Şimdi Ara

XBOX ONE SES SORUNU

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
2.486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni aldığım halde üründen bayağı bir ses geliyor. Garip olan kısım ise sadece ana menüdeyken gelmesi. oyundayken ise aşırı sessiz. Ürün sorunlmu acaba??

• Dostum forumda bir kaç kişinin bu olay başına geldi cihazın sorunlu Microsoft'u ara durumu bildir değişim yapacaklar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende de aynı durum var. Değişim için gönderecektim üşendim kullanıyorum bir sıkıntı olmuyor diyor bu şekilde kullananlar.

• xbox ın sitesinde destek bölümünden onarım kısmına bir bakın bence.
  • F355 Challenge F kullanıcısına yanıt
    Ben de üşendim, yollasak da sağlam ürün yollarlar mı ki? (Ve konsolun yanında Forza 5 hediyeydi kod olarak, o gider diye korkuyorum)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Don't just stand

Ben de üşendim, yollasak da sağlam ürün yollarlar mı ki? (Ve konsolun yanında Forza 5 hediyeydi kod olarak, o gider diye korkuyorum)

Sağlam ürün yollamak zorundalar, senden sorunlu cihazı alıp yerine başka bir sorunlu cihaz göndermezler. Forza 5 i indirdiğin an senin live üyeliğine işleniyor. Yani o oyun artık senin istediğin makinada oturum açtığında o oyunu tekrar indirebilirsin.
  • dynamic09 kullanıcısına yanıt
    Aslında ses öyle fazla değil, ama oyun açınca ses kalmıyor. Bu Xbox One'ın kendisinde olan bir şey mi acaba??

• Ses olayi ilk actigimda beni cok rahatsiz etti, diskten geliyor sandim ama arkada diskin kendi sesini de duyabiliyorum. Sadece yukleme yaparken bu ses olusuyor, onun disinda oyun icinde falan o ses yok. Bir cok arkadasimla konustum, benim gibi donanim takintili olan herkes sesten sikayetci ama normal insanlar hic ses olmadigini iddia ediyorlar.

Ben tum makinalarda oldugunu ama ses yok diyen kisileri rahatsiz etmedigini dusunuyorum. Salona TV unitesine, kendi yerine yerlestirdikten sonra simdi bana sorsaniz ben de sessiz derim ama biliyorum sessiz ortamda ya da yakindan gercekten rahatsiz edici bir ses var... Bazi ekran kartlarinda yuk altinda cikan sese benziyor biraz ama sadece disk kullaniminda disk sesi ile birlikte geliyor. Ses olmadigini iddia eden bir arkadasima gidip en kisa zamanda bu isi acikliga kavusturmayi planliyorum.

• Benim de arada bir ana menüdeyken oluyor, o da az bir ses, oyundayken gelen ses 0. Garantilik bir durum yok gibi görünüyor...

• Ha bir de belirtmek isterim ki TV/Xbox One ile aramda maksimum 1 metre mesafe va belki ondandır.

• Bendeki ses içinde disk olunca kesiliyor ve sadece menüde Idle durumdayken ortaya çıkıyor. Kutulu oyunum yok ama bir bluray filmi taktım sürekli konsolda duruyor sıkıntı olmuyor.

• Ses sorunu yaşayanlar sanirim sadece Power Mode olarak "Energy Saving" kullananlar. Power Mode'u "Instant On" yaparak dener misiniz?

• sorunu ne yaptınız nasıl cozdunuz arkadaslar? son durum nedir?
  • Spirit_Rises kullanıcısına yanıt
    Abi ben Xbox one a WWE 2k15 aldım disk olarak bimeksten.Eve gidip oyunu kurdum açtım yaklaşık 2 saat oynadım sonra diski çıkarıp konsolu kapattım.Sonra tekrar konsolu açıp diski takıp oyuna girdiğimde oyun baştan başladı herşey silinmiş Yaptıklarım ne yapmalıyım yardım ederseniz sevinirim ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.