Şimdi Ara

GoodNotes ve notability parasına değer mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
6.886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • GoodNotes almak zorunlu gibi sanki? Alternatifi yok çünkü. Notability’den emin değilim değer mi sizce?

• CollaNote baktınız mı

• Not alma uygulaması mı bunlar özellikleri nedir ücretsiz not alma uyg.lardan ne farkiwar
  • Hocam noteful dener misiniz çok güzel ve geliştirici sürekli güncelliyor uygulamayı. İçinde etiket sistemi var yapılamayan sorularda fln çok işe yarıyor

• değer iyi çalışmalar.

• Goodnotes harika bir uygulama kesinlikle parasına değer al ve arkana bakma. Ücretsizler şöyle böyle diyen olacaktır ama direkt goodnotes alıp keyfine bakmanı öneririm
  • 343code kullanıcısına yanıt
    hocam bunların farkı ne ben bilmediğim için soruyorum
  • Tablet aldığımda ikisini de edinmiştim. Hatta tableti de bu uygulamalar için almıştım. Şu anda notability kullanıyorum. Muhtemelen de değiştirmeyeceğim. Benim bütün ihtiyaçlarımı karşılıyor. Soru olursa detaylandırabilirim.

• Notability yıllık. İleride ekonomi çok daha kötü olursa fiyatı astronomik çekiş yaşayabilir. Goodnotes iyidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M540 -- 19 Eylül 2022; 18:48:7 >
  • Beyler goodnotes alıyorum o zaman ben de simdi
  • ikisini de denedikten sonra goodnotes'a karar verdim. Genel olarak söylemem gerekirse %90 aynı şeyleri yapabiliyorlar. Notability'de olup goodnotes olmamasına üzüldüğüm tek özellik ses kaydı. notability'deki ses kaydı çok iyi gerçekten. ama bunu otter programı ile telefi edebileceğimi düşündüm (otter'a bakın büyüleneceksiniz!).

goodnotes'u seçmemin 2 nedeni var aslında.

1. fiyat. 200₺'ye bir kez alıyorsunuz bitiyor. notability şuan yıllık 132. (ilk yıl 127)
    2. backup sisteminin goodnotes'da daha iyi olması.

ben backup olarak gdrive'ı seçtim. çünkü 15gb ve en yüksek veren herhalde google. goodnotes dosyaları yedeklerken hem kendi uzantısı (*.goodnotes) hem de aynı dosyayı *.pdf olarak kaydediyor. böylelikle telefondan da, bilgisayardan da aldığım notları görebiliyorum. hem goodnotes bozulursa kendi uzantısı diye dosya erişimimi de kaybetmeyeceğim. notability'de ise ya sadece kendi uzantısı ya da sadece pdf olarak kaydedebiliyorsunuz. ayrıca goodnotes, tüm dosyalarınızı export edebiliyor (drive'a, yada icloud'a değil), direkt size rarlı şekilde dosyalarınızı veriyor. çok hoşuma gitti bu. böylelikle offline'da backup alabiliriz.

goodnotes'da aradığım tek özellik şuan favori tool sekmesi. notability'de olan bu özellik maalesef goodnotes'da yok. çok önemli değil ama işlemleri hızlandırıyor.

ipad'de yazı yazmak biraz zor. ekranı yakınlaştırıp yazınca kolaylaşıyor. bu yüzden 2 uygulamada da yakınlaştırma özelliği var. bunu anlatmak çok zor. aşağıya bir video koydum. oradan dediğimi anlayabilirsiniz. Herneyse, iki uygulamada da bu özellik var, ama goodnotes'daki daha kullanışlı geldi bana; buda seçmemdeki ufak bir etmen.

youtube
    Learn about how to use the zoom in function
    https://www.youtube.com/watch?v=6-pGlW9hrjc

• Notability bende bedava sürüm 9.3.6
  • ertansinansahin kullanıcısına yanıt

Şimdi reklamlar

• quote:

Orijinalden alıntı: laplasyen

ikisini de denedikten sonra goodnotes'a karar verdim. Genel olarak söylemem gerekirse %90 aynı şeyleri yapabiliyorlar. Notability'de olup goodnotes olmamasına üzüldüğüm tek özellik ses kaydı. notability'deki ses kaydı çok iyi gerçekten. ama bunu otter programı ile telefi edebileceğimi düşündüm (otter'a bakın büyüleneceksiniz!).

goodnotes'u seçmemin 2 nedeni var aslında.

1. fiyat. 200₺'ye bir kez alıyorsunuz bitiyor. notability şuan yıllık 132. (ilk yıl 127)
    2. backup sisteminin goodnotes'da daha iyi olması.

ben backup olarak gdrive'ı seçtim. çünkü 15gb ve en yüksek veren herhalde google. goodnotes dosyaları yedeklerken hem kendi uzantısı (*.goodnotes) hem de aynı dosyayı *.pdf olarak kaydediyor. böylelikle telefondan da, bilgisayardan da aldığım notları görebiliyorum. hem goodnotes bozulursa kendi uzantısı diye dosya erişimimi de kaybetmeyeceğim. notability'de ise ya sadece kendi uzantısı ya da sadece pdf olarak kaydedebiliyorsunuz. ayrıca goodnotes, tüm dosyalarınızı export edebiliyor (drive'a, yada icloud'a değil), direkt size rarlı şekilde dosyalarınızı veriyor. çok hoşuma gitti bu. böylelikle offline'da backup alabiliriz.

goodnotes'da aradığım tek özellik şuan favori tool sekmesi. notability'de olan bu özellik maalesef goodnotes'da yok. çok önemli değil ama işlemleri hızlandırıyor.

ipad'de yazı yazmak biraz zor. ekranı yakınlaştırıp yazınca kolaylaşıyor. bu yüzden 2 uygulamada da yakınlaştırma özelliği var. bunu anlatmak çok zor. aşağıya bir video koydum. oradan dediğimi anlayabilirsiniz. Herneyse, iki uygulamada da bu özellik var, ama goodnotes'daki daha kullanışlı geldi bana; buda seçmemdeki ufak bir etmen.

youtube
    Learn about how to use the zoom in function
    https://www.youtube.com/watch?v=6-pGlW9hrjc
    Ama alttaki özellik goodnotesta yok diye biliyorum hocam.Ben bu özelliği bayağı fazla kullanıyorum

• Tugrulgm456 T kullanıcısına yanıt

Evet yok galiba. Bayağı kullanışlıya benziyor. iPados16 ile bu bir nebze çözüleceği için çok dert etmedim. Ama iyi özellik keşke GoodNotesta da olsa

• nonameaccount N kullanıcısına yanıt
    Hayır notability
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.