Şimdi Ara

X-Box 360 Controller GamePad Kullananlar Kulübü (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.054
Cevap
10
Favori
45.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 1mpossible

Dün elimee ulaştı 4 saat civarı oynama fırsatım oldu.Fifa 11 darksiders ve 2k11 oynadım fifa oynarken işaret parmağım tetik şeklideki hız tuşuna basmaktan çok ağrıdı.Daha sonra darksiders oynadım darksidersi açtığımda bütün tuşlar xbox taki gibi oldu.En iyi optimize oyun ise 2k11 gibime geldi.

Kolun titreşimi çok az ayrıca kol beklediğimden daha hafif.

bence titreşimi az değil. oyunlara göre falan değişiyo. çünkü içinde 2tane titreşim mekannizması varmıs.Motorlardan biri daha sık ve daha ince titreşimler için kullanılırken, diğeri ise daha belirgin ve daha sarsıcı titreşimler yayıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: buludag89

quote:

Orijinalden alıntı: 1mpossible

Dün elimee ulaştı 4 saat civarı oynama fırsatım oldu.Fifa 11 darksiders ve 2k11 oynadım fifa oynarken işaret parmağım tetik şeklideki hız tuşuna basmaktan çok ağrıdı.Daha sonra darksiders oynadım darksidersi açtığımda bütün tuşlar xbox taki gibi oldu.En iyi optimize oyun ise 2k11 gibime geldi.

Kolun titreşimi çok az ayrıca kol beklediğimden daha hafif.

bence titreşimi az değil. oyunlara göre falan değişiyo. çünkü içinde 2tane titreşim mekannizması varmıs.Motorlardan biri daha sık ve daha ince titreşimler için kullanılırken, diğeri ise daha belirgin ve daha sarsıcı titreşimler yayıyor

katılıyorum hatta bende ilk mesajda titreşimin azlığından şikayet etmiştim ama fifada özellikle seri penaltıların son vuruşunda alet oldukça güçlü titriyor.Fakat direkten dönen toplardaki titreşim zayıf kalıyor
  • bi de mesela direğe ne kadar sert top çarparsa o kadar titriyo
  • dr de world play card a yüzde25 puan kampanyası bulunmakta. netten alımlarda 63TL ye gelir

ekleme:

http://www.dr.com.tr/Product.aspx?pid=0000000319457&mid=0000000339858

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mechatronik -- 5 Kasım 2010; 2:06:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhan1500

Linkteki ürün bilgisayara uyumlumu?

evet uyumlu
    xbox kolları bilgisayarda direk çalışıyor kablolu olanlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhan1500

Linkteki ürün bilgisayara uyumlumu?

evet uyumlu
    xbox kolları bilgisayarda direk çalışıyor kablolu olanlar

yani bu kolda usb girişi varmı herhangi bir xbox kolu çalışıyormu? yoksa ps kolları gibi bir ek kablomu gerekiyor
  • xbox kolları usb girişe sahip ek bir dönüştürücü kablo olmadan pc ye takılabiliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: chico9

xbox kolları usb girişe sahip ek bir dönüştürücü kablo olmadan pc ye takılabiliyor

usb girişi olmadan nasıl takıcan hocam veya nereye takıcan
  • yani girişi usb for windows logosu filanda aramıyorum direk normal x360 kolu alıcam değilmi eğer öyle ise D&R da varmı alıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mert GM

yani girişi usb for windows logosu filanda aramıyorum direk normal x360 kolu alıcam değilmi eğer öyle ise D&R da varmı alıcam

Kablolu xbox kolları tek çeşittir.Ucunda xboxa bağlamak için bi çıkış vardır o çıkışıncın ucunda 15-20 cm lik bi usb çıkış eki bağlıdır.Kısacası kablolu alırsan pcde her türlü kullanırısn
  • Ok yani benim kullanğığım dualshock2 gibi normal ps2 çıkışına bağlı usb çıkışlı ek bir kablo ile geliyor,D&R da 84 tl diyorda o sanırım internet fiyatı 100 tl mağazada daha ucuza kredi kartı olmadan alabileceğim bir yer varmı havale yapabilirim

