Şimdi Ara

Xbox'a fiyatlar ile ilgili mailler atıyoruz.Ticaret bakanlığına şikayet ediyoruz. (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
381
Cevap
4
Favori
50.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
280 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Spencer'a gönderelim maili en sağlamı o olur sanırım.
  • Arkadaşlar nerelere gönderebilirim msjlari link ekleyebilirsiniz sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PS ve PC kullanıcısıyım ama Xbox'cu arkadaşlara 3 mail hesabımdan desteğimi verdim sağa solda tanıdığım herkese yazdım. Birlik olma vakti. Oyuncu her yerde oyuncudur, unutmayalım. birlik olursak her şeyin üstesinden geleceğimize inanıyorum.

Umarım fiyatlar eskisi gibi 200 bandına düşer en azından sabit kur istiyoruz.
  • Mailleri attım.Umarım iki tarafta olumlu sonuç alır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: egeym

Bazı hatalar var, düzeltiyorum.

Tho whom it may concern,

Following is the wish of the Turkish XBOX community:
    Recently the Turkish Lira has undergone dramatic devaluation and as a natural consequence, prices of XBOX online products have increased and this makes some products inaccessible for a large number of Turkish XBOX players. This makes the platform harder to use for us every day. Only one year ago, the prices of most triple-A games were around 200 liras but today they are around 400 liras which for most of us is too expensive. By putting measures of regional restrictions and implementing constant exchange rates, this problem can be solved. This can be done, as shown by the Argentine implementation.

Yours faithfully,
    Turkish XBOX Community
    Sizinkini de ekledim hocam çok teşekkürler

• dexter342 kullanıcısına yanıt
    ukprteam@microsoft.com Birleşik Krallık Microsoft Halkla ilişkiler

philsp@microsoft.com Phil Spencer Xbox bölümünün başı

satyan@microsoft.com Ceo olarak yazmışlar

https://support.microsoft.com/en-us/contactus/ Xbox canlı destek
  • Yüklenin buraya da arkadaşlar, üstlere taşıyalım başlığı.
  • PS4 kullanıcısı olarak hep destek tam destek. Umarım attığımız maillerin olumlu dönüşü olur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Konuyu öne çıkarıp mailleri yolladım.Hep destek tam destek
  • Yolladım tekrardan hayırlısı şu sony işi güzel sonuçlanırsa micro da fiyatlarda düzenleme yapmak zorunda kalacak inşallah.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • umarım olumlu dönüşler alırız her iki platformda da
  • PS4 sahibiyim destek verdim yürüyelim birlikte güzel günlere.
  • Hadi hayırlısı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sonyci tayfa sırf Microsoft fiyatları düşürürse Sony'de fiyatları düşürür diye yardımcı oluyor yoksa tenezzül bile etmezler

• Ps4 kullanıcısı olarak ben de konuya dahil olup destek oldum tüm hesaplarımdan e-mail gönderdim. Hepimiz oyuncuyuz arkadaşlar, fanboyluk yapmayıp tarafsız olup birbirimize her konuda destek olmalıyız.

• Destek veriyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-225FEBD6D

sonyci tayfa sırf Microsoft fiyatları düşürürse Sony'de fiyatları düşürür diye yardımcı oluyor yoksa tenezzül bile etmezler
    Kardeşim hiç alakası yok ben dahil binlerce kişi gerçekten bir bütün olup bir vücut olup başaracağız düşüncesiyle destek oluyor.
  • Gerekli yerlere mailleri yolladım. Umarım karşılığını alırız.

• XBOX Türkiye fiyatları İngiltere'den değil Amerika'dan belirleniyor.
  • Ps bölümüne destek vermiştim, uzun yıllardır xbox kullanan birisi olarak buraya destek vermemek olmaz. Xbox destek merkezi ile bu konuyu geçtiğimiz haftalarda konuşup çözüm bulamamıştım, umarım buradan bir şey çıkar!

Maili gönderdim.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.