Şimdi Ara

X-Box 360 Controller GamePad Kullananlar Kulübü (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.054
Cevap
10
Favori
45.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kablosuzu tek gecerim, kabloyla uğrasılamaz
  • bu xbox 360 controller in kablolu modeli hiç bir aparat gerektirmedne pc de çaışıyor kablosuz olanı için ayrı bir reciver lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EricTheodoreCartman -- 26 Ekim 2010; 19:29:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yogi11

kablosuzu tek gecerim, kabloyla uğrasılamaz

kabloluyu tek geçerim kablosuzun piliyle-şarzıyla uğraşılmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Tesla- -- 22 Ekim 2010; 20:20:00 >
  • arkadaşlar bu orjinal xbox360 controllerini nerden bulabiliriz_? satın alabiliriz_? bursada oturan biri için
  • quote:

Orijinalden alıntı: buludag89

arkadaşlar bu orjinal xbox360 controllerini nerden bulabiliriz_? satın alabiliriz_? bursada oturan biri için

hocam istanbulda bulmak zor bursada bulmak çok daha zordur tavsiyem istanbuldan tanıdığın falan varsa ona getirtmek olur
  • Bende yaklaşık 2 haftadır xbox360 controller kullanıyorum ilk başlarda her ne kadar yapısına alışamasamda gün geçtikçe uyum sorunum kalmadı ve kalitesini görmeye başladım

Bu arada ben cevahir d&r mağazasından satın aldım birçok mağazasında mevcut ayrıca internet sitesindede bulabilirsiniz..ben mağazadan 99 tl ye aldım sitede indirimde gözüküyor
    http://www.dr.com.tr/Product.aspx?pid=0000000319457&mid=0000000339858

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brkayg -- 24 Ekim 2010; 0:52:03 >

• quote:

Orijinalden alıntı: chico9

Bende yaklaşık 2 haftadır xbox360 controller kullanıyorum ilk başlarda her ne kadar yapısına alışamasamda gün geçtikçe uyum sorunum kalmadı ve kalitesini görmeye başladım

Bu arada ben cevahir d&r mağazasından satın aldım birçok mağazasında mevcut ayrıca internet sitesindede bulabilirsiniz..ben mağazadan 99 tl ye aldım sitede indirimde gözüküyor
    http://www.dr.com.tr/Product.aspx?pid=0000000319457&mid=0000000339858

orda satıldığını bilmiyodum hocam şaşkınım şu an

• d&r dan almaktansa GGden almak daha mantıklı sanırım alın bu da linki.. siz ne düşünüyorsunuz_?
    http://urun.gittigidiyor.com/XBOX360-ORJINAL-KABLOLU-GAMEPAD-HEMEN-TESLIM_W0QQidZZ31663741
  • Her ne kadar ürün %100 orjinal diye yazılmış olsada ben şahsi olarak buna inanmıyorum,15 tl içinde gg den satın almazdım açıkçası
  • d & r daki de orjinal mi onu da bilemiyoz ki :S
  • Bunlar şimdi orjinal microsoftmu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: By Asphyxia

Bunlar şimdi orjinal microsoftmu?

orjinal hocam
  • ben de almmak istiyorum orj xbox kolu ama nerden alsam dıye karar veremedim hala
  • quote:

ben de almmak istiyorum orj xbox kolu ama nerden alsam dıye karar veremedim hala

nerde oturuyosun
  • maalesef istanbulda oturmuyorum :(
    bursada oturuyorum balıkesirde okuyorum :)
  • quote:

maalesef istanbulda oturmuyorum :(

pardon hocam üstte zaten muhabbetini yapmışız onun
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Tesla-

quote:

maalesef istanbulda oturmuyorum :(

pardon hocam üstte zaten muhabbetini yapmışız onun

olsun yaa önemli değil hatırlamaman kafa mı kaldı :D
    xbox kolu yüzünden :)
  • dealextreme den kablosuz pc reciever ile beraber 52$ a aldım. daha kargolamadılar bakalım 2 ayda gelir herhalde
  • bende kablosuz olanını aldım ancak şöle bir sorun var 2 tane oyunum var sadece bilgisayarda yüklü onlarda denedim medal of honorda klavyeyle oyuna kadar girip öle aktif oluyor joystik yani oyunun menüsünde jostikle gezemiyorum sadece klavyeyle oyuna giriyorum oyun içinde kullanabiliyorum joystiği ikincisi wrc rally denedim ondada oyunun menüsünde full gezebiliyorum ama oyuna girince çalışmıyor joystik içindeki driver cd yükledim sadece başka bir ayar yapmak lazımmı bu denetim masasından falan oyun seçicekmi böle bütün oyunları oynatıyor diye aldım hatta microsoftun sitesinden en güncel driveri indirdim yine aynı sorun sürüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cutrera -- 26 Ekim 2010; 23:24:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LANVİN1

bende kablosuz olanını aldım ancak şöle bir sorun var 2 tane oyunum var sadece bilgisayarda yüklü onlarda denedim medal of honorda klavyeyle oyuna kadar girip öle aktif oluyor joystik yani oyunun menüsünde jostikle gezemiyorum sadece klavyeyle oyuna giriyorum oyun içinde kullanabiliyorum joystiği ikincisi wrc rally denedim ondada oyunun menüsünde full gezebiliyorum ama oyuna girince çalışmıyor joystik içindeki driver cd yükledim sadece başka bir ayar yapmak lazımmı bu denetim masasından falan oyun seçicekmi böle bütün oyunları oynatıyor diye aldım hatta microsoftun sitesinden en güncel driveri indirdim yine aynı sorun sürüyor

Dirt 2-nfs shift-grıd gibi oyunlarda dene bide hocam belki wrc den kaynaklanan bi sorundur.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.