Şimdi Ara

X96 Max Kullanıcılar Kulubü (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
473
Cevap
19
Favori
40.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gkcn1907

Beyler aranızda farklı bir launcher kullanan var mı ya da tavsiye edebileceğiniz ?
    Microsoft launcher denemenizi tavsiye ederim daha kullanışlı hale geldi

X96 Max Kullanıcılar Kulubü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JeMoKa -- 7 Ocak 2019; 22:3:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• JeMoKa J kullanıcısına yanıt
    benim x96 max gümledi maalesef deneyemiyorum. Görüntü gitti geldi sürekli bozulmalar yaptı sonrada komple gitti toplam on saat çalışmamış cihaz bozuldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: JeMoKa

Microsoft launcher denemenizi tavsiye ederim daha kullanışlı hale geldi

Alıntıları Göster
    Hocam TV Box bildiğiniz Android telefona dönmüş

• quote:

benim x96 max gümledi maalesef deneyemiyorum. Görüntü gitti geldi sürekli bozulmalar yaptı sonrada komple gitti toplam on saat çalışmamış cihaz bozuldu
    ne oldu da gitti sebep nedir

• mevlut01 M kullanıcısına yanıt
    sabah kalktım bir dizi açtım izlerken önce ses kesilmeleri yaptı sonra görüntüde karlama yapmaya başladı ekran gitti geldi sürekli sonra kapadım bekledim açtım. sorun yok gibi gözüküyordu bir video açtım beş dk sonra komple siyah ekran daha da gelmedi görüntü. cihaz açılıyor kapanıyor kumandaya tepki veriyor ancak görüntü yok.. akım koruma prizi ile kullandım hep yani öyle ısınma kısa devre gibi bir durumda olmadı. büyük hayal kırıklığı oldu yani
  • quote:

Adaptör sorunu olabilir. 5 volt / 2A bir adaptör bulup deneyin bence..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: frux

quote:

Adaptör sorunu olabilir. 5 volt / 2A bir adaptör bulup deneyin bence..

Alıntıları Göster
    dispute açtım bakalım sonuca göre hareket edeceğim artık
  • quote:

Geçmiş olsun videoya al sorunu YouTube yükle açtığın dispute ye ek olarak ekle detayı fazla ver sonuç senin lehine olur

• quote:

Orijinalden alıntı: JeMoKa

Geçmiş olsun videoya al sorunu YouTube yükle açtığın dispute ye ek olarak ekle detayı fazla ver sonuç senin lehine olur

Alıntıları Göster
    Allahtan arıza esnasında güzelce videoya çekebildim dispute açıp gönderdim haftaiçi sonuçlanır durum bakalım. para iadesi olursa x96 max almayacağım sanırım gayette memnundum aslında
  • Ürün sonunda ulaştı bana, birkaç gün içinde test edip deneyimlerimi paylaşırım ben de. Ben özellikle 4k film için almıştım, bakalım sonuç iyi olur inşallah. Yanında vontar'ın 057 kodlu air mouse'unu da almıştım. Onu da test etmiş olurum.
  • Merhaba,

Medya player olayına yabancıyım.

Bahsettiğiniz X96 dan alsam. USBdeki Atmos içerikli videoyu kendi Atmos destekleyen AVRm üzerinden dinleyebilir miyim acaba?

USB>X96>AVR>hoparlör şeklinde :)

• X96 max kullanıcılarının dikkatine.

Cihazın üzerine usb 3.0 hub bağlı. Usb donglelardan birinin yerini değiştirmek isterken usb girişinden elimi elektrik çarptı.

Cihazdaki usb hub ı söktüm. Kontrol kalemi ile cihazdaki usb girişlerinin çerçevesini kontrol ettiğimde elektrik akımı geldiğini gördüm.

Diyebilirsinizki usb girişi bu elektrik gelecek. Laptopta vs denedim hiç bu şekilde elektrik akımı yok.

Sizden ricam cihazı kullanan diğer arkadaşlarda da durum böyle mi?

Bana göre ciddi bir tehlike söz konusu.

Evde ufak çocuğu olanlar dikkat etsin.

Videoya çektim.

Cevaplarınızı bekliyorum.

