Şimdi Ara

XBOX GAME PASS OYUNLARI - Haberleri (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.680
Cevap
186
Favori
147.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 11 12 14 ün müzikleride süperdi hala dinliyorum o şarkıları ayrıca 17 ve 19 da baya iyiydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gece 12 gibi Ori açılacak sanırım , şu an metacritic puanı 91.
    Yine güzel bir macera bizi bekliyor.
  • wither kullanıcısına yanıt
    İlkini severek oynamıştım ikinciyi sabırsızlıkla bekliyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gamepass eklenecek oyun:

30 Nisan:
    Levelhead (konsol-pc)
  • Ay sonu gamepass sisteminden çıkacak oyunlar,

Borderlands
    Borderlands: The Pre-Sequel
    Borderlands 2
    LEGO Worlds
    Operencia: The Stolen Sun
    The Golf Club 2
    Vampyr
  • Xbox Game Pass PC:
    Astrologaster
    Bleeding Edge
    Power Rangers: Battle for the Grid
    The Surge 2

Xbox Game Pass konsol:

19 mart:
    Ace Combat 7: Skies Unknown
    Kona
    The Surge 2

24 mart:
    Bleeding Edge

26 mart:
    Power Rangers: Battle for the Grid

kaldırılack oyunlar:

x1:

Borderlands: The Handsome Collection
    Cities: Skylines
    The Golf Club 2
    LEGO Worlds
    Vampyr

PC:

Battle Chef Brigade
    Cities: Skylines
    Kingsway
    Orwell: Keeping an Eye on You
    Vampyr
  • Xbox Game Pass Ultimate Perks: (artık dlclerde eklenebilecek.)

18 mart

x1:
    World of Tanks - Harbe Hazır Paketi
    SMITE Başlangıç Bileti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legendwarior3 -- 18 Mart 2020; 16:23:0 >
  • borderlands goty gelir mi acaba 70 liraya düşüyor indirimlerde ama gamepasse eklenir diye almıyorum

• Control,division 2,borderlands goty ve borderlands 3,snowrunner,re2,re7,doom eternal,mk11,mafia 3,injustice 2,bioshock collection,lego oyunalerı,hitman 2,little nightmares,walking dead final season,evil within 1-2 gibi oyunların gamepasse gelme ihtimali yüksek ben bir çoğunu bekliyorum. bonus:wreckfest,xcom2,zombie army 4.

xcloud programındaki oyunlar gelir mesela "ace combat 7" yarın geliyor.
    "Journey to the Savage Planet" aynı şekilde zaten xbox greece twitter hesabı paylaşıp yalanldı control gibi.
    fakat xclouda geldi.
  • Uyumayın millet bugün Ace Combat 7 ekleniyor

• Ace Combat ve Surge2 çok iyiymiş. Surge2 daha Origin Premier'e bile eklenmedi galiba yav...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

Uyumayın millet bugün Ace Combat 7 ekleniyor
    eklendi

• Philipp_Plein kullanıcısına yanıt
    İlk duyurusu yapıldığında çok ilgimi çekmişti eskiden oynardım, ama one x desteği olmadığını görünce aklımdan çıkarmıştım
    Yine de indirip oynarım hoşuma giderse devam ederim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • The Surge 2'yi burada görünce youtube'dan bakayım dedim de duyulmamak için fazla güzel görünüyor... Neden duyulmadı bu oyun? İndirip denemek lazım...

ace combat'ı project xcloud testlerinde oynamıştım çok güzeldi... şimdi büyük ekranda oynamak çok fena olacaktır... iniyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GCGorusu -- 19 Mart 2020; 15:29:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GCGorusu

The Surge 2'yi burada görünce youtube'dan bakayım dedim de duyulmamak için fazla güzel görünüyor... Neden duyulmadı bu oyun? İndirip denemek lazım...

ace combat'ı project xcloud testlerinde oynamıştım çok güzeldi... şimdi büyük ekranda oynamak çok fena olacaktır... iniyor :)
    Duyuldu da, zorluk vs açısından biraz Souls modeli bi oyun, çoluk çocuğa çok iyi gelmedi. Birincisi de güzel oyundur, iki daha iyi oldu deniliyor.

Oyun şöyle zorluyor, düşmanları zaten zar zor öldürüyorsunuz, ne yapıyorduk, bişey yapıyorduk, ekipman mı ne değiştirince yolda öldürdüğümüz düşmanlar tekrar spawn oluyorlardı. Beni en sinir eden şey o olmuştu.

10 tane tiplemeyi öldürüp, bölüm sonu "boss"a anca geliyor, ilk bölüm boss'unu bile anca geçiyorsunuz falan filan. Ben o yüzden sıkılıp silmiştim ama tekrar başlamayı ve duruma göre 2'ye geçmeyi düşünüyorum.

• Kona'yı hep almak istiyordum, gamepass'e eklenmesi güzel oldu. ace combat 7yi şahsen beklemiyordum

• quote:

Orijinalden alıntı: Ellie_Williams

Kona'yı hep almak istiyordum, gamepass'e eklenmesi güzel oldu. ace combat 7yi şahsen beklemiyordum
    açıkçası project xcloud'daki tüm oyunların geleceğini düşünüyordum, hatta neden gelmiyor ki diyordum... geldi
  • Ne kadar sorunlu bir uygulama bu yav. Sürekli ydni bir sorun pırtlıyor. Bu kez de oyunlar açılmıyor. Tıklıyorum tepki vermiyor. Çözümü var mı? 14 günüm kaldı metro bitireyim diyorum.

• Windows 10 güncel mi? 1909 sürümünde misin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Venomstr

Windows 10 güncel mi? 1909 sürümünde misin?
    Hayır, değilmiş. Güncellemeye başlattım şimdi. 1903 falan yazıyordu ama çok anlamıyorum valla. Bi güncellesin bakalım önce.

Edit: İmzandaki oyunların içinde Witcher'ların olmaması kalbimi kırdı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lifeless. -- 19 Mart 2020; 19:22:12 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.