Şimdi Ara

★★★ POCO X6 PRO ANA KONU ★★★ (118. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.845
Cevap
126
Favori
166.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar X6 promu sattim yerine kamera odaklı 18000 TL bütçeyle bir telefon almayı düşünüyorum . İkinci el 1 aylık 16000 realme pro+ yada sıfır honor 90 almayı düşünüyorum . Sizlerin tavsiyesi nedir. Oyun oynamıyorum . Günlük kullanım ve Netflix gibi platformlardan film dizi izliyorum. Ekran parlaklığıda günes ışığı altında görünsün istiyorum. Kamerada iyi olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sawash35 kullanıcısına yanıt

Bulabilirseniz ikinci el S23FE ikisinden de iyi cihaz. 1 hafta 10 günlük Honor 90 var sarı sitede 14 civarına. Sıfırına para vermeyin derim. Ayrıca çok satıldı beğenildi falan ama parlaklığı yeterli gelmeyebilir. Kamerada OIS yok. Stereo hoparlör yok. Full ekrana çalışılmış bir cihaz ve işlemci olarak aynı fiyattaki rakiplerinden geride.

Realme Pro+ hakkında bilgim yok.

Ayrıca ekleme yapayım Honor 90 ve X6 pro kamera olarak çok fark olan cihazlar değiller. Genel olarak X6 Pro zaten aşırı üstün.

★★★ POCO X6 PRO ANA KONU ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi draqpit42 -- 6 Nisan 2024; 18:10:55 >

Honor 90'da OIS yok. Yani ağırlıklı olarak hareketli video çekecekseniz, iş görmez.

Sorduğunuz diğer telefon hakkında fikrim yok.

Yurtdışı kullanıcı yorumlarından takip edebildiğim kadarıyla, kamerasının iyi olduğu belirtilen "Tecno Camon 20 Premier" modeli var. Ancak bu model yurtiçinde işlemcisi zayıf diye hiç rağbet görmedi. Bu modelin kamerası iyi olabilir. Ama almaya karar verirseniz, geriye kalan özelliklerini de iyice araştırın.

• serkanguzel_ kullanıcısına yanıt

Tecno comon premier 22000 civarı onun yerine s23 de alınır diye düşünüyorum.

Valla işte bakın, kıyaslayın, hangisi sizin için avantajlı olacaksa, o telefona yönelin.

• serkanguzel_ kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim öneriler için

Hocam x6 proyu neden sattiniz, bende su an honor 90 ve x6pro arasi gidip geliyorum kamera önem olarak 3. 4. Sırada diyebilirim. Genelde oyun oynamam, ekran ve pil önemli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultrAslan-BH -- 6 Nisan 2024; 21:37:13 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ultrAslan-BH kullanıcısına yanıt

2 3 ay bekleme imkanınız varsa Poco F6 beklenir hocam ancak dolar kuru ve globale çıkış fiyatı ne olur kestiremiyorum. Benim tavsiyem bekleme imkanı olan parayı altına atıp beklesin F6 modeli çok iddialı olacak. Çinde Redmi K70 olarak tanıtıldı özelliklerine K70 olarak aratıp bakabilirsiniz.

• Merhaba arkadaşlar bu cihazda esim mevcut mu?

• mehsar kullanıcısına yanıt
    E sim yok. Mtk işlemcili cihazların hiç birinde e sim yok.

Ekran muazzam o konuda şüphen olmasın , işlemci amiiral seviyesinde , depolama hızı amiral seviyede (ufs4), ben yakınlık sensörü koymamalarina sinir oldum telefon görüşmelerinde ekran açılabiliyor bide whatsap ses kaydı dinlerken ekran kendi kendine kapanıyor . Birde kameralari vasat . Ailecek gezilerde çok fotoğraf ve video çekiyorum oyuzden kamera odaklı telefon almak istediğim için sattim.

Hocam halihazırda mi10t kullanıyorum o lanet sensör bundada var x6 pro da aynı ise aman aman uzak olsun :)

• Son sürüm hyperos da ana ekran uygulamasını nasıl değiştiriyoruz. Pixel launcher indirdim yükledim ama aktif hale getiremedim yardımcı olabilirmisiniz?

Valla limitleri zorlayıp s23Fe Alicam sanirim

Onunda pili sıkıntı gibi

Youtube de okadar kötü gorunmuyordu bi kulllanim testinde , oyun oynamıyorum zaten. Pocodan 1 saat az verse yeter diye düşünüyorum. 13 t almak isterdim ama gereksiz pahalı 25k civarında.

• X6 da da şarj sorunu var mı aceba

• Valla fotoğraf ve video da hoşuma gitti X6 pro ve o yüzden de satın aldım. 13 pro Max sattım X6 pro ya geçtim her konuda çok rahatladım kendi açımdan. Nasıl beğenmiyorsunuz anlamadım. Bir de birşey somrak istiyorum mi 14 de ki simgeleri X6 pro ya bir yerden indirme şansımız var mı ?

• Ya bilen biri yardımcı olursa sevinirim, bu cihazın kişiler ayarları nerde kaç kişi var nereden göreceğim, sim karttan içe dışa aktar kısmı filan nerede bulunuyor, çok kurcaladım bulamadım kişilerin ayarlar kısmında da yok

• meinea4 M kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun güzel günlerde kullanın. Bu sitede simgelerini beğendiğiniz temayı indirip özelleştirme kısmından sadece simgeleri değiştir seçerek uygulayabilirsiniz.

https://www.miuithemer.com

Forumdan arkadaşın önerdiği temayı kullanıyorum simgeler için, çok memnunum.

https://www.miuithemer.com/themes/capital-letters-hyperos-and-miui-theme-for-xiaomi-and-redmi-phones//

• 
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.