Şimdi Ara

x

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Penanggalan -- 24 Temmuz 2019; 12:50:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kimsenin mi fikri yok

• Penanggalan kullanıcısına yanıt
    Açıklamaları yapmışsın zaten, sistem senin için problem değilse başkasının düşünceleri seni ilgilendirmesin, tobb etü gayet iyi bir yer en iyi özel üniversiteler sırasında top 5 te.

Hangi bölüm bu arada ?

Work and Travel, Work and Study gibi programlar yapamazsın bilgin olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sheldon Lee Cooper -- 14 Ekim 2018; 10:17:23 >
  • tobb türkiyenin en iyi özelleri arasında üstteki arkadaşında dediği gibi o yaz tatilini yıl içinde veriyorlar sanırım :) pekte problem teşkil etmez
    Erasmus ve exchange yapabilirsin ama :)

Ben de wat yapmak istiyorum 2 kez, o yüzden tobb etü yerine özyeğini tercih ederdim (KoçBilkentSabancıBoğaziçi bi ihtimal de odtü gelmediği takdirde) tm bölümlerinde özyeğin, mühendisliklerde ise tobb ufak farklarla birbirlerinden daha öndedir.

Ben tatili, gezmeyi, eğlenmeyi severim. tobb etü her ne kadar çok iyi bir okul olsa da bana uymaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Penanggalan

Bu mesaj silindi.
    3-4 kez wat yapacak paran varsa koçda veya bilkentte oku
  • ayrıca haftada 6 gün ders vardı galiba.Yanlış hatırlıyor da olabilirim.
  • Dr. Donanım kullanıcısına yanıt
    3,5k dolar gidişi ama dönüşte senin çalışmana bağlı olarak 15000 dolara kadar çıkartabilirsin günde 16 saat çalışarak vs vs. ,, ister az çalışır çok harcar çok gezer sıfır parayla dönersin, ister çok çalışır az gezer hiç harcamaz ödedidiğinin kat kat fazlasıyla dönersin, biriktirdiklerinle yurtdışında y.lisans doktora yaparsın, your life, your choice.
    odtü itü, tobb dan yüksek puan zaten hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Penanggalan

Bu mesaj silindi.
    Wat'tan 5 bin dolar ile dönmen mümkün değil.Saatliği 10 dolarlık işlerde çalışabiliyorsun.Bir de orada konaklaman,yemen,içmen var.2 bin doları amorti edebilirsin ama üstüne para artırman çok zor.
  • uchihagaeshi kullanıcısına yanıt
    16 saat çalışırsın zaten en güçlü uluslararası wat firması ciee ile çalışan bir kurumla gidersen gitmeden önce kiran, gittiğin yere göre asgari ve azami yaşam masrafların belli bir şekilde gidiyorsun, zor olsa da ikinci, üçüncü iş bulur, ödediğin parayı amorti eder üstüne sana gereken parayı çıkartabilirsin.

Ayrıca iyi ingilizcen varsa ki iyi bir okula girersen olur, 15 dolarda kazanırsın garsonlukta ortalama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sheldon Lee Cooper -- 14 Ekim 2018; 12:29:17 >
    Bilkent boğaziçi koç c1 e çıkartır da diğerleri hakkında bilgim yok
  • Tobb makine 3.sınıf tanıdığım var 3 dönem ama okul daha erken bitiyor diye söylemişti özelde bence bilkent sonrası tobb dur

• ilk açıldıkları dönem çok iyi bir ivme kazanmıştı. hatta bilkent'i falan geçecek diye söylentiler oluyordu
    ama son 3-4 yılda beni ciddi şekilde hayal kırıklığına uğratan üniversitedir. o eski ivmesi yok gibi tr sıralamaları ve dünya sıralamaları da olması gereken yerden oldukça geridedir.
    buyrun bakınız(güncel):https://www.cnnturk.com/turkiye/turkiyenin-en-iyi-50-universitesi-siralandi?page=11
    türkiye de en iyi 50 üniversite sıralamasında 45.? noluyoruz atılım matılım bile geçmiş.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.