Şimdi Ara

XBL Ultimate Game Sale-Bu hafta 32 Oyunda İndirim Var!Son İndirimler Belli Oldu (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
294
Cevap
2
Favori
6.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arada Farcry 3 için ilk mesajda 800/1040MSP yazıyor ama şimdi baktım 1600MSP gözüküyor. Forza Horizon ve Judgment da 1600 gelmese bari
  • Tomb Raider şu an 2360 msp acaba daha düşer mi fiyatı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dnzprmksz

Gözümü karartıp geçtim bakalım bir sorun yok henüz. Geçiş 1 dakikamı aldı zaten

tek fark para birimi
  • quote:

Hesap taşıma hemen oluyormuş o zaman ben UK'den US'e kayıvereyim Daha önce bu geçişi yapan arkadaş var mı acaba? Gerçi ikisinin de içeriği dolgun olduğu için hesabımda içerik kaybı olmaz herhalde?

Dostum benimde us ama uk e gecmek istiyorum, yanliz hesabimizdaki puanlar ve gold uyelik ne oluyor hesap degisince??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LED ZEPPELIN

quote:

Hesap taşıma hemen oluyormuş o zaman ben UK'den US'e kayıvereyim Daha önce bu geçişi yapan arkadaş var mı acaba? Gerçi ikisinin de içeriği dolgun olduğu için hesabımda içerik kaybı olmaz herhalde?

Dostum benimde us ama uk e gecmek istiyorum, yanliz hesabimizdaki puanlar ve gold uyelik ne oluyor hesap degisince??

Her şey aynen kalıyor bir sorun yaşamadım. Ama eğer alacağım oyunlar burada 1600MSP olur da UK'de 1040MSP olursa iyi taklaya gelcem Öyle olursa da Support ile konuşup Amerika'ya taşınacaktım vazgeçtim diyerek manuel olarak UK'e geçirmesini isteyeceğim ama bakalım yiyecekler mi

• Hep hata veriyor.
  • Bulletstorm ile açılışı yaptım. Devamına artık bakalım neler gelecek. Witcher 2 yi bekliyorum şu aşamada bir de beleş gelirse AC 2
  • far cry 3 aldım bende 1040 puana çok iyi ya :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar vpn yi ayarlamak için pc den bir kere sadece siteden satın alırken vpn ile bağlansak. Sonra normal şekilde Xbox'tan indirebilir miyiz oyunu? Sonra bir sorun çıkar mı?

Bir de Twitter'dan @leventertoglu : ''İndirimler icin gold sarti yok, tr accountuyla tr markette satinalma problemi yok, ayda 2 ucretsiz oyun golda ozel sadece.'' yazmış. Acaba bölge hatası almamak için TR hesaba mı geçmek gerekiyor.
    TR hesabındaki arkadaşlar bir yardım ederse sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ryder1511 -- 2 Temmuz 2013; 23:28:43 >
  • 1000 puana farcry3 ac3 falan verdiler heralde witcher ida verirler bu fiyata onu bekliyorum bende

• quote:

1000 puana farcry3 ac3 falan verdiler heralde witcher ida verirler bu fiyata onu bekliyorum bende

Uk hesapta 1040 puan, us hesapta 1600 puan. Genelde us'da daha ucuz olurdu

• quote:

Orijinalden alıntı: Ryder1511

Arkadaşlar vpn yi ayarlamak için pc den bir kere sadece siteden satın alırken vpn ile bağlansak. Sonra normal şekilde Xbox'tan indirebilir miyiz oyunu? Sonra bir sorun çıkar mı?

Bir de Twitter'dan @leventertoglu : ''İndirimler icin gold sarti yok, tr accountuyla tr markette satinalma problemi yok, ayda 2 ucretsiz oyun golda ozel sadece.'' yazmış. Acaba bölge hatası almamak için TR hesaba mı geçmek gerekiyor.
    TR hesabındaki arkadaşlar bir yardım ederse sevinirim.

vpn ile bağlayıp oyunu satın alabilirsin ama indirirkende vpnde kalman gerekiyor yani pcden vpn ile satın alıp xbox üzerinden kendi internetin ile indiremezsin %80 de indirme kesilir ve hata verir.

• ugurakkocoglu U kullanıcısına yanıt
    Sağolasın cevabın için
  • quote:

1000 puana farcry3 ac3 falan verdiler heralde witcher ida verirler bu fiyata onu bekliyorum bende

Far Cry 3 3500 puandan, Borderlands 2 de yaklaşık 5900 puandan 1040 puana düştü. Normalde 2400 puan olan Witcher 2, Tomb Raider, Hitman gibi oyunlar 1040 puandan da az olabilir bence. Hitman'i her şekilde alırım ama, Witcher 2 ne kadar olacak bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluelabel -- 3 Temmuz 2013; 1:34:57 >
  • Yeni oyunlar ne zaman belli olur?

edit :

Bugünkü oyunlar eklenmiş, "tırt" sayılır hepsi. Bekliyoruz Witcher 2, Hitman ve Tomb Raider.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FORZAFATHER -- 3 Temmuz 2013; 9:10:57 >
  • Lego'lar hariç, bugünkü oyunlar tırt dediğin gibi:) Lego'larda da çok sağlam indirim olmamış zaten. Yalnız, Table Tennis VPN gerekmiyorsa 320 puana alınabilir. 360'ı aldığımdan beri merak ettiğim bir oyundu.

Hitman
    Judgment
    Bioshock

Ben bunları bekliyorum ama, adamların elinin ayarı yok. Dün 5900 puanlık Borderlands 2'yi 1040 puan yaptılar. Bugün 1840 puanlık Lego Batman 2'yi de 1040 puan yaptılar:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluelabel -- 3 Temmuz 2013; 9:53:40 >
  • Borderlands tr hesapta 29 tl

• quote:

Orijinalden alıntı: kobe_burak8

Borderlands tr hesapta 29 tl

Gün içinde eski fiyatına döner hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluelabel

quote:

Aldim bile :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bluelabel

quote:

Aldim bile :)

Ben de dün akşam almamıştım ama hala 800MSP olduğunu görünce tutamadım kendimi
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.