Şimdi Ara

X96 Max Kullanıcılar Kulubü (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
473
Cevap
19
Favori
40.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Launcher yüklemedim. Standart donanımı kullanıyorum.
  • Başkan2005 kullanıcısına yanıt
    Sizinki x96 bizdeki max ondan galiba farklılık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Başkan2005

Ekranın altındaki turuncu çerçeveye aldığım tuşları kastediyorum. Bunlar resim boyutunu azaltıyorlar. Bir komut ile bu tuşları silmenin bir yolu var mı?

Alıntıları Göster
    Launcher yükleyerek kurtulabilirsiniz muhtemelen Google Play'de Microsoft launcher var deneyin olmazsa kaldirirsiniz cihaziniz x96 nin ilk cihazı

• x96 max için mause aldım wireles ışık yanıyor ama hareket yok acaba desteklemiyormu normal mausu

• köseoğlu K kullanıcısına yanıt
    Destekliyor mouse ile kullanılıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: JeMoKa

Destekliyor mouse ile kullanılıyor
    yapamadım bir türlü taktım ama tepki yok ışık yanıyor

logitech'in kablosuz klavye mouse seti var, sorunsuz kullanıyorum. wifi'da da sorun yaşamadım gece, denedim sizin için. Kabloyu çıkartıp denedim, sonuçta kablo bağlıyken zaten kullanmaz wifi'yi.
  • Optik çıkıştan direk çıkışla 5.1 ses sistemini kullanmayla ilgili sorun yaşamıştım, başka yaşayan da oldu mu bilmiyorum. Sorun hala devam ediyor. Yalnız passtrough ile sesi TV üzerinden ses sistemine aktardım. Ses kanallarının hepsi düzgün çalışıyor. Optik çıkışın çalışmaması ile ilgili de Vontar'a yazdım, video ile mail istediler. Gönderdim bakalım ne çıkacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: schumi42

logitech'in kablosuz klavye mouse seti var, sorunsuz kullanıyorum. wifi'da da sorun yaşamadım gece, denedim sizin için. Kabloyu çıkartıp denedim, sonuçta kablo bağlıyken zaten kullanmaz wifi'yi.
    eyvallah wifi sorununu çözdüm.İnca mause aldım wireles stte bağlandı işareti gözküyor ışık yanıyor ama tepki yok nasıl olcak bir türlü hareket ettiremedim normal kumanda ilede kullanılmıyor zaten

menüde biraz gezinsen belki bir ayar filan vardır, ben taktım direk çalıştı mouse klavye, öyle olunca hiç uğraşmadım menüde onunla.
    Keşke mouse yerine Air klavye alsaydiniz hem klavye hem mouse, bende de Logitech mouse var hiçbir ayar yapmadan takinca direk çalıştı sizin mouse sıkıntılı olmasın

X96 Max Kullanıcılar Kulubü

• quote:

Orijinalden alıntı: JeMoKa

Keşke mouse yerine Air klavye alsaydiniz hem klavye hem mouse, bende de Logitech mouse var hiçbir ayar yapmadan takinca direk çalıştı sizin mouse sıkıntılı olmasın

air mause düşünüyorum zaten wechip w1 almayı düşünüyorum oda 15 güne gelir diye mause almıştım şimdilik

• Bu cihazi avr ile kullanan var mi?

Hdmi uzerinden Dolby true hd ve dts master audio gibi sesleri avrye kayipsiz iletebiliyor mu?

Torrent hizi nasil cihazin kayip yasayan var mi?

Netflix benim icin onemli degil tv yada ps4 uzerinden izliyorum zaten.

Beklentim 4k 60fps iso filmleri kayipsiz izlemek. Goruntu ve kalitesi onemli geri kalan ozelliklere ihtiyacim yok.

• SMOKE S kullanıcısına yanıt
    Ben cihazı sadece 4K film izlemek ve lig tv izlemek için aldım. Direk optik çıkıştan 5.1 ses sistemine çıkış veremedim, aldığım yere söyledim bakıyorlar. Yalnız hdmi üzerinden TV'den passthrough ile Samsung ev sinema sistemine 5.1 ses aktardım. Sıkıntısız kullanıyorum. Sesle ilgili kayıplı mı kayıpsız mı dersen bilemem, kulaklarımın o kadar hassas olduğunu düşünmüyorum, ama bütün hoparlörler (channellar) düzgün çalışıyor. 4K filmlerde herhangi bir takılma yaşamadım, ama kalitesi bilgisayardaki PowerDVD gibi değil. Ama bu sorun cihazın değil oynatıcıların sorunu, bence PowerDVD kadar kaliteli bir oynatıcı yok android dünyasında. İzlediğim 4K filmlerin bazılarını aşağıya yazdım

Avengers.Age.of.Ultron.2015.UHD.BluRay.2160p.TrueHD.Atmos.7.1.HEVC.REMUX-FraMeSToR
    Ant-Man.and.the.Wasp.2018.UHD.BluRay.2160p.TrueHD.Atmos.7.1.HEVC.REMUX-FraMeSToR
    Ready.Player.One.2018.2160p.UHD.BluRay.REMUX.HDR.HEVC.Atmos-EPSiLON

Torrent indirmelerini bilgisayarda yapıyordum bugüne kadar, cihaz yeni olduğu için daha torrent işine bakmadım. Eğer indirebilirsem bakacam. Bilgisayarda qbittorrent kullanıyordum, androidde ne kullanılır en iyi bilmiyorum.

Eğer test etmemi istediğin birşey olursa link verirsen test ederim.

evde bir adet kablosuz mouse klavye setim olacaktı, eğer çalışırlarsa bende ki Vontar'ın air mouse'unu satabilirim istersen.

• Merhabalar, cihazı yaklaşık 1 aydır kullanıyorum genel olarak memnunum ama sizlere sormak istediğim birşey var.

Kablosuz mouse bağladım sorunsuz çalışıyor ancak cihaz içinde kurulu gelen netflix app çalıştırıp herhangi bir şey izlemeye başladığımda mouse yok oluyor.Dil tercihi, altyazı tercihi ileri,geri alma vs hiçbirşey yapamıyorum.Kendi kutusundan çıkan kumanda sadece ileri,geri işlemini yapıyor pause bile edemiyorum.Sizlerin kullandığı başka bir yöntem varsa paylaşırsanız sevinirim.
  • Kullandığınız netflix apk linkini atabilir misiniz

• schumi42 S kullanıcısına yanıt
    Play Store'dan wuffy player var denediniz mi görüntü iyi gibi

• Bahdeniz B kullanıcısına yanıt
    Netflixi güncelleyin. Yeni sürüme geçince sorun çözülüyor.

Ben aşağı linkten indirdim netflix

https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?fromMobile=yes&fromZero=yes&m=136042630

@Bahdeniz

@yerceylan

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.