Şimdi Ara

☆☆☆Xbox One Oyuncular Kulübü Açılıyor, Hepinizi Bekleriz! (Ana Konu)☆☆☆

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    ☆☆☆Xbox One Oyuncular Kulübü Açılıyor, Hepinizi Bekleriz! (Ana Konu)☆☆☆

Merhabalar. Bildiğiniz gibi Playstation kısmında böyle bir konu vardı ve gayet aktifti. Bizde de neden olmasın dedim ve Ben de Xbox bölümünde düşen aktifliği artırmak ve yardımlaşmak için böyle bir kulüp kurdum. Başlık diğerlerinin aksine One S ve One X modellerini de kapsamaktadır. Bu kulüpte, alacağımız cihazları, bundleleri, aksesuarları, hard diskleri, sorunları, hesapları, indirimleri, Gold hesapları, Games wGold ve diğer üyelikleri, Kinecti ve Xbox hakkkındaki her şeyi tartışabiliriz ve sohbet edebiliriz. Burası, Xbox Sahiplerine, Xbox alacaklara, Xbox Classic/360 sahibi olup yeni nesile geçeceklere, Xbox Severlere ve diğer herkese açıktır, hepinizi bekleriz. Bu arada Xbox Sahiplerini bana cihazını ve özellikleeini, bundlesini ve eklemek istediklerinizi PM olarak atarsa listeye ekleyebilirim. Bu arada kulüp tartışma kulübü olduğundan Live bağlantısı yoktur.

Üye Listesi
    1-TakemasterTR, Xbox One S 500gb ForzaHorizon3 Bundle
    2-ayhankaldırım,Gamertag: ayhan61, Xbox One S 1TB
    3- boye585858 Gamertag: EmirhannSHN Xbox One S 1TB
    4-
    5-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TakemasterTR -- 25 Temmuz 2017; 15:32:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ekle hocam gamertag ayhan61 xbox one s 1 terabayt

• Tutmaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ayhankaldırım A kullanıcısına yanıt
    Ekliyorum hocam. Sağolun.

• Project Scorpio kullanıcısına yanıt
    Bence tutar, tamam Xbox Türkiyede az ama hatrı sayılır bir kitle var. Sizi de ekleyelim isterseniz.

• Arkadaşlar bu arada Watch Dogs iyi bir oyun mudur, Gold verdiğinde eklemiştim ama indirsem mi?

• TakemasterTR T kullanıcısına yanıt
    Kardeş forumda xbox kullanan 15-20 kişi kaldı zaten ne tutmasından bahsediyorsun?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yahu arkadaş yılların xbox live ana konusu var bu ne şimdi işiniz mi yok derdiniz ne anlamak mümkün değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mvlt42 -- 23 Temmuz 2017; 17:22:45 >
  • mvlt42 kullanıcısına yanıt
    Hocam konu Live değil.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.