Şimdi Ara

XBOX GAME PASS OYUNLARI - Haberleri (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.680
Cevap
186
Favori
147.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Foreign.

Yarın gece 12'de etkinlik düzenleyecek Xbox. Doom Eternal'ın Game Pass'e geleceği konuşuluyor.Bakalım doğru mu çıkacak
    eylülden önce gelmez gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Foreign.

Yarın gece 12'de etkinlik düzenleyecek Xbox. Doom Eternal'ın Game Pass'e geleceği konuşuluyor.Bakalım doğru mu çıkacak
    Doom Eternal gelmez bence, hala deli gibi satıyor, biraz satış rakamlarının düşmesi lazım.

• Ori gerçekten müthiş bir oyun olmuş, başından kalkamıyorum. Müziklerinden görselliğine kadar son dönemde oynadığım en iyi oyunlardan biri.

%100 tamamlamak için elimden geleni yapacağım. Bu karantina günlerinde ilaç gibi geldi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Legoloman kullanıcısına yanıt
    Ori 1 ve 2 %100 bitirdim harika oyundur ama maalesef bende en büyük hayal kırıklığı 2. oyunun çok daha kolay olması oldu:(

• Ben de tahmin etmiyorum da gördüğüm bir görselden dolayı buraya yazdım. Yarın gece 12'de belli olur. Gelirse de seviniriz :)

• Oriyi pcde bitirmistim simdi nier oyununa sardim quantum breaki birara indiriyim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni Ori zor seviye de tam kararında olmuş. Yama sonrası başarılardaki sorun da ortadan kalkmış.
  • Selam dostlar. Bu gold ile ultimate birleştirme olayı devam ediyormu?
  • Arkadaşlar indirimde Fifa 20'yi satın aldım dün,konsolum one s.Daha önce hiç bir oyunda ne kasma ne donma yaşamıştım fakat fifa 20 de duran toplarda(köşe vuruşu,santra,frikik) anlık fps düşümü ve kasma yaşıyorum saçma bir şekilde.Forza 4,nba 2k20,pes20,halo,gears 4,metro daha önce oynadığım oyunlar ve hiç birinde böyle bir şey başıma gelmedi.Xboxun %95 i dolu acaba ondan mı dedim ama pek sanmıyorum.Sizce sebebi ve çözümü nedir?
  • Overtakes kullanıcısına yanıt
    Fut yada online olarak oynuyorsan internet kaynaklı kasma yapabiliyor internetini nat türünü kontrol et
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lod0ss

Selam dostlar. Bu gold ile ultimate birleştirme olayı devam ediyormu?
    Evet

• quote:

Orijinalden alıntı: CounTRy678

Fut yada online olarak oynuyorsan internet kaynaklı kasma yapabiliyor internetini nat türünü kontrol et
    Futta oynuyorum hocam ama division değil de squad girdim henüz.Onda da kasma yapar mı ki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

Ori 1 ve 2 %100 bitirdim harika oyundur ama maalesef bende en büyük hayal kırıklığı 2. oyunun çok daha kolay olması oldu:(
    iki oyunda çok güzel ama ikinci oyunda sizde de oldu mu bilmiyorum grafik olarak takılmalar oyunu dondurup açtığımda gecikme haritadan oyuna geçmede gecikme oldumu acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Argele Virscarpis

iki oyunda çok güzel ama ikinci oyunda sizde de oldu mu bilmiyorum grafik olarak takılmalar oyunu dondurup açtığımda gecikme haritadan oyuna geçmede gecikme oldumu acaba ?

Alıntıları Göster
    Herkeste var o sorun ama bugün patch çıktı düzelmiş olması gerek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

Herkeste var o sorun ama bugün patch çıktı düzelmiş olması gerek.

Alıntıları Göster
    Anlamıştım zaten yapılan güncellemenin onunla ilgili olduğunu ama daha bakamadım bakıcam teşekkürler dostum
  • Control gelecek diyorlardı kaç zamandır bekliyoruz hala bakalım ne zaman gelecek
  • gamepass eklenecek oyunlar:

9 Nisan:
    Journey to The Savage Planet (x1)
    Alvastia Chronicles (xbox play anywhere)

yakında:
    Stranger Things 3: The Game (pc)
    Football Manager 2020 (pc)
    Mistover (pc)
  • Overtakes kullanıcısına yanıt
    orda kasma yapmıyordu galiba fut girmeden normal maçlarda kasma yapıyor mu onu baktın mı ?
  • Yok artık pcye fm mi geliyor

Abi süper ya. One x i kenara bırakıp pcmi açıyorum tekrardan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fm gelmesi iyi oldu sıkılınca pcye geceriz

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.