Şimdi Ara

X96 Max Kullanıcılar Kulubü (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
473
Cevap
19
Favori
40.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    aslında gerçekler şu şekilde;
    eski sd yayınları saymaz isek artık yayınların kalitesi iyi buradan yolar çıkarsak örnekleme ile,
    son derece haraketli bir film dizi izliyorsunuz o an için evde ki 3 kişi ise 3 ü de o anki sahnelere ve senaryo akışına konsantre durumdadır bu durumda 3 de film hariç,
    ne izliyorsan izle izlediğinin konunun içine giriyorsan karanlıkta ki detayları renkte ki çümbüşleri vs. fazla dikkat etmeden izlersin. bu normal genel kuraldır.
    bundan sonrası için izleyenler 4 k 6 k ya çıkarsa ki herşey uygunsa yine aynı dizi ya da filmi izlese bile yine konunun içine girince 4 k da 6 k da izliyorum algısına gelmez zaten o kadar detay izlemeye çalışırsak o zaman izlediğimizden keyif ya da hüzün ya da gülme her ne ise alamamış oluruz.
    evet mutlaka ki herşey güzel hatta en güzeli olsun ama yaşamın içinde ki gerçek bu ben tr de tv gelip de şehirlere köylere geldiğinden bu yana her türlü şartlarda insanların sadece izledikleri konularla ilgilendiklerine tanık oldum.
    sadece zevkler ve renkler tartışılmaz denilebilir sonuç o olabilir.
    netflix gelince birçok detay var türkçe dublaj sorunu türkçe altyazı sorunu vs. netflix sd yayın eğer ki eski tabir ile çamur gibi değilse o da yeterlidir.

isteyen arkadaşların mutlaka bir bildikleri vardır ki istiyorlardır,
    ama sonuç olarak kalite sunulmuşsa alternatif olarak insanlar isteme hakkına sahiptir,
    varsa imkanları

• BILGILI B kullanıcısına yanıt
    Ben Netflix'in sd'sini ücretsiz olarak denedim evimdeki 49" 4K TV'de. Görüntü çamur filan değildi. Popüler bir akım oldu bence bu Netflix'i 4k izlemek. Nette her yerde bulabilirsin o içerikleri bir şekilde. Sonuçta android bir tv box alan insanların temel bilgisayar, torrent ya da dizi film izleme sayfaları gibi konularla ilgili bilgi sahibi olduklarını düşünüyorum ben. Aylık 40 TL'yi bana versinler ben indiriyim onlara :D
    Kota konusu da benim gibi Turknet'li olanlarda zaten problem değildi ama artık hiçkimse için problem değil. İndir izle :D
  • Benim tv full HD tv. Bu cihazı alırsam 4k videoları benim tvde izleyebilirmiyim. 4k uhd tv almak yerine bu cihazı alıp internetten yada USB üzerinden 4k video izlemeyi planlıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mursel80 M kullanıcısına yanıt
    4K videoları HD çözünürlükte izlersin, yani bir anlamı kalmaz. 4K video izleyebilmek için hem 4k TV hem de 4k medya oynatıcı lazım.
  • Konu başlığını değiştireceğim yakında. X96 max yolunu gözleyenler kulubü olarak. Ne gelmez cihazmış.

• bireysel.emeklilik B kullanıcısına yanıt
    benim ki singapur'a gitmiş ordan gelecekmiş :D
  • bireysel.emeklilik B kullanıcısına yanıt
    Şu anda gümrükte, inşallah çok tutmazlar da bir an önce gelir. Forumda başka gelen olmadı mı acaba? bir inceleme alsak yorum alsak
  • Benim x96 max bugün geldi. 2-16 modeli. gümrüğe takılmadi. Sanırım Bluetooth yok. Şimdi bunun kendi kumandasına mahkûm mu oldum arkadaslar :(

• Reus88MC R kullanıcısına yanıt
    Hayır bluetooth dongle olan air mouse alıp kullanabilirsiniz.

Bu arada konuyu takip ediyorum. KM9 ile aynı işlemciye sahip cihazımız. KM9un konusunda bazı problemleri çıkmaya başladı. KM9 VE x96 Max kıyaslandığında x96 max daha bir adım önde gibi..

