Şimdi Ara

XBOX KARDEŞLİK Mevzusunu ANLAMAK (35. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
897
Cevap
98
Favori
92.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tamamdır hocam sağolasın 😎

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Selam herkese, farkındayım sürekli aynı sorular soruluyor ama teyit etmeden yanlış bir şey yapıp 1000 lira çöpe gitsin istemiyorum.

Şimdi Ahmet hesabım var, içerisindeki üyeliklerin süresi doldu, bir tane oyun var sadece.

Arkadaşımın Egemen hesabı var, içerisinde oyunlar var ve 20-25 gün daha devam edecek bir ultimate üyeliği var.

6 tane live gold kodu aldık(1er gün arayla 2şer bilgisayar ve karttan) üstünede 1 ay ultimate ve eaplay alacağız.

Birbirimizin hesaplarını giriş xboxı yapıp kaldırmamız yeterlidir dimi.

36 aylık paketleri ahmet hesabına alacağız egemen hesabında şuan aktif olan bir üyelik olduğu için. Herhangibir sorun yaşar mıyız egemen hesabında ? Birde iki taraftan biri için avantaj-dezavantaj oluyor mu ? Oyuna girmeden her seferinde diğer hesapla oturum açıp sonra kendi hesabına dönmek gibi vs.

Paylaşımlar için herkese teşekkürler, sayenizde bilgileniyoruz.

• Merhaba gençler.series x 1 tb dahili hafıza 4 tb yada 8 tb var kullanılabiliyormu. yoksa sadece artı 1 tb mı kullanabiliyoruz.

• PC'de P2 oynamak için birkaç ayar vardı ama bulamadım. Gamepass olan ana hesapla storede, kendi hesabımla da xbox uygulamasında oturum açıyorduk veya tersiydi. Doğrusu hangisi?

• Bir Xbox a kaç adet p1 hesap eklenebiliyor?

• Merhabalar. Öncelikle bu kadar ayrıntılı anlatımlardan sonra bu soruyu sorduğum için özür dilerim. Kardeşimle ayrı evlerde kalıyoruz. İkimizde de xbox var. Ayrı internetlerden girildiğ zaman banlanma gibi bir durum var mı? Bir de sadece yapmamız gerekn ben onun hesabını makinama ekleyip ana hesap yapacağım, o da benim hesabımı. Sadece bu değil mi olay. Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.

• cengiz57_1978 kullanıcısına yanıt
    Aynen doğru dostum. Herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız.

• Selam arkadaşlar arkadasimla darksoul3 oyununu o p1 ben p2 olarak ayarladik ama o oyuna girdiği zaman beni oyundan atiyor ben girdiğim zamanda onu her kisi ayni anda bir yerde oynaya bilir diye uyari çikiyor sizin tarif ettiğiniz gibi yaptik ama birşeyleri minatladik anlayamadim onda hesabi tikli bende tiksiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pharm4vita kullanıcısına yanıt

faydalı bilgi :) teşekkürler

• Çok faydalı olmuş. Xbox için oyun kardeşliği yapılan konu başlığını ekleyecek biri olursa çok sevinirim bu gün aldım xbox series x. Herkese iyi oyunlar.

• Arkadaslar onceden soruldu mu bilmiyorum ben xbox kullanicisiyim yegenim pc kullanicisi kardeslik olur mu?

• Merhaba arkadaşımdan ultimate yararlanıyorum onun hesabında FIFA yok bende o yüzden başka birinden alıp kendi hesabımda oynamak için P1 mi almalıyım P2 mi ?

• Hyperchondriac kullanıcısına yanıt
    P1 P2 ayarlarını düzgün yaparsanız olur dostum.

• Fatic kullanıcısına yanıt
    Fifa sahibi olan arkadaşının hesabına ait ultimate'i de kullanma imkanın varsa , o hesabı giriş xbox'ım yaparak kullanabilirsin.
    Ama ultimate'i bu arkadaşından, FIFA'yı başkasından kullanacaksan, fifanın satın alındığı hesabı kullanıcı hesabı olarak ekleyeceksin, önce o hesabı açıp sonra kendi hesabına geçeceksin ve oynayacaksın
    Ama fifa'cı arkadaşın hesabına girdiği anda sen fifa oynayamayabilirsin. Böyle bir durum var..

• cimbomluekiz C kullanıcısına yanıt

Anladım hocam o zaman p2 alıp sadece FIFA için başka hesaptan oynamak daha mantıklı gibi.

• Fatic kullanıcısına yanıt
    Aynen, arkadaşın P2'yi başkasına da vermediği sürece sıkıntı yok.

• Benim anladığım şu;

- Bir hesap var, bu hesaba 2 ayrı profil bağlanabilir durumda
    - Profiller bir kişiye ait olmak zorunda, aslında kardeşlik akrabalık falan filan söz konusu değil, bu kullanıcıların vicdanen yaptığı bir isimlendirme
    - P1 ve P2 tek hesaba ekleniyor
    - Hesap tek olduğundan kullanıcı adı ve şifre paylaşılıyor zaruri olarak
    - P2 güvenilir biri olmak zorunda çünkü yapılan şeyin hiçbir resmi zemini yok, adam herkesle paylaşabilir, Microsoft bu konuda sorumluluk almıyor doğal olarak

Eksik-yanlış varsa lütfen düzeltin.

Teşekkürler.

• jay jay justified kullanıcısına yanıt
    Haklısın, Microsoft bu sistemi yaparken, bir evde 2 xbox'ınız olabilir düşüncesiyle yapıyor, ya da işte hem xbox'ında hem de bilgisayarında kullan diye yapıyor. Adına kardeşlik denmesi bu yüzden, evdeki iki kardeşin iki ayrı xboxı olması çok normal..
    Zaten benim evde iki xbox'ım var diye iki ayrı gamepass parası ödemem çok doğru olmazdı.
    (Tabi gamepass'in sahibi Türk telekom vs değilse:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cimbomluekiz -- 23 Ocak 2022; 22:51:24 >
  • Merhabalar, 2 arkadaş 2 pc olarak kardeşlik oluyor mu ?

• arkadaşlar merhaba, xbox + pc şeklinde kullandığım hesabımın şifreleri ve diğer yedek mail telefon numarası gibi bilgiler değiştirilmiş. hesabıma şu an giremiyorum, geri kurtarma formu doldurunca da hesabın size ait olduğunu doğrulayamadık diyor.

xbox sattım, 6 ay önce. şu an hesaba ait daha önce kullandığım telefon numaram, güvenlik mailim, kredi kartım ve hesapta kullandığım gamepass kodları mevcut sadece elimde. bu bilgiler ile hesabımı nasıl geri alabilirim ? bu konuda yönlendirebilecek biri var mı ?

• 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.