Şimdi Ara

X96 Max Kullanıcılar Kulubü (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
473
Cevap
19
Favori
40.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    banggood'un kampanyası bitmek üzere, kaçırmadan alın. x96max mi box'tan üstün bir tv box.
  • lazzaro L kullanıcısına yanıt
    selam LAZZARO arkadaşım ben bu ürünü ( X96 MAX TV Kutusu - SIYAH 2GB DDR4 + 16GB ROM ) satın almak istiyorum ama hiç bir bilgim yok bu konuda acaba nacizane görüşünüzü alabilirmiyim,önerirmisiniz,ve bir sorum daha olacak bu firma ( gearbest.com ) güvenilirmi,eğer yanıtlama zahmetinde bulunursanız çok memnun olurum.
    Teşekkür eder saygılar sunarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazzaro

Konumuz hayırlı olsun. Benim X96 Max'ım 15 Kasım'da elime ulaştı. Hatta sanırım forumda ilk eline ulaşan benim. İki haftadır kullanıyorum. Genel olarak gayet iyi, hızlı bir cihaz. Bir Android Box'tan bütün beklentilerimi karşılıyor. Ancak Netflix sizin için önemliyse, 480p olduğunu bilin. Benim için önemli değildi.

Cihazın AnTuTu skorunu bizzat ölçtüm, 60350 buldum.
    selam LAZZARO arkadaşım ben bu ürünü ( X96 MAX TV Kutusu - SIYAH 2GB DDR4 + 16GB ROM ) satın almak istiyorum ama hiç bir bilgim yok bu konuda acaba nacizane görüşünüzü alabilirmiyim,önerirmisiniz,ve bir sorum daha olacak bu firma ( gearbest.com ) güvenilirmi,eğer yanıtlama zahmetinde bulunursanız çok memnun olurum.
  • selam
    Ordan Geçenbay
    arkadaşım ben bu ürünü ( X96 MAX TV Kutusu - SIYAH 2GB DDR4 + 16GB ROM ) satın almak istiyorum ama hiç bir bilgim yok bu konuda acaba nacizane görüşünüzü alabilirmiyim,önerirmisiniz,ve bir sorum daha olacak bu firma ( gearbest.com ) güvenilirmi,eğer yanıtlama zahmetinde bulunursanız çok memnun olurum.
  • parsa P kullanıcısına yanıt
    bütçeniz uygunsa 4gb olanını alın. banggood da vergi dahil kampanyası vardı orası daha iyi olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: parsa

Alıntıları Göster
    Cihazdan memnunum, öneririm. Arkadaşın dediği gibi 4GB RAM'lisini alın. 2GB olanlarda Bluetooth yok.

Gearbest ile bir tecrübem olmadı, bilmiyorum. Ben AliExpress'ten aldım, WeChip mağazasından.
  • schumi42 S kullanıcısına yanıt
    geri döndüğünüz için sağolun bir sorum daha olacaktı bu cihaza ''İOS'' telefonla bağlanılırmı acaba bunu oğlum soruyor
    tşk ederim.
  • lazzaro L kullanıcısına yanıt
    geri döndüğünüz için sağolun bir sorum daha olacaktı bu cihaza ''İOS'' telefonla bağlanılırmı acaba bunu oğlum soruyor
    tşk ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: parsa

tşk ederim.
    Bende İOS telefon yok, bilemiyorum. Bilen bir arkadaş cevaplasın.
  • X96 ekranın altındaki navigasyon tuşları nasıl yok ediliyor?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Youtube videosunu yayınla dediğimde ekran yesil oluyor çözümü var mıdır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • parsa P kullanıcısına yanıt
    Evet ios cihaz ekran yansitmasi yapilabiliyor

• Başkan2005 kullanıcısına yanıt
    Foto alarak belirtir misiniz tam olarak nerdeki navigasyon tuşlarını diyorsunuz

• Ben de bu cihazı banggood dan sipariş ettim, km9 konusu almış başını gitmiş, acaba o cihazı mı alsaydım?

• Aryxt A kullanıcısına yanıt
    Pişman olmazsiniz cihaz gayet güzel çalışıyor

• optik çıkışı direk ses sistemine bağlayıp kullanabilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: JeMoKa

Foto alarak belirtir misiniz tam olarak nerdeki navigasyon tuşlarını diyorsunuz
    X96 Max Kullanıcılar Kulubü

Ekranın altındaki turuncu çerçeveye aldığım tuşları kastediyorum. Bunlar resim boyutunu azaltıyorlar. Bir komut ile bu tuşları silmenin bir yolu var mı?
    X96 maxte hangi rom bu bnm rom böyle değil

Launcher falan mı yüklediniz? Bizim ekranlar böyle değil.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.