• bireysel.emeklilik B kullanıcısına yanıt
    ürünü dün kullanmaya başladım, usb civarında bir elektrik kaçağıyla karşılaşmadım ama çok vaktim yoktu o yüzden açıp içinden bakma şansım olmadı. bakıp tekrar yazarım ama bence senin üründe sıkıntı var gibi.
  • Ürünü dün kullanmaya başladım ilk. ürünle ilgili çok fazla kutu açılış ve ilk kullanım videosu olduğu için ben tekrar onları yapmadım, isteyen olursa yapabilirim. Antutu test sonucunun fotosunu paylaşıyorum. Netteki değerlere yakın bir değer verdi. Arka plan uygulamalarının hepsini kapatmamıştım denerken. 2TB hard diskimi bağladım sorunsuz gördü. 4K filmlerin hepsini akıcı olarak oynattı ama uzun kullanım performansını denemedim. Vontar'ın air mouse'unu almıştım çok kullanışlı kesinlikle, ama "enter" tuşuna basınca işlev görmek yerine "q" yazıyor :D sanırım tek problemi o, onu da satıcıyla görüşcem. Bu arada satıcıdan çok memnunum kesinlikle satın alınabilir VONTAR mağazasından. Sadece optik çıkıştan 5.1 ses sistemine ses alamadım onu da artık bu akşam uğraşarak yapabilirim sanırım. Ürünle ilgili sorusu olan ya da şunu da yap diyen olursa seve seve yardımcı olurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: schumi42

Ürünü dün kullanmaya başladım ilk. ürünle ilgili çok fazla kutu açılış ve ilk kullanım videosu olduğu için ben tekrar onları yapmadım, isteyen olursa yapabilirim. Antutu test sonucunun fotosunu paylaşıyorum. Netteki değerlere yakın bir değer verdi. Arka plan uygulamalarının hepsini kapatmamıştım denerken. 2TB hard diskimi bağladım sorunsuz gördü. 4K filmlerin hepsini akıcı olarak oynattı ama uzun kullanım performansını denemedim. Vontar'ın air mouse'unu almıştım çok kullanışlı kesinlikle, ama "enter" tuşuna basınca işlev görmek yerine "q" yazıyor :D sanırım tek problemi o, onu da satıcıyla görüşcem. Bu arada satıcıdan çok memnunum kesinlikle satın alınabilir VONTAR mağazasından. Sadece optik çıkıştan 5.1 ses sistemine ses alamadım onu da artık bu akşam uğraşarak yapabilirim sanırım. Ürünle ilgili sorusu olan ya da şunu da yap diyen olursa seve seve yardımcı olurum.
    Kaç gb olanı aldınız? Wifi çekim gücü nasıl? (modem uzaklığı)

• Ordan Geçenbay kullanıcısına yanıt
    4/64 versiyonunu aldım ben. Wifi çekim gücünü denemedim, modemin yanında çünkü, kablolu bağladım. TV, modem, box,tivibu hepsi yanyana benim.
  • quote:

4/64 versiyonunu aldım ben. Wifi çekim gücünü denemedim, modemin yanında çünkü, kablolu bağladım. TV, modem, box,tivibu hepsi yanyana benim.
    Benim almak istediğim modelde x96 max (4-32)2/16 ile arasında wifi çekim gücü vs fark varmış emin olayım dedim. Bizim modem alt katta sıkıntı olursa diye düşündüm.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ordan Geçenbay kullanıcısına yanıt
    Bütçeniz uygunsa 4/32 olanını alın çünkü 4/32 olanın ram'i ddr4, wifi çekim gücü de diğerinden fazla. Ayrıca 2gb ilerleyen dönemde işinizi görmeyebilir. Aynı odanın alt katındaysa sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum eğer modeminiz iyiyse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi schumi42 -- 12 Ocak 2019; 13:6:33 >
  • quote:

Bütçeniz uygunsa 4/32 olanını alın çünkü 4/32 olanın ram'i ddr4, wifi çekim gücü de diğerinden fazla. Ayrıca 2gb ilerleyen dönemde işinizi görmeyebilir. Aynı odanın alt katındaysa sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum eğer modeminiz iyiyse.
    Teşekkürler. 4/32 Bangoodda vergiler dahil 317 TL büyük ihtimalle oradan alırım (AliExpressden gelenlerde bazen saçma vergiler çıkıyor)

Bir ihtimal buradan garantili mi box s almak. (ikisinden birine karar vereceğim)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.