Şimdi Ara

Xbox 360 hakkında Yardım İsteği bi!1bir

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba beyler bayanlar 400 tl gibi bir bütçem var 2.el xbox 360 almak istiyorum. Yoksa almamalımıyım ps 3 de olabilir ama ben kopya oyun oynatmasını istiyorum. xbox 360 arcade jasper board ile xbox 360 slim oyunlarda aynı performans ve grafiği veriyor mu ? xbox 360 arcadelerin bazılarında hdd yok saveleri nereye kaydediyor ? ps 3 mü gta 5 de iyi grafik verir xbox 360mı? bu soruları yanıtlarsanız sevinirim :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhsinarsl4n -- 29 Mart 2015; 15:00:33 >

• Xbox 360 almani oneririm hocam. Slim.ve arcadeler arasinda grafik farki yok. Sadece dahili wifi ve sogutma sistemi ve enerji tasarrufu farki var. Slim mantikli almak. Kopya oynamak istiyorsaniz fw li ya da xkey li cihaz almanizi oneririm cunku xbox live dan yararlanabilirsiniz. Ozellikle online oyunlar cok buyuk onemi var eglence acisindan tabi her ay 2 tane (nisansa 4 tane ) bedava oyun gold uyelerine. Ayrica hdd li almaniz lazim kesinlikle ya da harici bir usb kullanabilirsiniz cunku oyunlarin birakin save lerini guncellemeleri oyundan buyuk dosyalar oluyor bazen. Ayrica cogu son cikan oyunlar 2 dvd ve 1 dvd yi hdd ye yuklemesi lazim. Yeni nesil icin bir iki sene daha beklenir bence xbox 360 icin cok fazla efsane oyunlar var. 300-400 liraya bulursaniz 2.el kesinlikle o paraya deger verdiginiz para.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok sağol hocam slim 300-400 arası hiç bir yerde yok live dan bansız arıyorum zaten 1 ay sonra falan alıcam. Live dan online oynamak için para ödeniyormuş ayllık öyle bişey var mı peki
  • muhsinarsl4n M kullanıcısına yanıt
    Aylik ,3 aylik yada yillik Gold uyelik aliyorsunuz ve online oynuyorsunuz . Ayrica her ay 2 oyun bedava veriliyor .

• Almadan oynayamam mı ?
  • muhsinarsl4n M kullanıcısına yanıt
    Malesef online oyun icin gold uyelik sart . AMA inanin sonuna kadar hak Eden cok kaliteli bir hizmet .

• Peki. Ankara içinden 2.el ucuz uygun bir konsol nerden alabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhsinarsl4n -- 1 Nisan 2015; 18:59:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhsinarsl4n

Peki. Ankara içinden 2.el ucuz uygun bir konsol nerden alabilirim.

2.el bölümünde ilgili yere bakarsanız Ankara'da satan kişiler mevcut.Örneğin, @mstshn81

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MOLİVER -- 3 Nisan 2015; 19:22:57 >
  • Teşekkür ederim hocam.. Arkadaş dönüş yaparsa yardımcı olmaya çalışırım..

• Hemen almıyacağım 1 ay sonra gibi bir süre sonra :D
  • Size bir sorum daha olacak örneğin gta 5'in grafikleri şu internette izlediğimiz 720p ile aynımı ?
  • Tvnin kalitesine görede değişir ama hemen hemen aynidir.

• quote:

Merhaba beyler bayanlar 400 tl gibi bir bütçem var 2.el xbox 360 almak istiyorum. Yoksa almamalımıyım ps 3 de olabilir ama ben kopya oyun oynatmasını istiyorum. xbox 360 arcade jasper board ile xbox 360 slim oyunlarda aynı performans ve grafiği veriyor mu ? xbox 360 arcadelerin bazılarında hdd yok saveleri nereye kaydediyor ? ps 3 mü gta 5 de iyi grafik verir xbox 360mı? bu soruları yanıtlarsanız sevinirim :D

Kardeşim daha önce fat kasa 120 gblik xbox elitim vardı.Evlendikten sonra bir köşeye atarım diyordum ama mümkün olmuyor.Hatta o bozuldu yeni kasa xbox 3600 aldım dayanamayıp.:)Müthiş bir durum.Hiç zaman kaybetme.Oyun konusunda fırından arkadaşlar uygun fiyata yardımcı oluyor.Performans olarak ise çok fark göremedim fat ve alım kasa arasında.Tabi uzman arkadaşlar daha iyi bilir.Ankaradan ırmak toysland adlı mağazadan aldım ikisini de.Bir bak istersen.Naçizane önerilerim böyle.

• onur1155 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim hocam ırmak toysland ikinci el satıyor mu ?
  • quote:

Çok teşekkür ederim hocam ırmak toysland ikinci el satıyor mu ?

Ben sıfır aldım ama muhtemelen vardır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Siz ne kadara aldınız hocam :D bide cihazınızın yanında neler verdiler
  • quote:

Siz ne kadara aldınız hocam :D bide cihazınızın yanında neler verdiler

Jtagli 500 gb'lik son kasa.Onların gittigidiyordaki dükkanından almıştım.Çek,puan derken 625e felan gelmişti.Bir kol var,hafızasına da 60 kadar oyun attılar.

Çok iyi almışsınız hocam sahibinden.com a bakıyorum sizinkinin aynısı 900 tl istiyorlar. Birde elite cihaza 500-600 isteyen de çok elite modelin edeceği 350-400
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.