Şimdi Ara

Xbox One X 1,999₺’ye Media Markt’ta! (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
0
Favori
6.604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dostlar bende aranıza katıltım.Valla GAza Geldim X Box One X Aldım.Umarım Doğru yapmısımdır.En cok Fifa 18 ve PES 2018 4k Oynamak hayalim.Birde 4k monitor tavsiye edebilirmisiniz ? Bende Acer G257HU 2k monitoru var bunu satıp 4k alayım diyorum.Sizce doğru yaparmıyım ? Fifa ve Pes 2018 One s 'den goruntu olarak iyidir herhalde yoksa One S 3 adet oyun2 kol 1649 TL olmasına ragmen almadım :)

Teşekkürler
  • pilgrimage P kullanıcısına yanıt
    bu gold üyeligi yaptım yapmasına ama gamepass kodunu nasıl kullanacagız teknosadan 2000 tl aldım cihaz xbox one x stand cıkmadı bende
  • spencermila S kullanıcısına yanıt
    Stand sadece Scorpio Edition modellerinde var ve konsol ilk çıktığı zaman ön sipariş yapanlara satıldı sadece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kim Kitsuragi -- 27 Nisan 2018; 23:02:39 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yedek kol ve stand nereden bula biliriz kol tek olunca olmuyor evde iki kişi var birde
  • spencermila S kullanıcısına yanıt
    Kimse scorpio edition dan çıkan stand’ı tek başına satmaz bence bulamazsın. Game padi ise her teknoloji marketlerinde ya da online alışveriş sitelerinde bulabilirsin bir sürü renk seçenekleri var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kim Kitsuragi

Kimse scorpio edition dan çıkan stand’ı tek başına satmaz bence bulamazsın. Game padi ise her teknoloji marketlerinde ya da online alışveriş sitelerinde bulabilirsin bir sürü renk seçenekleri var.
    alide ve amazonda cok var başka başka markaların olurmu acaba onlar kol fiyatı pahalı gibi geldi bana
  • hocam stream olayi icin pcden onerir misiniz bu konsolu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bartu Boray OHJWQ -- 29 Nisan 2018; 13:17:48 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kim Kitsuragi

eldeki full hd sony 110 cm televizyonu bunla degiştirmek istiyorum para konusunda sıkıntı yok yer olarakta 120 123 cm kadar tvler sıgıyor bu tv sizce xbox one x icin iyimidir hdr 4k vb var 116 cm de ola bilir 110 cmde ola bilir 4k hdr lazım x box one icin

https://www.hepsiburada.com/sony-kd-49xe7077-49-123-ekran-uydu-alicili-4k-ultra-hd-smart-led-tv-p-HBV00000AHOQJ?magaza=Doğubankbilişim

• arkadaşlar gittigidiyordaki mediamarkt mağazasında 1.899 tl ve 75 garanti bonus ile 1.824 tl ye düşüyor. gittigidiyordan mı alayım yoksa 1.999 tl mediamarkt sitesinden mi alayım. farkı varmı. gittigidiyordan alınca mediamarkt mı gönderecek ürünü. bilmediğim için soruyorum.
  • bugrayeyer kullanıcısına yanıt
    Gittigidiyor üzerinden alabilirsiniz. Ürünü mediamarkt gönderecek. Aynı şekilde teknosa'da ilan açıyor. Ben teknosa gittigidiyor ilanından 1840 TL ödeyerek satın aldım.
  • Arkadaşlar teknosa.com fiyatı 2799 TL'sına yükselmiş. Satın almayı düşünenler aşağıdaki fiyatı kaçırmasın!

https://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/xbox-one-x-1tb-konsol-330117059

https://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/microsoft-xbox-one-x-1-tb-oyun-konsolu-346491489

• BeyazBüyü B kullanıcısına yanıt
    Vatan , Media ve Teknosa'da fiyatlar eski haline gelmiş.

Hepsiburada, Gittigidiyor, N11 ise hala eski fiyatí koruyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BeyazBüyü B kullanıcısına yanıt
    Hocam kısa bir süre sonra yine indirime girer. Stokları belli bir zaman sonra eritmek zorundalar hatta bu sefer indirim + yanında oyun yada gamepad kampanyası bekliyorum.
  • Arkadaşlar şimdi baktım internet sitelerine. Şu an itibari ile Teknosa haricinde fiyatlar yine düşmüş. Mediamarkt, Vatan,Hepsiburada ve Gittigifiyorda fiyat yine 1,999TL ye düşmüş. Dün baktığımda fiyatlar 2.699 idi. Teknosa.com da ise 100 TL zam yapmış 2,799 yapmış şaka gibi. Umarım 2 hafta daha devam eder de şu fiyatlar birtane de ben almayı istiyorum One X.
  • Gittigidiyor Mediamarkt'tan 1880TL ve 75tl world puan avantajı ile aldım. Aranıza katıldım...
  • an itibariyle mediamarkt gece kuşu kampanyasıyla yine 1.999₺ ye düşmüş

• Merhaba ben de mediamarktanki kampanya ile 1999 tl ye xbox one x aldim bugun ancak kutusunu acmadan satmaya karar verdim, nakite ihtiyacim oldugundan dolayi satmayi dusunuyorum bir de pubg ve 100+50 tl lik microsoft kartlari almistim. Isteyen olursa uygun bir fiyatta anlasabiliriz ankara ici elden teslim edebilirim..

• Ekran kartı ve ram fiyatları uçmuşken
    Fiyat performans ürünü olmuş aslında, pc düşünenlere göz kırpıyor,

Bende pc yok, Ps4 ve Xbox one var, ps4 exc oyunlar dışında kullanmıyorum gibi bir şey oldu,
    İkisini de satıp ps4 pro veya one x niyetindeyim, ama pro zamlanmış, daha ucuza daha güçlü konsol varken pro alınmaz, diye düşünüyorum, ps exc oyunları da oynadım zaten,
    Şu red dead2 yi 4k oynayım yeter.

• Arkadaşlar 2 mayıs da mediamarkt sitesinden aldım. Mailime 1500 üzeri alisveris için 150 tl çek geldi. 1999-150 = 1.849 tl ye aldım . 1 aylık game pass şifresi var 14 günlük live gold var. Bunları biri bitince diğerini mi gireyim yoksa aynı anda mı gireyim sizce. ? Ikisi ne ise yariyo bilmiyorum :) ama onuda sormiyim size , şimdi araştırıcam öğrenicem.

• bugrayeyer kullanıcısına yanıt
    1850tl ye bedava o cihaz için.

Ps4 prolar 2000tl ye dayandı.

Bende ps4 ümü satıp xbox x alacağım inşallah

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.