Bir Dirt 2 oynuyorum DS2 gaza basınca uçuyor analog ile sağ kırınca çok dönüyor bu x360 nasıl yapııyor o ayarı direksiyon setlerindeki gibimi bastığın kadar gaz ve dönüş deneyen varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mert GM -- 6 Kasım 2010; 16:38:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mert GM

Ok yani benim kullanğığım dualshock2 gibi normal ps2 çıkışına bağlı usb çıkışlı ek bir kablo ile geliyor,D&R da 84 tl diyorda o sanırım internet fiyatı 100 tl mağazada daha ucuza kredi kartı olmadan alabileceğim bir yer varmı havale yapabilirim

Bir Dirt 2 oynuyorum DS2 gaza basınca uçuyor analog ile sağ kırınca çok dönüyor bu x360 nasıl yapııyor o ayarı direksiyon setlerindeki gibimi bastığın kadar gaz ve dönüş deneyen varmı?

evet gazı bastığın kadar veriyo doğubanktan 70-80 lira arası kablolusunu bulabilirsin
  • arkadaşlar 007 James Bond Blood Stone oyununu oynuyorum kol oyuna cuk diye oturmuş benden kesin tavsiye size ;)
  • Ben de PCde fifa oynamak için bu oyun kolunu dh'den aldım ilk taktığımda tanımadı biostaki usb configle uğraştım sonra tanıdı; bilgisayarı kapatıp açınca yine aynı sorunu verdi sonra da gelmedi.

Sorunu bilgisayara takınca üç kere ışığı yanıp sönüyor sonra da usb aygıtı tanımadı uyarı çıkıyor bu sorunla karşılaşan ya da bilen biri yardımcı olursa çok memnum olurum var mı bir çözümü yoksa kolun işi mi bitmiş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eaglex85 -- 10 Kasım 2010; 17:38:36 >
  • daha önce de dediğim gibi bence yazılımsal sorunu var.. Başka bilgisayarda deneseniz çok iyi olur. Özellikle win7li yada vista bilgisayarda
  •  X-Box 360 Controller GamePad Kullananlar Kulübü

konu actım ama bakan olmadı bu kolu bilen kullanan varmı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eaglex85

Ben de PCde fifa oynamak için bu oyun kolunu dh'den aldım ilk taktığımda tanımadı biostaki usb configle uğraştım sonra tanıdı; bilgisayarı kapatıp açınca yine aynı sorunu verdi sonra da gelmedi.

Sorunu bilgisayara takınca üç kere ışığı yanıp sönüyor sonra da usb aygıtı tanımadı uyarı çıkıyor bu sorunla karşılaşan ya da bilen biri yardımcı olursa çok memnum olurum var mı bir çözümü yoksa kolun işi mi bitmiş...

Aleti nasıl sistemi dahil edeceğini bu sayfada bulabilirsin.ben sürücüsünü yüklemiştim sorununu giderebilir.
    http://support.microsoft.com/kb/906347
  • 27 ekimde kargolanan dealextreme den aldığım kol bugün geldi. 1 aya yakın sürer kargo dediler ama iyi bir sürede geldi. verdikleri takip no ile heran takip edebiliyorsun herkeze öneririm. hiç bir sorun yok iyiki almışım
  • Merhaba arkadaşlar. Ben de edinmek istiyorum.

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.32155

Bu bilgisayara uyumlu mudur ? Ayrıca Free Shipping diyor. Yani gelirse kargo bedava mı olacak ? Ayrıca gümrükte takılma olasılığı var mıdır ?

Düzenleme: DealExtreme'den almaya karar verdim. Kaç günde gelir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skylonia -- 17 Kasım 2010; 14:23:23 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.