Şimdi Ara

Xbox One X alırken nelere dikkat edilir?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
1.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, uzun zamandır konsol almayı düşünüyorum ve kararım Xbox One X almak oldu. Playstation 4 Pro almayı düşünüyordum ama genelde online oyun oynadığım için Playstation Exclusive oyunlar dikkatimi çekemedi. Playstation alırken CUH, Pal2 ve Sony garanti gibi olayı var. Xbox One X'te dikkat edilmesi gereken böyle şeyler varmıdır? Ürünü Hepsiburada.com'dan alacağım linkini bırakacağım. Ürünün garantisi 24 aymış fakat Microsoft ya da ithalatçı garantili olduğu yazmıyor nasıl anlarım? Ürünü önerir misiniz? Teşekkürler.

• Temiz bulabilirsen ikinci ellere bir bak derim. PS5 alırım diyordum çıkınca ama bende one s i x e yulsetecegim geniş bir zamanımda.
  • Türkiye faturalı olması yeterli. Ben de hepsiburadan aldım, Microsoft sitesinden seri no girince garanti süren görünür. Orada yanlış olsa bile fatura tarihine göre güncellerler.
  • Ben Mediamarkttan almıştım Forza bundle ONE X. Aslında öyle çok dikkat gerektiren bi durum yok bu işte. cihazın kutusundaki güvenlik şeritlerini kontrol etmek yeterli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 5 Şubat 2019; 17:37:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: malitoo

Türkiye faturalı olması yeterli. Ben de hepsiburadan aldım, Microsoft sitesinden seri no girince garanti süren görünür. Orada yanlış olsa bile fatura tarihine göre güncellerler.
    Almanya amazondan almayı düşünüyorum ne ekisisi olabilir?
  • Türkiye'de garantisi 2 değil 1 yıl olur bütün fark bu geri kalan herşey aynı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 23 Şubat 2019; 7:22:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Urahara0

Almanya amazondan almayı düşünüyorum ne ekisisi olabilir?

Alıntıları Göster
    Amazon.de üzerinden vergi ve kargo dahil alacağınız ürünün fiyatı, bazı Türkiye mağazalarındaki fiyatı geçebilir.
    Hepsiburada.com 3390tl’sına satıyor mesela. Hatta forumun 2.el kısmında sıfır bf5 bundle paketi 2600tl’sına satan birisi de var.
  • Ben geçenlerde gezi amaçlı kopenhag'a gittim, suyun 16 tl olduğu yerde xbox one x fallout paketi + bir de kol toplam 2500tl denk geldi :) ps4 pro almaya daha yakındım ama fiyat olarak bu çok çok uyguna geldi :)

Pardon pardon tax free den de 200tl aldım, 2300 tl ye denk geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fîrzen -- 9 Nisan 2019; 9:14:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fîrzen

Ben geçenlerde gezi amaçlı kopenhag'a gittim, suyun 16 tl olduğu yerde xbox one x fallout paketi + bir de kol toplam 2500tl denk geldi :) ps4 pro almaya daha yakındım ama fiyat olarak bu çok çok uyguna geldi :)

Pardon pardon tax free den de 200tl aldım, 2300 tl ye denk geldi.
    Pro ile kiyas bile edilemez grafik ve guc anlaminda fakat
    Oyun acisindan ozellikle single oyun seviyorsan o zmaanda tam tersi bir durum var :)
  • suanki piyasada ikinci el de olsa 2500 den yukarı alım yapmayın derim. one x için konuşuyorum.

ben sıfır kutulusunu 2700e aldm. bakıyorum malum sitede ikinci ele 3400 yazan var.

almayın kardeşim o fiyatlardan milleti kazıklamaya çalışıyorlar 3 kuruşluk akıllarıyla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phurba -- 9 Nisan 2019; 10:22:36 >
  • oyun fiyatlarını ve gold fiyatını karşılarım param sonsuz diyorsan al xbox

yoksa direk ps4 pro al geç
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.