Şimdi Ara

Xbox'a Klavye Mouse Desteği 14 Kasım'da Geliyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Cihazlar "standart USB bağlantılı" her hangi bir klavye ve mouse ile çalışabilecek. İlk aşamada desteklenen oyun listesi sınırlı fakat bu güncelleme ile beraber bütün geliştiricilere klavye ve mouse desteği sunmaları tamamen serbest bırakılıyor. İlk aşamada desteklenecek oyunlar ;

Fortnite
    Bomber Crew
    Deep Rock Galactic
    Strange Brigade
    Vermintide 2
    War Thunder
    X-Morph Defense
    Children of Morta
    DayZ
    Minion Master
    Moonlighter
    Vigor
    Warface
    Wargroove

Razer'ın Xbox'a özel olarak üreteceği klavye mouse seti ise 8 Ocaktaki CES etkinliğinde resmi olarak tanıtılacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TMRT -- 11 Kasım 2018; 2:23:49 >

• 14 Kasım dedi heralde , o şakşakçıları para ile mi tutmuşlar merak ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan0101

14 Kasım dedi heralde , o şakşakçıları para ile mi tutmuşlar merak ettim
    Salondaki tayfa tam bir cringe hakikaten. Çok dalga geçilir bu tayfa yüzünden zaten Reddit'te başlamışlar bile. Sokaktan geçen kim varsa toplamışlar içeri Meksika'da. Adamlar salonda ne konuşulduğunu bile anlamıyor ki "Phil, Phil, Phil, Xbox, Xbox, Xbox" diye bağırın diyip sokmuşlar içeri hepsini dünyadan haberleri yok. İngilizceyi zaten bilmiyorlar.
  • TMRT kullanıcısına yanıt
    aynen square enix ten kh3 yapımcısı japonca konuşuyor ona bile hov hov diyorlar rezalet resmen
  • Microsoft Edge internet tarayıcısına da fare desteği gelecek mi ? Bu konuda bilgisi olan var mı?
  • akin.ozsk kullanıcısına yanıt
    Beta da yoktu.
  • Vermintide 2 yi denedim çalışmadı şu an sadece fortnite ve minecraft için var doğru değilmi. Deneyip çalıştıran varmı bu oyunlardan
  • Strange Bridge gamepass kütüphanesine eklenmiş , indirip klavye fare ile denedim Rebellion gayet iyi iş çıkarmış oynanış ,pc den farksız üstelik kablosuz set ile denedim , oyuna gelince para verilip oynanacak bir oyun değil ,3-4 arkadaş grubu ile iyi vakit geçirilecek türden bir oyun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaan0101 -- 7 Aralık 2018; 14:33:26 >

• kaan0101 K kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir elimizdekii klavye seti ile çalışır mı bu sistem. Bende corsair k70 var örneğin xbox one x'e bağlamak mümkün mü artık ?
  • m-99 M kullanıcısına yanıt
    Çalışır , lakin her oyun destekliyor yani geliştiricicnin insiyatifinde oyun içerisinde klavye fare kullanmak
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.