Şimdi Ara

XBOX Live Black Friday/Yılbaşı İndirimleri

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
493
Cevap
8
Favori
15.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 22-28 Kasım arasında "Black Friday" indirimleri olacak, Gold üyeler ise 18 Kasım itibarıyla bu indirimlere erişme imkanına sahip.

https://majornelson.com/2016/11/14/black-friday-deals-50-off-xbox-one-s-up-to-50-off-games-and-more/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S3thdrift -- 19 Aralık 2016; 0:43:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ben baktım da anlamadım hangi oyunlarda indirim var ?
  • İndirimler daha başlamadı. İndirimler geldikçe burada paylaşılır, güzel oldu böyle bir konunun açılması.
  • Teşekkür ederim.

• Geçen sene bir video yayınlanmıştı az çok hangi oyun belli oluyordu , neyse cuma günü görürürüz

• Arkadaşlar Xbox One alalı bi hafta oldu.Xbox Live Gold 1 yıllık alıcam da Black Friday'de ucuz oluyormuş nasıl alabilirim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 22 Kasım'a kadar bekleyin hocam, mutlaka indirim gelecektir Gold için.

Bu arada örnek olması açısından 2015 indirimlerini aşağıdaki link'de bulabilirsiniz:

https://majornelson.com/2015/11/26/black-friday-xbox-digital-game-deals/
  • Bu sene mgs witcher filan indirime girer heralde büyük bir merakla bekliyorum öyle 4 5 oyun alacağından da değil 60 liraya witcher bide yanına. Bi oyun alırsam değme keyfime

• Simdilik tek bildigimiz indirimler Gears of War 4'un $35'a Recore'un da $20a Amerikadaki magazalarda dusecek olmasi. Digital indirimi de ona yakin olacaktir.
  • Bizde rainbow derdindeyiz indirime girsin de alalım diye

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • haftalık indirimde homefront 47,50 TL değer mi ?
  • Forza Motorsport 5: Racing Game of the Year Edition 26 tl olmuş :) Tabi black friday indirimi değil ama yinede bilgi açısından yazayım dedim,gayet iyi bir fiyat.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende homefront değer mi diye düşünüyorum yerine farcry 4 indirime girerse onu alırım gibi, forza5 te çok ucuzda forza 6ya güzel bi indirim gelse ... hep bekle, homefront güncelleme ile hatalar gitmiş diyorlar ama, ??

• parcali P kullanıcısına yanıt
    hata derken ne hatası acaba takip ettiğim bir oyun değildi, ralli severler için güzel indirim gelmiş WRC 5 esports edition 22 TL
  • Borealwinner B kullanıcısına yanıt
    Homefront oyun ilk çıktığındaki yorumları pek iyi değil, frame 30fps altına çok düşüyor fln. yazıyor, autosavelerde 1-2 saniye oyun donuyor yazıyor.
    ama eylül deki bi güncelleme ile çözmüşler deniyor.
    oynayan varsa, yorumlarını alırız.

almak isteyen varsa Homefront: The Revolution 'Freedom Fighter' Bundle 'ı alsın 53.48tl sezon pass DLC fln hepsi içinde.
  • Amazonda Titanfall 2 $30a dustu kargo dahil $35a geliyor 10 gune fiyati gayet uygun su an.

https://www.amazon.com/Titanfall-2-Xbox-One/dp/B01GKGVIB2?th=1
  • batuak29 B kullanıcısına yanıt
    cumaya digital olarakta indirim bekliyorum inşallah 👍

• Forza Motorsport 6 ve Halo 5 yeterince vaktimi alıyor esasen oyuna ihtiyacım yok ama GeoW olsun, Overwatch olsun göz kırpmıyor değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: panama

Geçen sene bir video yayınlanmıştı az çok hangi oyun belli oluyordu , neyse cuma günü görürürüz

Vay be bir sene geçmiş mi o video üzerinden, yaşlanıyoruz valla
  • Forza 6 ya indirim gelir mi acaba? Yoksa Forza 5 in fiyati çok uygun ne yapsam bilemedim

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.