Şimdi Ara

XBOX GAME PASS OYUNLARI - Haberleri (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.680
Cevap
186
Favori
147.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Nisan 1-30:
    Project CARS 2 (x1)
    Nisan 1-15:
    Fable Anniversary (x360)

Nisan 16-Mayıs 15:
    Knights of Pen and Paper Bundle (x1)
    Nisan 15-30:
    Toybox Turbos (x360)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legendwarior3 -- 31 Mart 2020; 17:36:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • XBOX GAME PASS OYUNLARI - Haberleri

• Overtakes kullanıcısına yanıt
    Ea access te fifa 19,18,17... vs var. Yıllık ücreti de 65tl diye biliyorum. Sizin için fifa 20 şart değilse ea access öneririm, fifaya ek olarak bünyesinde birçok güzel oyunu barındırıyor.

• Slm millet mount and blade en son cikan seri xbox a gelmemesi beni uzdu pc de oynardm xbox da da deneymlemek isterdm xbox 5 aydir kullaniyrm acaba bu tarz oyunlarin gelme ihtimali varmi ? İyi geceler herkese.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ver xbox ver ps4 cüler yanarken

• gorkem0707 kullanıcısına yanıt
    Gelmesine gelirde ne zaman gelir meçhul , pc ye bile zar zor kaç yılda ancak çıkarabildiler
  • gorkem0707 kullanıcısına yanıt
    Firma küçük bir firma , önce pc tarafını yoluna koymaları gerekiyor , çok eksik var oyunda erken erişimde zaten.2 sene sonunda bunları halledebilirlerse konsollara da illaki çıkartırlar.
  • 15 Nisan'da sistemden kalkacak oyunlar;

Prey
    Guacamelee! Super Turbo Championship Edition
    MX vs. ATV: Reflex
    Samurai Shodown II
    The Book of Unwritten Tales 2

Bunların dışında listede görünüp sonra silinen iki oyun da

Monster Hunter: World
    Stellaris: Console Edition

bunlar da Nisan ayında kalkacak gibi.

Prey'i yarılamıştım da Monster Hunter gözümde büyüyor.
  • Ori bittikten sonra oyun arayışımda gözüm Prey e takıldı. Değeri bilinmediği şeklinde yazılar okumuştum. Şans vermek istedim. Eğer bioshock, system shock, hatta half life sevenler kesinlikle şans versin. Üç dört saatlik oynanışla kendine bağladı. Biraz olsun İngilizce istiyor. Şu karantina günlerinde ilaç gibi geldi.

• D. kullanıcısına yanıt
    bölgesel değilde. sadece konsol için.
    pc'ye gelse 2-3 kez daha bitirirdim. nier'ı tam olarak bitirmek için birden fazla kez bitirmek gerekiyor
  • Ninja gaiden 2ye yeni konsol maceram başlıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yescroll41

Ea access te fifa 19,18,17... vs var. Yıllık ücreti de 65tl diye biliyorum. Sizin için fifa 20 şart değilse ea access öneririm, fifaya ek olarak bünyesinde birçok güzel oyunu barındırıyor.
    psn de fifa 170 tl'ye düşmüş bugün..bize de yakın zamanda indirim gelir inşallah
  • Xbox live gold, xbox game pass, xbox game pass ultimate, xbox game pass for pc. Bunların hepsini kapsayan bir üyelik yok mu yav? Hangisini kullanmak gerekiyor? En cazip hangisi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-05BCBF09E

Xbox live gold, xbox game pass, xbox game pass ultimate, xbox game pass for pc. Bunların hepsini kapsayan bir üyelik yok mu yav? Hangisini kullanmak gerekiyor? En cazip hangisi?
    Ultimate hepsini kapsıyor.
  • K.Oze K kullanıcısına yanıt
    Peki konsolu olmayıp ultimate üyelik alan birisi. Bilgisayarda xbox game pass'te yer alan oyunların tümünü oynayabilir mi? Yoksa sadece xbox game pass for pc üyeliğimi alabiliyor.
  • Game passte ki bütün oyunlar Pc de yok bazıları sadece Xboxta oynanabilir. Pc için mevcut olan oyunları Ultimate ile oynayabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: K.Oze

Game passte ki bütün oyunlar Pc de yok bazıları sadece Xboxta oynanabilir. Pc için mevcut olan oyunları Ultimate ile oynayabilirsiniz.
    Mesela benim aldığım game pass for pc üyeliğinde Rage 2 oyunu yok. Microsoft Mağazada Rage 2'nin sayfasına geldiğimde xbox game pass ultimate dahildir yazıyor. Ben üyeliği ultimate'e yükselttiğimde pc'den RAge 2'yi oynayabileceğim anlamına mı geliyor?
  • Demin dediğim mesaj geçerli. Tüm oyunlar PC de yok, oynayamazsınız yani. Ultimate yada Pc game pass almanız bir şey değiştirmez. O oyun Pc içinde oynanabilir konumdaysa Pc game pass yada Ultimate ile oynayabilirsiniz, değilse Xboxta oynayabilirsiniz.
  • Arkadaşlar bir şey var aklıma takılan. 2.5 aydır xbox one x kullanıyorum ultimate pass üyeliğim var. Live gold ile gelen oyunlar alınınca sürekli mi bize ait oluyor? Yoksa live gold üyeliğimiz olduğu sürece bu oyunlara istediğimiz gibi mi erişebiliyoruz?

Düzenleme: bu arada nier automata Xbox game pass e gelmiş, güzel oyun olduğunu söylüyorlar ben indiriyorum şu an

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi notther -- 2 Nisan 2020; 20:39:21 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.