Şimdi Ara

X-Box 360 Controller GamePad Kullananlar Kulübü (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.053
Cevap
10
Favori
45.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sendede oyuna kadar klavyeyle giriliyor öylemi
  • quote:

Orijinalden alıntı: LANVİN1

sendede oyuna kadar klavyeyle giriliyor öylemi

nfs shift ve grid te gamepadle giriliyo ama dirt 2 de klavyeyle girip kontrollerden gamepadi seçmek gerekiyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: cdnm47

dealextreme den kablosuz pc reciever ile beraber 52$ a aldım. daha kargolamadılar bakalım 2 ayda gelir herhalde

bugün yolamışlar kargoyu yakında gelir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EricTheodoreCartman -- 27 Ekim 2010; 12:44:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Tesla-

quote:

Orijinalden alıntı: Ocean Mist

Ben herkese tavsiye ediyorum bu pad'i, diğer pad'lere boş yere para bayılmayın, işçilik,malzeme,uyum,titreşim,tasarım,görsellik,ergonomi,tetik tuşları gerçekten 10 numara..
    Alternatifi yok...

Tesla, konu başlığını; ''X-Box 360 Controller GamePad Kullananlar Kulübü'' olarak değiştirirsen, kullanıcılarını bir çatı altında toplarız, almak istyenlere, kullananlara vb şeyler için yardımı dokunur..

değiştirdim hocam

Eline sağlık güzel oldu...
  • bence de çok güzel oldu bu kulup :)
  • @buludag89

bende bursada oturuyorum.. gittigidiyordan forumdaki bir arkadaşın tavsiyesi üzerine aldım.. 1 aydır sorunsuz kullanıyorum.. gamepadin üzerinde microsoft bandrolü var.. orjinaldir heralde.. çakması nasıl oluyor bilmiyorum.. almışken bu gamepadi almak lazım.. özellikle yarış oyunlarında istediğin kadar gaz ve fren yapabilme olayına bayıldım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mx440

@buludag89

bende bursada oturuyorum.. gittigidiyordan forumdaki bir arkadaşın tavsiyesi üzerine aldım.. 1 aydır sorunsuz kullanıyorum.. gamepadin üzerinde microsoft bandrolü var.. orjinaldir heralde.. çakması nasıl oluyor bilmiyorum.. almışken bu gamepadi almak lazım.. özellikle yarış oyunlarında istediğin kadar gaz ve fren yapabilme olayına bayıldım..

ben de sahibinden.com dan sipariş verdim bakalım ne zaman gelecek. gelsin inceleyecem iyice bi kolu.
    evet ben de hassasiyetine hayranım o kolun. heleki benim gibi yıllardır SNOPY koluyla oynamış biri için eşşekten ata binmiş gibi olur :D
    Belki aramızda bilenler vardır çakma x360 koluyla orjinalini ayırt etme yöntemini.. Bilenler varsa yardımcı olurlarsa çok seviniriz
  • Bu arada Bursa Anatolium Media Mark bugun açıldı ve de XBOX bölümü var... orda Xbox360 kolları satılıyor (ve nihayet)
    ORJ XBOX360 KABLOLU 120 TL
    ORJ XBOX360 KABLOSUZ 130 TL
    ÇAKMA XBOX360 KABLOLU 100 TL
    Biraz pahalı ama yine de güvenilir bir mağazadan almak isteyen Media Marka baksın ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buludag89 -- 28 Ekim 2010; 23:12:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: buludag89

Bu arada Bursa Anatolium Media Mark bugun açıldı ve de XBOX bölümü var... orda Xbox360 kolları satılıyor (ve nihayet)
    ORJ XBOX360 KABLOLU 120 TL
    ORJ XBOX360 KABLOSUZ 130 TL
    ÇAKMA XBOX360 KABLOLU 100 TL
    Biraz pahalı ama yine de güvenilir bir mağazadan almak isteyen Media Marka baksın ;)

çakma xbox kablolu derken o nasıl bişey media markta çakma olduğunu nerden anladın
  • aslında orda çakmayı yanlış kullanmışım :D farklı marka demek daha doğru. yani 99TL lik microsoftun ürünü değil
  • yanlış anlaşılmasın üstte çakma yazmışım farklı marka kol olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buludag89 -- 29 Ekim 2010; 2:08:58 >
  • Hocam o zaman kablolu 120 tl çok pahalı ben Satürn de gördüm(media mark grubuna ait teknoloji mağazası forum istanbulda) 90 lira.Kesinlikle orjinaldir.Gerçi benim aldığımda %99 orjinaldir amaİllaki garantisi olsun diyosan teknoloji mağazalarından almak lazım
  • Tesla,inşAllah ben de bu koldan alacağım ancak bana kablolu modeli değil de,kablosuzu biliyor isen ne gibi ilginçlikleri var mesela bir arkadaş şarj pil demiş.Wireless olan modeli pille mi çalışıyor ? Bildiğimiz kalem pil veya ufağı ise sorun yok ama nereye takılıyor o pili bir gösterir misin ?

yardımcı olursan sevinirim,güle güle kullan bu arada.En kısa zamanda kulübe katılmak ümidi ile.
  • yurt dışından alın boluna türkiyeden kazık yemeyin. pc alıcısı + kablosuz gamepad e 120tl diyolar
  • oradan da garantisiz geliyor diye biliyorum..almasına alırımda..adam gibi en azından internayşınıl garanti versinler :)

mesela şu Türkiye'de 3899 TL idi ben ABD'den getirdim Türkiye fiyatının altına ..gerçi kullanmadım o açıdan satıyorum ama adamlar international garanti veriyorlar..garanti garantidir yani sonuçta...

http://forum.donanimhaber.com/m_42798643/mpage_1/f_/key_//tm.htm#42798643
  • taş gibi alet bunlar bişi olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: cdnm47

yurt dışından alın boluna türkiyeden kazık yemeyin. pc alıcısı + kablosuz gamepad e 120tl diyolar

yurtdışından alınca kaça mal oluyor acaba
  • 52$ a aldım kablosuz + pc alıcısı ile
  • quote:

Orijinalden alıntı: MİY1988

Tesla,inşAllah ben de bu koldan alacağım ancak bana kablolu modeli değil de,kablosuzu biliyor isen ne gibi ilginçlikleri var mesela bir arkadaş şarj pil demiş.Wireless olan modeli pille mi çalışıyor ? Bildiğimiz kalem pil veya ufağı ise sorun yok ama nereye takılıyor o pili bir gösterir misin ?

yardımcı olursan sevinirim,güle güle kullan bu arada.En kısa zamanda kulübe katılmak ümidi ile.

Bende cihazın kablolusu var ancak kablosuz hakkındada az bi bilgim var.Batarya veya pilliyse pili resimdeki yere takılıyor.
     X-Box 360 Controller GamePad Kullananlar Kulübü

Pille çalışanlara normal kalem pil takabiliyosun ama istersen bataryasıda satılıyor ama pc de şarj edebilirmisin ondan emin değilim

• bataryalılar için ayrı bir şarj aleti alman gerekiyor
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.