Şimdi Ara

XBOX GAME PASS OYUNLARI & HABERLERİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
191
Cevap
30
Favori
9.691
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Xbox >> Diğer >> XBOX GAME PASS OYUNLARI & HABERLERİ
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    16246 Mesaj

Sebebi budur. Windows 10'u güncellemen lazım. Hatta 1909 sürümüne güncellemen lazım.
    |
    |
    Geralt.Of.Rivia kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Güncelledim. Şuanda 1909'da sistem. Düzelmedi. Kendiliğinden düzelir 2-3 güne herhalde.
    |
    |
    Venomstr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yok hocam direkt düzelmesi lazım. Windows'daki son güncellemeleri de yaptın mı? Yeniden falan başlat. Hatta Xbox Beta uygulamasını "C:" sürücüsüne yükle.

Normalde bütün dünyada aynı olması lazım. Sende farklı, bende farklı olmaması lazım.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Venomstr

Yok hocam direkt düzelmesi lazım. Windows'daki son güncellemeleri de yaptın mı? Yeniden falan başlat. Hatta Xbox Beta uygulamasını "C:" sürücüsüne yükle.

Normalde bütün dünyada aynı olması lazım. Sende farklı, bende farklı olmaması lazım.
    Xbox beta yanlış değilsem c'de yüklü ama oyunlar kesin olarak d'de yüklü. Program çok kötü olduğundan 65 gb oyunu tekrar indiremem valla diğer diske. 75 mbit hızım var 30-35'le indiriyor her tarafından problem akan kitapsız program.

Evet, yeniden de başlattım.

Game Pass'ten yüklediğim toplam 5 oyunum vardı. 4 oyunu denemiştim ama sadece ori blind forest'ı denememiştim. Şimdi onu da denedim ve açıldı. Geriye kalan 4 oyun açılmıyor. Ori yeni oyun, dead cells, exodus ve europa 4. Sadece eski ori açılıyor. Gerisinde tık yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Geralt.Of.Rivia -- 19 Mart 2020; 22:15:12 >

• Yarbay
    16246 Mesaj

Aslında Steam konusuna yazsan daha iyi. Çünkü burası konsol konusu. Orada PC Game Pass de konuşuluyor.

Bu arada, Metro Exodus'u Xbox Beta'dan indirmeyi başlattım. 1 dakika falan hazırlık yaptı, sonra indirme başladı. Windows'u güncellediysen hemen düzelmesi lazım. "Microsoft Store" uygulamasını ve diğer yardımcı Xbox uygulamalarını falan da güncelle. Onlar başlat menüsünden "Microsoft Store" içerisindeki sağ üstteki "..." işaretine tıkladıktan sonra "İndirmeler ve Güncelleştirmeler" kısmından.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 19 Mart 2020; 22:19:54 >
    |
    |

Teşekkür ederim yardımın için ama onlara baktım onlar da güncelmiş. Bulacağım bi yolunu artık.
    |
    |
    Venomstr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Ormanci

Duyuldu da, zorluk vs açısından biraz Souls modeli bi oyun, çoluk çocuğa çok iyi gelmedi. Birincisi de güzel oyundur, iki daha iyi oldu deniliyor.

Oyun şöyle zorluyor, düşmanları zaten zar zor öldürüyorsunuz, ne yapıyorduk, bişey yapıyorduk, ekipman mı ne değiştirince yolda öldürdüğümüz düşmanlar tekrar spawn oluyorlardı. Beni en sinir eden şey o olmuştu.

10 tane tiplemeyi öldürüp, bölüm sonu "boss"a anca geliyor, ilk bölüm boss'unu bile anca geçiyorsunuz falan filan. Ben o yüzden sıkılıp silmiştim ama tekrar başlamayı ve duruma göre 2'ye geçmeyi düşünüyorum.

Alıntıları Göster
    Dün denedim, müthiş bişi olmuş... Souls oyunları gibi, biriken xp'yi kullanınca bütün düşmanlar geri geliyor... Hayvanca bir grind, ama çok keyifli bir oyun en azından şimdilik öyle geldi...

