazladan soru sorulunca senin ne zararina oluyor kalabalik mi ediyor arkadas?

• charli293 C kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

• quote:

Ps4 ve xbox one yan yana duruyor. Onceki nesilde xbox360 kullanmistim, ps3'u kisa sure kullandim ve hic isinamadim makinaya. Xbox one'i yeni aldim ve artik ps4'u acmiyorum. Live kalitesi cok iyi, ayni yerde durmalarina ragmen daha hizli bagkaniyor ve sorunsuz oynuyorum. Ama xbox'i severmisiniz, bilemiyorum. Joyoad farkliligi var, futbolda cogunluk, dualshock serisine alisik.

• Sağlasın kardeşim. Ben %80 fifa online oynayan birisiyim. Yani alırsam sadece fifa için Xbox almış olacağım. Ps4 ü kardeşime devredeceğim bi nevi :) lag illaki olur diye düşünüyorum ama psn deki gibi 5-6 maçta bir olur mu? Yoksa 50-60 maçta bir gelir başına diyebilir misiniz?

• 545 sayfa Xbox One konusu.

bilmemkaç bin sayfa PS4 konusu.

Hala onumu alsam bunu mu alsam. Yardımlaşmayı bana söylemeyin sayfalarca paragraflarca yazılar yazdım birçok konuda.
  • Ya beyler One da PES2015 aldim. Aldigima bin pisman oldum. Arkadasin PS4 unde gorup de aldim. Grafikler muthis, adam yuzleri vs harika orda. Ancak gel gor ki One'da tam bir hayal kirikligi. Megerse PS4 te 1080p, One da 720p imis. AA diye bisey yok oyunda adamlar, grafikler adeta camur gibi...
    Siz siz olun sakin One da PES2015 almayin.
    Ayrica FIFA2015 i One da 1080p 60fps yapan adamlar hangi zihniyetle PES2015 i 720p cikarir anlamak cok zor. Resmen PS4 e exclusive gibi bisey olmus.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeniAdem

Ya beyler One da PES2015 aldim. Aldigima bin pisman oldum. Arkadasin PS4 unde gorup de aldim. Grafikler muthis, adam yuzleri vs harika orda. Ancak gel gor ki One'da tam bir hayal kirikligi. Megerse PS4 te 1080p, One da 720p imis. AA diye bisey yok oyunda adamlar, grafikler adeta camur gibi...
    Ayrica FIFA2015 i One da 1080p 60fps yapan adamlar hangi zihniyetle PES2015 i 720p cikarir anlamak cok zor. Resmen PS4 e exclusive gibi bisey olmus.

Her iki konsolda da oynadım. Böyle bir fark görmedim. Oyunun grafik motoru zaten currentgen. Nekadar muhteşem olabilir anlamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragonbornx

Dostluk arkadaslik alalim bir dal

• quote:

Sağlasın kardeşim. Ben %80 fifa online oynayan birisiyim. Yani alırsam sadece fifa için Xbox almış olacağım. Ps4 ü kardeşime devredeceğim bi nevi :) lag illaki olur diye düşünüyorum ama psn deki gibi 5-6 maçta bir olur mu? Yoksa 50-60 maçta bir gelir başına diyebilir misiniz?

lion şöyle cevap vereyim bildiğim kadarı ile lag surumu senin ve karşındaki online oyuncunun internet kalitesine yani hız değerine bağlı diye biliyorum sorun olmaması için her iki tarafında interneti iyi olmalı
  • arap2 kullanıcısına yanıt
    lag sorunu yazacağıma lag surumu yazmışım dikkate almayın
  • quote:

Ya beyler One da PES2015 aldim. Aldigima bin pisman oldum. Arkadasin PS4 unde gorup de aldim. Grafikler muthis, adam yuzleri vs harika orda. Ancak gel gor ki One'da tam bir hayal kirikligi. Megerse PS4 te 1080p, One da 720p imis. AA diye bisey yok oyunda adamlar, grafikler adeta camur gibi...

İkisi de 1080p oynatıyor bi hata olmasın?

http://www.gottabemobile.com/2014/09/16/fifa-15-reasons-to-buy-on-xbox-one-or-ps4/

• Ayrıca xbox one seneye ps4e fark atacak çünkü opengl'e karşı directx12nin ciddi avantajları var. Pc oyunları eğer portlanacaksa genelde one'dan portlanir daha uyumlu olduğu için. Kimse gidip opengl'e özel kod derlemez

• quote:

Orijinalden alıntı: Elsa

quote:

İkisi de 1080p oynatıyor bi hata olmasın?

http://www.gottabemobile.com/2014/09/16/fifa-15-reasons-to-buy-on-xbox-one-or-ps4/

Arkadaşlar xbox one pes 2015 konaminin sony e gectigi torpil yuzunden grafik olarak surunuyor. 720p ve kose yumusatma sıfır. Oynans ayni olsada grafikler gercekten sinir bozucu. Adam bhatti denilen sarlatanin ozru kabahatlerinden buyuk.neymis 60 fps yakalamak icin cozunurlukten kismak zorunda kalmislar.xbox one da 720p cikan ilk spor oyununu yaptilar.kendilerini tebrik ediyorum.

• 
Sayfa: önceki 16161617161816191620
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.