Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Xbox One S Controller Bluetooth Sorunu (PC)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
12
Cevap
0
Favori
933
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Xbox >> Diğer >> Xbox One S Controller Bluetooth Sorunu (PC)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    39 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar. 3 gün önce xbox one s controller satın aldım ve laptop'da (windows 10) kullanacağım için bluetooth adaptör almadım. Kolu bluetooth ile bilgisayara sorunsuz bir şekilde bağlıyorum fakat oyunlarda 20-30 dk sonra bluetooth baglantisi kopuyor (sanırım) ve cihazin ışığı yanıp sönmeye başlıyor. Bu esnada oyun donuyor (kapatmak zorunda kalıyorum) ve tekrar kolu bağlayıp, tekrar oyunu açmak zorunda kalıyorum, bu döngü böyle devam ediyor. Android kablosu ile bagladigimda ise böyle bir sorun olmuyor, kesilmeden oynayabiliyorum.
    Başına gelen veya nasıl çözebileceğim konusunda tavsiyede bulunacak arkadaşlar, lütfen yardım edin
    Not: aygıt yöneticisinden bluetoothla alakali herşey güncel gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Compton034 -- 20 Ocak 2018; 16:1:4 >

|
    |

• Onbaşı
    39 Mesaj
    arkadaşlar servise mi götürmeliyim yoksa yazılımsal mıdır?? lütfen yardım edin
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    quote:

Orijinalden alıntı: bugra_091

Aygıt yöneticisinden bluetooth için kullanılmadığı zaman kapat gibi bir ayar vardı onu pasifleştirip deneyebilirsin.

hocam tam olarak yolu izah eder misin

Aygıt yöneticisi > bluetooth devices > özellikler > güç yönetiminde; güç kazancı sağlamak için bilgisayar bu aygıtı kapatsın seçeneğini pasif yap.

|
    |
    Compton034 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: bugra_091

Aygıt yöneticisi > bluetooth devices > özellikler > güç yönetiminde; güç kazancı sağlamak için bilgisayar bu aygıtı kapatsın seçeneğini pasif yap.

Pasifleştirdim hocam umarım işe yarar. Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    955 Mesaj
    Hocam birde ben 30 tl lik bir gamepad almıştım ve bazı oyunlarda tuşların yerlerini değiştiriyor. Yada tuşların ayarlarını bozuyordu boyle bi sorunla karşılaştınız mı? Hata:örneğin a ve b tuşunun yer değiştirmiş gib yada her iki tuşun a tuşuna basmış gibi işlemesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Fame Monsters -- 2 Şubat 2018; 1:40:19 >
  • Yarbay
    2262 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: The Fame Monsters

Hocam birde ben 30 tl lik bir gamepad almıştım ve bazı oyunlarda tuşların yerlerini değiştiriyor. Yada tuşların ayarlarını bozuyordu boyle bi sorunla karşılaştınız mı? Hata:örneğin a ve b tuşunun yer değiştirmiş gib yada her iki tuşun a tuşuna basmış gibi işlemesi
    Ben kullanıyorum oyunlar ile direk sorunsuz şekilde oynanabiliyor gamepadla bir daha uğraşmıyorsun yok şunun ayarı ne olacak yoksa her oyunda değişecek mi diye.Kesinlikle tavsiye ederim genellikle ps4 koluyla futbol oynayan biri olarak xbox kolu daha rahat geldi açıkçası.

Hocam 1 yıldan fazla olmuş yazalı . Aldım bende bayaz modelden gerçekten çok kullanışı gamepad ile oynanabilecek her oyunda kullanıyorum
    |
    |
    Adoring kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: The Fame Monsters

Hocam 1 yıldan fazla olmuş yazalı . Aldım bende bayaz modelden gerçekten çok kullanışı gamepad ile oynanabilecek her oyunda kullanıyorum
    Yila bakmamıştım güle güle kullan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Reis aynı sorun bendede var ama Bluetooth device özellikler diyince güç yönetimi yok bana da yardımcı olur musun ?
    |
    |
    bugra_091 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Xbox wireless controller kısmından deneyebilir misiniz?

|
    |
    Özgür Karagöz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfa:
1
Reklamlar
e-ticaret
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,259
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.