Şimdi Ara

X96 Max Kullanıcılar Kulubü (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
473
Cevap
19
Favori
40.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: schumi42

Ben cihazı sadece 4K film izlemek ve lig tv izlemek için aldım. Direk optik çıkıştan 5.1 ses sistemine çıkış veremedim, aldığım yere söyledim bakıyorlar. Yalnız hdmi üzerinden TV'den passthrough ile Samsung ev sinema sistemine 5.1 ses aktardım. Sıkıntısız kullanıyorum. Sesle ilgili kayıplı mı kayıpsız mı dersen bilemem, kulaklarımın o kadar hassas olduğunu düşünmüyorum, ama bütün hoparlörler (channellar) düzgün çalışıyor. 4K filmlerde herhangi bir takılma yaşamadım, ama kalitesi bilgisayardaki PowerDVD gibi değil. Ama bu sorun cihazın değil oynatıcıların sorunu, bence PowerDVD kadar kaliteli bir oynatıcı yok android dünyasında. İzlediğim 4K filmlerin bazılarını aşağıya yazdım

Avengers.Age.of.Ultron.2015.UHD.BluRay.2160p.TrueHD.Atmos.7.1.HEVC.REMUX-FraMeSToR
    Ant-Man.and.the.Wasp.2018.UHD.BluRay.2160p.TrueHD.Atmos.7.1.HEVC.REMUX-FraMeSToR
    Ready.Player.One.2018.2160p.UHD.BluRay.REMUX.HDR.HEVC.Atmos-EPSiLON

Torrent indirmelerini bilgisayarda yapıyordum bugüne kadar, cihaz yeni olduğu için daha torrent işine bakmadım. Eğer indirebilirsem bakacam. Bilgisayarda qbittorrent kullanıyordum, androidde ne kullanılır en iyi bilmiyorum.

Eğer test etmemi istediğin birşey olursa link verirsen test ederim.
    Görüntü kalitesi bende de tam istediğim gibi değil. Biraz karanlık ve hafif takilmali görüntü alıyorum. Şu an sorunu tespit etmeye çalışıyorum. Cihazdan mı kaynaklı yoksa uygulama mı karar veremedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• JeMoKa J kullanıcısına yanıt
    bugün birkaç farklı player deneyecem, bunu da denerim tabi.
  • pervane848 P kullanıcısına yanıt
    Ben hiç takılma yaşamadım, akıcı oynatıyor ama dediğiniz gibi görüntüler karanlık. Bence uygulama kaynaklı, çünkü her uygulamada farklı kalite oluyor.
  • bireysel.emeklilik B kullanıcısına yanıt
    ilginize teşekkür ederim, sizin mesajınızı görmeden önce aşağıda vereceğim linkte yer alan apk yı denemiştim düzeldi.Söylediğiniz gibi sorun netflix sürümde imiş.

https://drive.google.com/open?id=1Zfze4Bqz5rFqQ04EhhFt9OhsJSQJ-QS2
  • yerceylan Y kullanıcısına yanıt
    https://drive.google.com/open?id=1Zfze4Bqz5rFqQ04EhhFt9OhsJSQJ-QS2

bu linkte yer alan apk yı yükleyerek sorunu çözdüm.
  • Bahdeniz B kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler aptoideden son sürümü kurdum onu kullanıyorum

• schumi42 S kullanıcısına yanıt
    Elimdeki himedia q3 ile kendi video oynaticisini kullanarak tatmin edici goruntu aliyorum. Torrent olarak ttorrent indirmistim. Pro surum yaparak 2m uzerinde download yapabiliyorum. Avr uzerinde hdmi ile baglanti yaparak dts ma ve dolby true hd sesleri gorebiliyorum. Iso formatlarinda vs sikinti yok. Ancak 4k 60hz sorunu var malesef. Benim cihazin uzerine hdr 10bit 4k 60hz acan bir cihaz olmasi yeterli. Himedia 10 pro var ama fiyat asiri yuksek