Tabi x96 max yoğun bir kullanıma maruz kalmadı konuda. Haftadan itibaren buralar şenlenmeye başlar diye düşünüyorum.

• Benim cihazda yolda haftaya inşallah elime geçer merakla bekliyoruz minix neo 7 cihazım elektrik kesintisinden sonra malasef açılmıyor wasser firmware yüklüydü bakalım x96 max nasıl

• evet cihaz başakşehir pim'e gelmiş, tahminimce yarın ya da ertesi gün bende olur. Herhangi bir gümrük ücreti çıkmamış. Merakla bekliyorum gelmesini.
  • KM9'da ciddi sıkıntılar (WI-FI, HDD, Netflix vs.) yaşanmasına rağmen konusu çok aktifken X96 Max konusu neden bu kadar sakin acaba?
  • X96 max hakkında izlediğim en iyi hazırlanmış video;

https://www.youtube.com/watch?v=6Ly0K2ORJFI
  • hamemo kullanıcısına yanıt
    KM9'un ilk yıldızı netflix 4K açıyor olması nedeniyle parladı veya parlatıldı.

Forumda ki kişilerin yönlendirmesi insanları o cihaza yönlendirdi.

Bizim cihazlar dahil netflix garantisi %100 olmadığı söylendi ama insanlara L1, L3 sertifikası var vs denilerek netflix hiç kapanmaz yönünde bir algı oluştu.

Ben alırken 11.11 de en çok satılan xmax idi. Ruslar yanılmış olamaz diye tercihi mi o yönde kullandım.

• quote:

Orijinalden alıntı: bireysel.emeklilik

KM9'un ilk yıldızı netflix 4K açıyor olması nedeniyle parladı veya parlatıldı.

Forumda ki kişilerin yönlendirmesi insanları o cihaza yönlendirdi.

Bizim cihazlar dahil netflix garantisi %100 olmadığı söylendi ama insanlara L1, L3 sertifikası var vs denilerek netflix hiç kapanmaz yönünde bir algı oluştu.

Ben alırken 11.11 de en çok satılan xmax idi. Ruslar yanılmış olamaz diye tercihi mi o yönde kullandım.
    Bende KM96 konusunun aktifliginden etkilenerek az kalsın sipariş geçiyordum, fakat konuyu biraz takip edince cihazdaki sıkıntıları gördüm. Bu sebepten dolayı X96 Max almayı düşünüyorum.

• Merhaba. Sanırım forumda ilk X96Max bana geldi :) 10 günden fazla oldu geleli. Cihaz çok stabil çalışıyor. Her türlü videoyu zorlanmadan çalıştırabildim. Perfect Player ile iptv, eşim gündüzleri netflix (540p diyolar) optik ses çıkışı ile ses sistemine bağlantı hepsi güzel sorunsuz çalışıyor. WiFİ ile 2.4GHz de 50Mbps sabit bağlantı hızı alıyorum. İnternetimin tamamını kullandırıyor yani. Şimdilik bu kadar konuyu takipteyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: admLive

Merhaba. Sanırım forumda ilk X96Max bana geldi :) 10 günden fazla oldu geleli. Cihaz çok stabil çalışıyor. Her türlü videoyu zorlanmadan çalıştırabildim. Perfect Player ile iptv, eşim gündüzleri netflix (540p diyolar) optik ses çıkışı ile ses sistemine bağlantı hepsi güzel sorunsuz çalışıyor. WiFİ ile 2.4GHz de 50Mbps sabit bağlantı hızı alıyorum. İnternetimin tamamını kullandırıyor yani. Şimdilik bu kadar konuyu takipteyim.
    Konunun ilk sayfalarını okumamışsınız. Ben 15 Kasım'dan beri X96 Max'ım ile mutluyum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazzaro

Konunun ilk sayfalarını okumamışsınız. Ben 15 Kasım'dan beri X96 Max'ım ile mutluyum.

Alıntıları Göster
    Çok özür dilerim.
  • hamemo kullanıcısına yanıt
    Çünkü x96 max'lar daha gelmedi. Bildiğim kadarıyla baya bir bekleyen var, birisi de benim. Cihaz Çin'den Singapur'a, oradan da İstanbul'a geldi ama İstanbul'dan Konya'ya gelmeyi başaramadı bir türlü.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.