Şimdi Ara

X KONSOL BİLKONS ELEKTRONİK SIFIR PS3 XBOX 360 SLIM 4GB RGH Lİ SLIM 250 GB PAL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
692
Cevap
5
Favori
57.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X KoNSoLPoWeRed ByBİLKONS -- 11 Ağustos 2009; 17:39:29 >
  • Hayırlı olsun. Eylülde bende düşünüyorum ama bakacaz artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brampr -- 13 Ağustos 2009; 10:45:57 >
  • canın sagolsun
  • Güvenilir ve ilgili satıcı herkeze tavsiye ederim, satış sonrası teknik destekte içiniz rahat olsun bizzat gittim gördüm
  • Fiyat çok güzel gerçekten
    İyi satışlar.

Edit:Pm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krocker09 -- 11 Ağustos 2009; 19:39:51 >
  • bende 1-2 haftaya kadar KESİN bi adet xbox alıcam sizden
  • ok herzaman bekleriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilkons34

ok herzaman bekleriz

Alışveriş nasıl olacak? havaleyi alınca mı kargoya verecen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brampr -- 13 Ağustos 2009; 10:45:39 >
  • istanbulda tanıdıgın birisi akraban veya arkadaşın varsa kadıköyden dükkandan alabilir yoksa banka hepsap numarası verebilirim kargo yaparız
  • Hacı,endişe etmene gerek yok:) Kendileri güvenilir ve düzgün iş yapan insanlar.

quote:

Orijinalden alıntı: Sultan Meliksah

quote:

Orijinalden alıntı: bilkons34

ok herzaman bekleriz

Alışveriş nasıl olacak? havaleyi alınca mı kargoya verecen.
  • senin güzelligin kardeşim sagol
  • Süper fiyat, Süper satıcı ,Dürüst esnaf.

Yakup abi ye kessinlikle güvenebilirsinizi.Fiyatların durumu zaten ortada,

zaten zor bela alıyoruz,başımız ağrımasın diyorsanız adres burası derim.
    hayırlı satışlar
  • Atik elektronik'in 1.katı değilmi burası ? yani konsilium'un ? fiyat harbi iyiymiş, dürüst esnafın herzaman gönlümüzde yeri mevcuttur, ama yakındır atik elektronik'in rekabet çıkartacak postu yani :)

2 - 3 ay'a kadar bende düşünüyorum bitane bakalım, Hayırlı satışlar gerçekten çok güzel fiyat, başarılar
  • Bir tane xbox ve wireless gamepad de ben aldım dün Yakup'tan. Tavsiye ederim. Güvenilir ve işini bilen kişiler. Gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz. Benim güvenimi kazandılar.
  • hayırlı olsun güle güle kullan
  • Hicbir sekilde taksit imkanı yok mu??? Olursa da taksit ne kadar faiz biniyor 6 ve 9 ay taksite??? Bilgilendirirseniz cok sevinirim...Ona göre 4-5 güne almaya geleceğim makineyi
  • taksit yapıyoruz taksit seçenekleri için telden ulaşırsanız sevinirim
  • FORUMDA 400TLYE FALKON SATANLAR BİR BAKSIN BU FİATA ÖNCE BECE HALA NE AKLA HİZMET 400TLYE SATMAYA CALIŞIYORLAR ŞAŞARIM
    GÜZEL FİAT GÜZEL İNSAN YAKUP A GÜVENEBİLİRSİNİZ
  • Ben de bugün bu ilanı gördükten sonra Kadıköy'deki yerlerinden bir adet Arcade makine aldım. Gerçekten ilgili ve iyi bir yer, fiyat da süper; sonuçta keyifli bir alışveriş oldu. Yakup'a teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.