Yüzbaşı
27 Mart 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 123 (Bu ay: 2)
Gönderileri
Merhabalar arkadaşlar Series X için monitör arayışı içindeyim monitör ve kulaklık bölümününe de baktım ama iyice kafam karıştı. Aklımda olan bir kaç monitör var kullanan arkadaşlar bana hangisi neden daha iyi kendilerine göre yaparlarsa çok sevinirim.
Ss ini attığım kullanıcı tarafından dolandırıldım 100 TL karşılığında Ghost of Tsushima ps5 satacaktın WhatsApp konuşmaları herşey duruyor. Bu kişinin banlanması lazım başka kişilerin de canı yanmasın yarın ilk işim karakola gitmek yolladığım paranın dekontu herşeyi var yarın şikayette bulunacağım. Dikkatli olun bu türlü insanlar çok.
Merhaba arkadaşlar Lords of the fallen oynamaya başladım fakat şöyle bir durum var warrior ile başladım çok yavaş kalıyor yada ben bu tür oyunlara yeni başladığımdan pek anlamıyorum sizce en iyi bildiği nasıl olur bana bilgi verirseniz çok sevinirim
Merhaba arkadaşlar sizce hangi psn daha avantajlı Hong Kong mu yoksa Endonezya mı? Hong Kong Dolabının Tl karşılığı 0,34 kış Endonezya dan alış veriş yapmadığımdan bilemiyorum bana bir sağlam bilgi verebilir misiniz?
Hakkında
Meslek: Elektrik Elektronik Bakım Teknikeri
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Monster Abra V16.6.3
Mobil cihaz
Huawei P Smart Pro 2019
Operatör
Vodafone
Oyun Platformu
Xbox
Takım
Galatasaray
TV
Lg
PSN ID
ByScarface1905
Xbox Live GamerTag
ByScarface1905
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 6 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 543
İkinci El Bölümü Mesajları: 19
Konularının görüntülenme sayısı: 1.671 (Bu ay: 19)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 352 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.