Herkese tavsiye ederim The Surge 2'yi...

Şuanda favorim mızrak tipi silahlar... Uzaktan dürtmek ve koşarak saldırıp vurmak çok pratik...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Onbaşı
    36 Mesaj
    Beyler bı soru sorcam ea accesa de FIFA 20 nin 10 saatlik denemesini farklı oturum açarak sınırsız oynayabilir miyim

|
    |

SMITE Başlangıç Bileti

https://www.microsoft.com/tr-tr/p/smite-baslangıc-bileti/9pdqt5bl0gb8

World of Tanks - Harbe Hazır Paketi

https://www.microsoft.com/tr-tr/p/world-of-tanks-harbe-haz%C4%B1r-paketi/9n210wdpgk5z

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 26 Mart 2020; 5:1:57 >
    |
    |

• Yarbay
    16246 Mesaj
    Power Rangers: Battle for the Grid, Game Pass’e eklendi.

|
    |
    Gamepass eklenecek oyunlar:

3 Nisan:
    NieR:Automata BECOME AS GODS Edition

28 Nisan:
    Gears tactics(pc)

Xbox : Fenes#9536
  • Onbaşı
    30 Mesaj

maalesef, hellblade ile karıştırıyor olabilirsin :)
    |
    |
    FatihEnesKoc. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Türkçe yok
    |
    |
    FatihEnesKoc. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Evet ya karıştırmışım Şimdi başladım 1 saat ilerledim. Yalnız o yara başa ulaşınca tüm oyun gidiyormuş. Bkalım nereye kadar gideceğiz ama mitolojik unsurları sevem birisi olarak çok beğendim

Mustang_88 : Karıştırmışım. Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FatihEnesKoc. -- 30 Mart 2020; 18:6:36 >
    |
    |
    Bahsedilenler: mustang_88 , RocxMaster kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6145 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: FatihEnesKoc.

Evet ya karıştırmışım Şimdi başladım 1 saat ilerledim. Yalnız o yara başa ulaşınca tüm oyun gidiyormuş. Bkalım nereye kadar gideceğiz ama mitolojik unsurları sevem birisi olarak çok beğendim

Mustang_88 : Karıştırmışım. Teşekkürler
    Hocam oyun zevkinizi zedelemek istemediğimden çok bilgi vermeyeceğim; ama, siz yarayı çok düşünmeden oyunun keyfini çıkarın, zaten çok zor bir oyun değil

Xbox Live Gamertag: uevci

Nintendo Friend Code: SW-1642-9824-5601
  • Yarbay
    2441 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: legendwarior3

Gamepass eklenecek oyunlar:

3 Nisan:
    NieR:Automata BECOME AS GODS Edition

28 Nisan:
    Gears tactics(pc)
    NieR pc e de gelecek diye okumuştum ama sadece Japonya için geçerliymiş. Herkese gelse aslında çok güzel olur.

The Little Magician #19

"It gladdens me to know that Odin prepares for a feast. Soon I shall be drinking ale from curved horns. This hero that comes into Valhalla does not lament his death! I shall not enter Odin's hall with fear. There I shall wait for my sons to join me. And when they do, I will bask in their tales of triumph. The Aesir will welcome me! My death comes without apology! And I welcome the valkyries to summon me home!"
  • Binbaşı
    1397 Mesaj

Çok teşekkür ederim cevap ve hassasiyetiniz için. Ben de Bloodborne , Ds3 gibi hissettim save sisteminden , korkumu giderdiniz Ben ileride bu yara daha da artae diye şüpheliydim. Zaten yarına biter merak ediyorum sonunu

|
    |
    Max_Kolesne kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1169 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba,aranıza yeni katıldım one s ile..Fifayı çok oynarım ama şu an storedaki fiyatı malum..bazı arkadaşlarım indirime girer şu an alma dedi siz ne düşünüyorsunuz acaba indirime girer mi girerse ne zaman girer?Şimdiden teşekkürler

Reklamlar
SEO
Orjinal Laptop Yedek Parça
Mobilya Takımları
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.