Şimdi Ara

★★★ POCO X6 PRO ANA KONU ★★★ (119. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: spyhonor , Masut23 , oguzhan1477 Daha Az
3 Kayıtlı Üye ve 2 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
2.632
Cevap
115
Favori
148.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kişilere girince sağ altta düzeltin ve yönetin var, her şey orada. Ben de çok aradım :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • draqpit42 kullanıcısına yanıt

Valla yine bulamadım zahmet olmazsa özelden sırasıyla anlatırmisiniz , bende öyle bir şey yazmıyor

• antireis A kullanıcısına yanıt

Kişilere girince sağ altta hocam.

★★★ POCO X6 PRO ANA KONU ★★★

Hallettim teşekkürler yardımınız için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antireis -- 8 Nisan 2024; 21:36:7 >
  • Cihazı eşim için düşünüyorum ama birkaç arkadaş yakınlık sensörü sorunundan bahsetmiş.birkaç yıl önce poco x3 pro kullanıyordum ondada bu problem vardı konuşurken ekran açılıp yanağımda kendi kendine abuk subuk yerlere girerdi.cihazı duvara atmaktan kaç kere döndüm.eğer bu sorun bu telefonda da yaygınsa hiç girmeyeyim bu maceraya.

• sharpie kullanıcısına yanıt

Ekran açılıyor ama abuk sabuk yerlere girmedi bende

• Arkadaşlar pupg oynarken ses sabit geliyor kulaklıkta sağ ve sol ayrımı olmadan iki kulaklıktan da geliyor ayak ve silah seslerinin nereden geldiğini anlayamiyorsun iki tane cihaz var ikiside aynı hem kablolu hemde kablosuz kulaklıkta denedik maalesef sesler sabit. Başına gelen deneyen varmı yada neden kaynaklı olabilir

• Telefonda warzone oynayan var mı? S23+ ile oynarken 15 dakika dolmadan donma, kasma başlıyor ve cihaz ısındığı için oyundan atıyor. Bu cihazda durum nedir acaba merak ettim.

• Warzone benzeri farlight oyunu kurulu, herhangi bir kasma yok hdr açık FPS sabit, 10-15 dk oynadım sadece biraz ısındı telefon o da normal zaten ★★★ POCO X6 PRO ANA KONU ★★★ ★★★ POCO X6 PRO ANA KONU ★★★ ★★★ POCO X6 PRO ANA KONU ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi juveline -- 9 Nisan 2024; 15:0:11 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Hocamlar kronik sorunu var mi bu cihazin? İphone 11 den geçmeyi düşünüyorum. En buyuk eksigi yakinlik sensoru olmamasi galiba, arama sırasında sıkıntı oluyor mu ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi general4242 -- 10 Nisan 2024; 8:39:32 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • declan43 kullanıcısına yanıt
    İp11 den androide gecmek istiyorum. S23 fe dusunuyordum ama ekran cercevelerini gorunce vazgectim. İp11 de kalin cercevelerden bıktım zaten. Samsung şu s23fe ye niye oyle cerceve koyduysa artik cok sinir bozucu.
    Su an x6 pro dusunuyorum o yuzden. Kamera onemli degil benim icin ekran ve islemci onemli

O tema renk sorununuz kullandiginiz arka plan ile alakali diye biliyorum. Google bey oyle yapmis googlenin kendi uygulamalari (guncel ise) mevcut arka plan fotografinizin renk tonlarina uyumlu olarak tema rengi degistiriyor ve bunu kapatamiyorsunuz. Redmi note 12 hyperos da gorunce ogrendim.

• Samsung tarafında böyle bir durum yok, HyperOs ile alakalı bir durum bence.

• general4242 kullanıcısına yanıt

Bu çok saçma gerçekten, saf androidde bu özellik açılıp kapatılabiliyormuş. Bu ayarı eklemek de telefon üreticisine kalıyor. Xiaomi sağolsun bi ayar seçeneğini çok görmüş bize, wallpaperda ufak bir kırmızı görmeyi versin google hemen utanıp kızarıyor.★★★ POCO X6 PRO ANA KONU ★★★ 

Google eklemis, kaldirip kaldirmamak veya ayar eklemek ureticilere kalmis. Xiaomi bey kaldirmamis ve ayar da koymamis

• 8 gb ram ile 12 gb ram arasinda normal kullanimda fark oluyor mu?
    Ya da pubg oynuyoruz diyelim, ramin fps e farki olacağını sanmıyorum ama yine de pubg de fark oluyor mu mesela sormak istedim

• İphone 11 den geçilir mi?

artık 120hz ekran bence önemli gibi.

oyun ıynamıyorum twitter youtube kullanıyorum

• sgen kullanıcısına yanıt
    Ben gecmeyi düşünuyorum ip11 den x6 pro ya

• sgen kullanıcısına yanıt

120 hz'de akışkan ekran konforu ile devam etmek istiyorsanız, x6 pro iyi bir seçim... Yalnız oyun oynamayacağınızı belirttiğiniz için, 120 hz ekrana sahip çok sayıda marka/model olduğunu belirtmeliyim.

• 
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.