Şimdi Ara

X96 Max Kullanıcılar Kulubü (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
473
Cevap
19
Favori
40.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: schumi42

Çünkü x96 max'lar daha gelmedi. Bildiğim kadarıyla baya bir bekleyen var, birisi de benim. Cihaz Çin'den Singapur'a, oradan da İstanbul'a geldi ama İstanbul'dan Konya'ya gelmeyi başaramadı bir türlü.
    Hocam cihaz geldikten sonra tecrübelerinizi paylaşırsanız, cihazı almayı düşünenler için faydalı olacağı kanaatindeyim. Takdir edersiniz ki bu tip cihazlar için Türkçe kaynak yok denecek kadar az.
  • 2 gündür kullanıyorum. 5 yıldır kullandığım RK3188 i kenara ayirma vakti gelmişti. Iptv, Kodi ve Youtube dışında pek birşey yapmiyorum tv box ile. Ama kullanımı cok kolay ve oldukça hızlı. Ozellikle Kodi kullanırken sıkça kapanma vs olurdu X96 da olmayacak belli etti, dun baya yordum ;)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hamemo kullanıcısına yanıt
    tabi ki paylaşıcam tecrübelerimi hatta yapmamı istediğiniz bişey olursa onları da yapabilirim memnuniyetle.https://www.youtube.com/watch?v=6Ly0K2ORJFI linkteki videoya da altyazı yapıyım olmazsa :)
  • schumi42 S kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Bende X96 Max almayı düşünüyorum. Aldıktan sonra inceleme videosu çekip foruma yüklemeyi düşünüyorum. Maksat ürünü almak isteyenlere rehber olmak :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar bu cihazın 64 GB romlusu 32 GB olandan daha ucuz neden acaba?
    Bir de hangi site ve satıcıdan alıyorsunuz?
  • Arkadaşlar bu cihazın 64 GB romlusu 32 GB olandan daha ucuz neden acaba?
    Bir de hangi site ve satıcıdan alıyorsunuz?
  • arkadaşlar X96'sı olup da root eden oldu mu? olduysa nasıl yapılıyor, ayrıca root edince ne oluyor, ilk android cihazım olacağı için cahilliğimi mazur görün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: admLive

Merhaba. Sanırım forumda ilk X96Max bana geldi :) 10 günden fazla oldu geleli. Cihaz çok stabil çalışıyor. Her türlü videoyu zorlanmadan çalıştırabildim. Perfect Player ile iptv, eşim gündüzleri netflix (540p diyolar) optik ses çıkışı ile ses sistemine bağlantı hepsi güzel sorunsuz çalışıyor. WiFİ ile 2.4GHz de 50Mbps sabit bağlantı hızı alıyorum. İnternetimin tamamını kullandırıyor yani. Şimdilik bu kadar konuyu takipteyim.

Netflix konusu tam olarak 540p mi.
    Bilginiz varmı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Netflix izliyoruz 1 haftadır tvde. Televizyondaki SD yayınlara göre güzel gösterdiğine göre sanırım 540P
  • Bir adet x96 Max da bana geldi Netflix denemedim YouTube uygulamasında 1080 p destekliyor kendi üzerinde yüklü YouTube uygulamasında video çözünürlüğü ayarlamak istediğimde videodan çıkıyor ama play Store'dan YouTube uygulaması yukledigimde onda istediğiniz şekilde ayarlaniyor Google Chrome dan YouTube masaüstü görünümü şeklinde açıldığında 4 k çözünürlüğü seyredebilirsiniz ancak Chrome dan kaynaklı bir sorun var video yarım ekran iken kenardaki alanlarda dalgalanma mevcut tam ekran yapıldığında sıkıntı yok Mozilla Firefox ile denedim onda bir sıkıntı olmadı kodi sıkıntısız çalışıyor pixel smart IPTV yükledim gayet güzel gösteriyor oyun denemedim 4/32 GB vontar versiyonu Bluetooth var AliExpressde sesli komut özelliği olan kumanda satılıyor onla beraber sesli komut özelliği kullanılabilir güncelleme için fota ve ota mevcut destekliyor x96 mini kullaniyordum ona göre kasma vs hiç yok xmax da gayet yeterli bir cihaz

X96 Max Kullanıcılar Kulubü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • JeMoKa J kullanıcısına yanıt
    Ben de Vontar'dan 4/64 versiyonunu aldım ama air mouse vardı seçenekler arasında, onunla beraber aldım. 4k filmlerde deneme yapma şansın oldu mu acaba?
  • schumi42 S kullanıcısına yanıt
    Ekstradan 4 k film indirip denemedim ancak YouTube dan açarak baktım internet elverdiğince gayet güzel oynatıyor

• Arkadaşlar 4 32 gb modeli almaya karar verdim miracast olayi var mı acaba modelde

• şu an cihazım geldi ilk açılışta update oldugunu söylüyor update yaptım youtube 4k Türkiye tanıtım videosunu açtım bakalım biraz uygulamaları yükleyeyim

• brabber B kullanıcısına yanıt
    Miracast yok cihazda ancak cetusplay var playstore da kullandığım program hem cihazı kontrol edebilir hemde ekran yansıtma olayı falan var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JeMoKa -- 21 Aralık 2018; 19:32:55 >
    Hocam gearbestin sitesinde android os desteklemiyor diyor ne kadar dogru ve benim gibi andoroid cilgini olan biri icin androdde yapabildigim her işi x96max ta yapabilir miyim

cetusplay ben çalıştıramadım ilk baglantida tv boxa kendi uygulamasını otamatik kuruyor ama bağlanmayı denediğimde uygulama açılmıyor baglanti kurmak istediğimde uygulama durdu yeniden dene diye tv box mesaj veriyor

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.