Şimdi Ara

X KONSOL BİLKONS ELEKTRONİK SIFIR PS3 XBOX 360 SLIM 4GB RGH Lİ SLIM 250 GB PAL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
693
Cevap
5
Favori
57.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fiyat çok iyi Üretim tarihi nedir acaba?
  • 16.06.2009

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X KoNSoLPoWeRed ByBİLKONS -- 2 Aralık 2009; 10:07:25 >
  • Hocam fiyat süper işim düşerse uğrarım kesin...
  • herzaman bekleriz
  • almayı düşünenler kaçırmasın bence.
  • Almayı düşünen arkadaşlar kaçırmasın,fiyat süper

Hayırlı satışlar dostum

Saygılar...
  • sagol teşekürler
  • 60'lik model yok mu
  • malesef 60 gb şu anda yok kısa zamanda şok fiyat görebilirsiniz
  • Arkadaşlar galiba kutusunda tek kol ile çıkıyormuş acaba 2. kol için fiyatlar nedir 80 ytl duydum .. 2.el sağlam bulabiliceğim biyer varmı .. bir kasa satıyorum satış tamamlanınca bu konu ile iletişim kurucam .. birde şunu sorucamhttp://image5.sahibinden.com/photos/23/15/94/15231594xsx.jpg bu tv ile nasıl görüntü alırım lcdtvden aşırı derecede bir farkı olurmu kalite açısından .. ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Musketeer. -- 9 Ağustos 2009; 13:06:10 >
  • ikinci kol fiyatı 70 tl link te gösterdigin tv güzel bir görüntü alamazsın ama gene görüntü ps 3 gibi karınca olmaz lcd monitör varsa daha güzel görüntü alabilirsin vga baglantısıyla
  • bu daha satılmadımı
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilkons34

ikinci kol fiyatı 70 tl link te gösterdigin tv güzel bir görüntü alamazsın ama gene görüntü ps 3 gibi karınca olmaz lcd monitör varsa daha güzel görüntü alabilirsin vga baglantısıyla

nekadar kötü olur görüntü ??
  • fazla kötü olmaz ps3 gibi karınca karınca olmaz ama güzel görüntü alırsın kulanan arkadaşlar var gayet memnun
  • quote:

fazla kötü olmaz ps3 gibi karınca karınca olmaz ama güzel görüntü alırsın kulanan arkadaşlar var gayet memnun

duymak istediğim cevap :) Muhteşem bir görüntü beklemiyorum zaten saol ilgilendiğin için ...
  • güzel fiyat
  • Tarafımdan 1 adet alınmıştır.Kendisine teşekkür ederim...
  • hayırlı olsun güle güle kullan bugün çıkarıyorum kargoyu teşekürkler
  • Teşekkürler,biraz önce aldım ürünü,gayet güzel,alacak arkadaşlar varsa, tereddüt etmeden kendisinden x360 alabileceklerini belirtmek isterim...

quote:

hayırlı olsun güle güle kullan bugün çıkarıyorum kargoyu teşekürkler
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.