Şimdi Ara

XBOX Live Black Friday/Yılbaşı İndirimleri (25. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
494
Cevap
8
Favori
15.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
Giriş
    USA da mad max ve rise 10$ iken almanya'da 35€. fiyatları 70 € dan gösterip 50 % yapmışlar sözde. bu oyunlar kaç yıllık oyun hâlâ 70 € olurmu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasgok

USA da mad max ve rise 10$ iken almanya'da 35€. fiyatları 70 € dan gösterip 50 % yapmışlar sözde. bu oyunlar kaç yıllık oyun hâlâ 70 € olurmu?

3.parti warner bros un hatasi o.fiyatlari ms belirlemiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: IamxMSFT

quote:

belirlemiyorda kardeşim piyasaya süren xbox adam sattığı mala bakmazmı . örneğin bakkal bozuk peyniri veya sütü gözgöre göre satar mı ?

indirimler berbat ötesi bu xbox tr yi facebook twiter ve v.b. yollardan mail ile şikayet yağmuruna tutun ben heryerden gönderdim.

hatta xbox'ımıda sayelerinde satışa sundum. bunuda belirtin
  • face de mesaj attım. oyun fiyatları ve oyunlarda türkçe altyazı desteği olmaması ile ilgili 2 gün oldu dönen yok :) normalde yazmışlar hertürlü soruna 30 dakikada dönüyoruz diye ama hep hikayeeeee
  • quote:

Orijinalden alıntı: classlord

quote:

Orijinalden alıntı: IamxMSFT

quote:

belirlemiyorda kardeşim piyasaya süren xbox adam sattığı mala bakmazmı . örneğin bakkal bozuk peyniri veya sütü gözgöre göre satar mı ?

indirimler berbat ötesi bu xbox tr yi facebook twiter ve v.b. yollardan mail ile şikayet yağmuruna tutun ben heryerden gönderdim.

hatta xbox'ımıda sayelerinde satışa sundum. bunuda belirtin

Xbox baski yapamaz müdahale edemez.hatali olan dagitimcilar. Adamlarin izni olmadan oyun bile eklenmiyor geriye uyumluluga

• Herkese güzel yıllar diliyorum.

PS4 kullanıcısıyım. Xbox konusunda pek bilgim yok. Yeğenlerime xbox one aldım. Sadece GTA V oynamak istiyorlar. Oyunı dijital olarak en uygun nasıl satın alabilirim? (kardeşlik falan istemiyoruz).

Playstation store konusunda baya bilgili sayılırım. 4 farklı hesaptan en uygun fiyatlı oyunları indirip oynarım ancak xbox konusunda kör cahilim. Tavsiyelerinize ihtiyacım var. Teşekkürler.
  • neverktulu kullanıcısına yanıt
    Türkiye mağazasında live ile 94 tl. Meksika'da daha ucuz vpn ile deneyebilirsin ama kolay olmayacaktır. Xbox'ta bölge kilidi yok ülkeler için ayrı ayrı hesap açmana gerek yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: HajHaj

Türkiye mağazasında live ile 94 tl. Meksika'da daha ucuz vpn ile deneyebilirsin ama kolay olmayacaktır. Xbox'ta bölge kilidi yok ülkeler için ayrı ayrı hesap açmana gerek yok.

Ama oğuzhanla biz ne yaptık ne ettik rainbow 6' i alamadık bir türlü y.dışından
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oxygen1777

1 TL'lik goldu aldım başvuruyu yaptım,forza 6 kodu gelirse forumu bilgilendiririm.

Kod geldi,1 TL ye forza 6 yı almış oldum :) Hatta 2 tane almıştım,1 ini satacağım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Yen'i Xbox one sahibiyim. Xbox live gold 14 günlük hediyem var. Ocak ayı oyunlarını indirdim diyelim hediyem bitince bu oyunlarınıza maya devam edebilecek miyim ? Bu konuşa detaylı bilgi verirseniz sevinirim.
  • Xbox kazandırıyor sitesine bana bimeksten verilen araba cekilis kodlarını ve diğer istenen bilgileri kaç tane kodum varsa aynısını yapıp gönderdim ama bunun FORZA 6 ile alakalı olduğunu düşünmüyorum kutunun üzerinde Xbox kazandırıyor a gir oyuncu adini yaz diyor ama benden bunu istemiyor anlamadım ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeepBlue_

Arkadaşlar Yen'i Xbox one sahibiyim. Xbox live gold 14 günlük hediyem var. Ocak ayı oyunlarını indirdim diyelim hediyem bitince bu oyunlarınıza maya devam edebilecek miyim ? Bu konuşa detaylı bilgi verirseniz sevinirim.

oynayamassınız, gold'u yenileyince tekrar oynamaya başlayabilirsiniz...
  • yayengec kullanıcısına yanıt
    Diğer sorum hakkında bilginiz var mi ? Hediye verilecek dendiği icin almadım FORZA 6 yi yoksa konsolu alırken oyunu da alıyordum.
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.