Şimdi Ara

Xbox'a fiyatlar ile ilgili mailler atıyoruz.Ticaret bakanlığına şikayet ediyoruz. (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
381
Cevap
4
Favori
50.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
280 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ooo önce Ps'ciler sonra Xbox'çılar kazan kaldırıyor. Pc'cilerden de bi isyan hareketi bekliyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gönderdim.

• Xbox yok ama ben de salladim 2 email.Sonucta gamepass felan pcye de yariyor.

• ps4 kullanıcısı olarak bende gönderdim sizler için. hadi bakalım, umarım dileğiniz gerçekleşir.
  • Ripper Roo kullanıcısına yanıt
    Pc tarafında bir sorun yok hocam neye isyan edecekler zaten dolar 1.5 den alınıyor steam da 50 kuruş dan mı alın desinler sizde abarttiniz yani

• Konsolum olmadığı gibi oyunda oynamam Ps konusunda olduğu gibi bunda da mail attım...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İki konsolu da senelerdir kullanıp seven biri olarak bombaladım mail'leri. Yeterli sayıya ulaşırsak muhakkak sözümüzü dinletiriz. Aklıma V for Vendetta'daki binaları patlatma sözü geldi. Çok anarşik hissettim kendimi.

• Hadi bakalım birseyler olacak ama hayırlısı bakalım beklemedeyiz tabi mail atarak bekliyoruz biz

• Hadi bakalım birseyler olacak ama hayırlısı bakalım beklemedeyiz tabi mail atarak bekliyoruz biz

• bi gelişme olmazsa yuh artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemalbey12

Pc tarafında bir sorun yok hocam neye isyan edecekler zaten dolar 1.5 den alınıyor steam da 50 kuruş dan mı alın desinler sizde abarttiniz yani

Her oyunu steam demi sanıyorsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mutlak sıfır burada mı?

50 tane farklı maille yazmıştır o
  • bende mail attım, inşallah bir sonuç alırız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: splinterfalcon4798

ps fanboyuyum ama devir birlik olma devridir mail gönderildi

niye xboxcular nigga oldu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 9 Ekim 2018; 23:12:52 >

• Gönderildi

• Xbox kullancısı olmasamda bende yolladım konuda forumda en üste çıkar umarım
  • Haydi beyler haydi gün aşırı ikinci mailleri dönelim daha çok destek.Ps konusunun 10 da biri bile değiliz.
  • PS4 Pro kullanıyorum ama yolladım yüklenin.
  • Sabaha kadar yollayın.
  • Hocam bobrek almiyoruz asla vazgecemeyecegimiz seyler degil konsollar , xbox asiri ucuz olursa ps4 leri satip xboxa gecer bircok kisi iki taraftada dussun istiyoruz fiyatlar akli selim hicbir insan diger konsolda fiyatlar artinca sevinmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arslan0058 -- 10 Ekim 2018; 0:57:23 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.