• SMOKE S kullanıcısına yanıt
    ttorrent'in pro apk'sı var mı?
  • Arkadaşlar ip tv izlerken karelerde bozulma oluyor neden olabilir

• serhat4738 S kullanıcısına yanıt
    muhtemelen uygulama kaynaklıdır, farklı uygulamalarda açıp denedin mi? bir de ücretli iptv'mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: schumi42

muhtemelen uygulama kaynaklıdır, farklı uygulamalarda açıp denedin mi? bir de ücretli iptv'mi?
    Evet ücretli ip tv hangi programı önerirsiniz

• serhat4738 S kullanıcısına yanıt
    Ben GSE IPTV'den ve Kodi'den memnun kaldım.
  • Arkadaşlar

X96max 4/64 sahibiyim acemiyim cihazı yeni aldım. Pc kablosuz klavyeyle kullanıyorum. Telefonlarda gibi arka plandaki sayfalara nasıl geçiş yapabilirim. Klavyede özel bir tuş var ama tek tek işkence oluyor. Hepsini bir arada görüp nasıl geçiş yapabilirim

• TRAPPER247 T kullanıcısına yanıt
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dogusumit.ortatus

Bi deneyin

• Bu diğer tv boxlarda Clear ram tuşu var direk. X96 maxta o seçenek yok mu

• Gearbestten aldığım 4/32gb versiyonu x96 max tv box 19.01.2018 cumartesi günü ptt'den kendim teslim aldım, hiç bir gümrük vergisi veya paket açma ücreti çıkmadı. ürün Amlogic s905x2 işlemcili Amlogic'in son çıkan işlemcisi tam bir performans canavarı, aşağı yukarı Amlogic s912 işlemcisine denk hatta bazı şeylerde üstün bile diyebiliriz. 4k içeriklerde framerate atlaması veya videoda kasma yaşamadım, bana gelen cihaz kendinden rootluydu extra birşey yapmadım rootlamak için. Üzerindeki rom bu cihaza hiç yakışmamış ve sanki cihaz şaha kalkacakta default gelen rom engelliyor gibi, çok basit bir arayüzü var, bence statusbar ve alt navigasyon tuşlarının olmaması büyük handikap bu cihaz için, muhtemelen farklı romlar deneyeceğim. Hali hazırda s905x2 uyumlu feaktab ve 4pda forumlarında beelink ve ATV romları olduğunu gördüm ve alternatif custom romlar çoğalacaktır. Rom işinden anlayan arkadaşlara tavsiye ederim, rom işini daha önce tecrübe etmemiş arkadaşlar hiç bulaşmasın cihazı brick edebilirler. bundan önce tanix tx3 max vardı ve kronik freezing sorunu vardı ATV Xperience romunu kurmuştum kendi romundan çok daha iyiydi.

• arkadaşlar oyun için kutuya gamepad bağlayıp deneyen oldu mu
    kullanabilir mi..
  • Şuan da stabil çalışan bir atv rom yok. Ama yakında çıkacaktır.

• tarun kullanıcısına yanıt
    Ben gamesir T2a pubg oynamak için deneme yaptım. Tuşları çalıştıramadım.

Yaptığım işlem standart işlemdi. Yani marketten oyunu indirdim ve gamepadı takıp denedim ama olmadı.

Çok üzerinde düşmedim. Ama sanırım emulatör ile oynanabilir.

• Konuyu takipteyim, iş yoğunluğumdan rom atmaya fırsatım olmadı, ama gördüğüm kadarıyla şuan beelink ve poison romları güzel. Bende ATVxperience romunu bekliyorum, s905w, s912 için V2H final romunu yayınladılar şimdi s905x2 ye yoğunlaşacaklar söylediklerine göre. Alttaki linkten mevcut custom romlara göz atabilirsiniz.

https://forum.freaktab.com/forum/tv-player-support/amlogic-based-tv-players/s905x2/firmware-roms-tools-do

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.