Şimdi Ara

Xbox Game Pass Ultimate 3 aylık 1 dolar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.709
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://www.xbox.com/en-US/xbox-game-pass#xgpterms arkadaşlar ödeme ekranına geldim lakin alınca Türkiye'de kullana bilme imkanımız var mı bilmiyorum. Bilgisi olan varsa aktarırsa memnun olurum. Hepimiz yararlanalım.

En önemlisi 3 aylık indirimden sonra 15 dolar diyor. Zorunlu olarak 15 dolar almaz değil mi bizden değil mi 3 aydan sonra iptal ettirsek bile.

• öncelikle şunu bırakayım şuraya:

böyle başlıklar açıyorsunuz gerçekten fırsat var sanıp giriyoruz biz de. bu olay 1 sene önce geldi, o dönem kullanılabiliyordu. ama artık türkiye'de 1 dolar üzerinden kullanılmıyor. çünkü adamlar kola kapağının altından bile gamepass veriyor ama yine de yeterli hacme ulaşamadılar. daha ne yapsınlar bilemiyorum.

buna ilaveten çok uygun fiyata gamepass ultimate almak hala mümkün. çalışan yöntemler mevcut. konu ile ilgili daha detaylı bilgi için aşağıdaki linkteki yöntemi okuyabilirsiniz.

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/136257743

buradaki gibi 6 ay live gold + 1 ay ultimate alarak 7 aya uzatırsanız 165 liraya almış olursunuz. xbox'ı olan birisiyle kardeşlik yöntemiyle ortak kullanıp fiyatıbölüşürseniz 80 liraya 7 ay gamepass demektir.

bu kadar detaylı izah etmemin sebebi ben de burada öğrendim bu yolu, başkaları da faydalansın, adamlar kürekle oyun dağıtıyor resmen. ayrıca. her bir yeni gamepass üyesi, microsot'un xbox tr'ye yatırım hacmini artırır. ve bu bize yol, su, xcloud olarak geri döner diye düşünüyorum.

In microsoft, we trust.

• Tr kartı ile alınmıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • daha önceden alınabiliyordu tr kartlarla. ayrıca amerikada 1 dolar olucna Türkiye'de de indirime giriyor. Belki aynı sekil olur.

• AvriL kullanıcısına yanıt

umarım dediğiniz gibi olur. Ea Play' dan daha mantıklı oluyor oyun konusunda.

• tufanumur12 kullanıcısına yanıt

valla hocam vpn, us paypal vs denedim çakallar harbiden iyi önlem almış TR kartı görünce direkt change your region tarzı bişey diyor Xbox Game Pass Ultimate 3 aylık 1 dolar 

ama inanıyorum forumdaki arkadaşlar bir çözüm bulacaklardır :D

• öncelikle şunu bırakayım şuraya:

Xbox Game Pass Ultimate 3 aylık 1 dolar

böyle başlıklar açıyorsunuz gerçekten fırsat var sanıp giriyoruz biz de. bu olay 1 sene önce geldi, o dönem kullanılabiliyordu. ama artık türkiye'de 1 dolar üzerinden kullanılmıyor. çünkü adamlar kola kapağının altından bile gamepass veriyor ama yine de yeterli hacme ulaşamadılar. daha ne yapsınlar bilemiyorum.

buna ilaveten çok uygun fiyata gamepass ultimate almak hala mümkün. çalışan yöntemler mevcut. konu ile ilgili daha detaylı bilgi için aşağıdaki linkteki yöntemi okuyabilirsiniz.

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/136257743

buradaki gibi 6 ay live gold + 1 ay ultimate alarak 7 aya uzatırsanız 165 liraya almış olursunuz. xbox'ı olan birisiyle kardeşlik yöntemiyle ortak kullanıp fiyatıbölüşürseniz 80 liraya 7 ay gamepass demektir.

bu kadar detaylı izah etmemin sebebi ben de burada öğrendim bu yolu, başkaları da faydalansın, adamlar kürekle oyun dağıtıyor resmen. ayrıca. her bir yeni gamepass üyesi, microsot'un xbox tr'ye yatırım hacmini artırır. ve bu bize yol, su, xcloud olarak geri döner diye düşünüyorum.

In microsoft, we trust.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lethele -- 27 Haziran 2021; 4:2:27 >

• 1 dolar vereceğine gidip migrostan 4tl'ye coca cola lime al hem cola hem gamepass.

Ben geçen sefer baya uğraştım hatta en sonunda 1 doları da kartımdan çektirdim ancak yine kullanamadım baya zor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caseon -- 27 Haziran 2021; 9:53:58 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Cola 1 ay veriyor diye biliyorum.Konuda ki 3 ay sanırım.

• kola kapağı şans işi değil mi, 1 gb internet VEYA gamepass yazıyor kampanya detayında

• nknowntossing07 N kullanıcısına yanıt
    Sen seçebiliyorsun hangisini istediğini

• lethele kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim. Ama 1 dolar olsaydı ultimate hem xbox hemde pc kullanan arkadaşlar için bir fırsat olabilirdi. 3 aylık dönem 1 dolar gibi bir rakama ortalama 10 tl ye denk gelirken ülkemizde 45×3= 135 tl gibi bir rakam oluyor. Bence mümkün olsaydı gerçekten güzel bir fırsat olurdu.

• Evet yeni başlamış bir kampanyaymış bilgim yoktu teşekkür ederim. Sadece 1 kez 1 aylık olarak alabiliyormuşuz. Bu da alt kısımda yazan açıklamalar kısmındaki ibarelerde yer alıyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.