Şimdi Ara

Xbox artık exclusive yapmayacak mı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Daha cok duyuru yapacağina iptal ediyor.
    Ne kadar exc konusunda ezilse de ben last of us 2 cikana kadar xbox one alip ea access, xbox live ve tr ye game pass gelince onu da alip hiç oyun almadan takilmayi duşunuyorum.
    Fifa 18 hariç.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• yapmayacak boşuna beklemeyin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Exc. çıkarsa da Play Anywhere sistemiyle çıkar zaten. E3'ü beklemek lazım, umarım birkaç tane de olsa duyururlar.
  • Exc. Çıkacak tabiki ancak play anywhere kapsamında,

Online oynamaya seven bir oyuncuysan,xboxın live altyapısı,gamepadi ve ea access,geriye uyumluluk, xbox game Pass ve goldun beleş verdiği oyunlar en önemlisi oyuncu kitlesi playstation A fark atar. bunları düşünüyorsan al xbox.

Yoksa exc. İstiyorsan ps al.

Not: ps4 var exc leri oynayıp atıyorum köşeye harika exc ler çıkıyor ama xbox benim için her zaman ayrıydı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yapmayı bırak olanıda PC ye çıkartıyor adamlar.
  • Exc niye yapsin ki windows gibi bir devasal gecmis var niye kendi ayagina sıksın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • PCye de çıkıyorsa Exc. değil anlayışını anlamıyorum... sizce neden Nier: Automata yada Forza Horizon 3 ps yada xb exclusive değil anlatabilir misiniz?

ikinci bir konu da oyunların exclusive olması o konsola sahip olanlara nasıl bir avantaj sağlıyor? alpalp84'ü yanlış anlamadıysam olan oyunların PC'ye çıkmasına isyan etmiş, neden?

bu arada konsola sahip olunmadığındaki gıcık olma hissini anlıyorum, mesela xbox'ın vardır, Nier Automata'nın ps4'e çıkmasına isyan edersin(pc'de olmasına rağmen) ama forza yada ori'nin pcye de çıkması kullanıcı için neden kötü? bir adım ötesinde üretici değil, kullanıcı gözünden bakınca bu oyunlar neden ps4e de çıkmasın?

seviyeli bir tartışma arıyorum :)
  • Dün gece itibariyle anlaşılan özel oyun yok genelde multiplatform oyınlar çıkacak ha bide pc xbox ikilisine ama halo gibi sadece xbox da olan oyunlar olmayacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.