Şimdi Ara

WRC: FIA World Rally Championship 4 [PC ANA KONU-ÇIKTI] (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
2
Favori
19.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam araç ayarlarına dair verebileceğin başka ayar var mı? Ayarları normal yola göre yapılmış İsveç Rallisinde artistik patinaj yaptım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: five finger death punch

Hocam araç ayarlarına dair verebileceğin başka ayar var mı? Ayarları normal yola göre yapılmış İsveç Rallisinde artistik patinaj yaptım.

Diğer ayarlar nasıl sonuç verir bilmiyorum denemedim. İsveç karlı olduğu için biraz daha dikkatli ve gaza çok yüklenmeden kullanmakta fayda var. Piste alışmak zaman alabilir.
    Front ve rear downforce u biraz arttırmak yol tutuşunu arttırabilir.
  • Bu oyun WRC nin lisanslı oyunu olamsına rağmen vasatın üzerine çıkamıyor:
    Grafikler idareeder ama yinede oyunu 8-10 sene önce piyasaya çıkmış gibi gösteriyor.
    Araçlar yukarı aşağı sağa sola sallanmıyor hiç, sanki rayların üstünde gidiyor.
    Gerçekte WRC yarışlarında üç günde 16-22 arası etap olur,oyunda sadece 6 etap var her ülke için bu sayı 10-12 olabilirdi.CMR 2'de 12ydi sanırım.
    Gerçekte etap uzunlukları 10km - 45km arası değişebiliyor,oyunda en uzun etap 8km, 40-45km'lik etap uzun olabilir elbette ama 12-15-20km lik etaplar olabilir.Rally
    Championship de 20km'lik etaplar vardı.
    Aracın kaportası ağır hasarda alsa hafif hasarda alsa tamir süresi hep aynı.
    Sadece araç tamiredilirken süremiz azalıyor halbuki ayar yaparkende süremizin azalması gerekirdi.CMR 2'de hem hasar hemde ayarlarda zaman kaybediyorduk.
    Oyunda gece yarışı yok sadece sabah,öğle,akşamüstü gibi seçenekler var.
    Oyunda yağmur efekti sadece ingiltere etaplarında var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Göztepeli -- 7 Ocak 2014; 17:23:20 >

• Bir indirim gelsede şu oyuna alsak..

Geçen sene WRC3 hakkında da berbat falan dendi idi ama ben epey bir hoşlanarak uzun süre oynamıştım..
  •  WRC: FIA World Rally Championship 4 [PC ANA KONU-ÇIKTI]

WRC: FIA World Rally Championship 4 [PC ANA KONU-ÇIKTI]

Benden kareler.
    Dirt 3'ü oynamak daha mantıklı bence

• quote:

Orijinalden alıntı: Vanseth

Benden kareler.
    Dirt 3'ü oynamak daha mantıklı bence

Araç modellemesi dışında birşeyle uğraşılmamış.Çevre berbat.Araç resmen yolun üstünde kayıyor gibi..

Grafikler bir ilginç geldi bana...Yaklaştıkça güzelleşiyor uzaklaştıkça detay azalıyor..

Sürüş hissi biraz daha kaygan WRC3 e göre..Özellikle asfalt pistlerde oldukça zorlayabiliyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Budfox -- 2 Şubat 2014; 1:51:42 >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Budfox -- 2 Şubat 2014; 2:53:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: uranus

copilotun sesi çok ruhsuz olmuş, hoplayıp zıplayan bir aracın içinde değil seslendirme stüdyosunda neskafe eşliğinde yol notu okur gibi...biraz heyecan ve gaz vermeli copilot dediğin...i
    amatörce yapılanlar bile bundan iyi, örnek:

Bu mu amatörce ? Richard Burns Rally nin gerçekçiliğini bugüne kadar hiçbir rally oyunu geçemedi.

• Jazzart J kullanıcısına yanıt
    ben RBR oyununu için değil üzerine sonradan eklenen ses dosyalarının amatörce olmasına rağmen WRC den daha iyi olduğunu anlatmaya çalışmıştım ,yanlış anlaşılmış
    yoksa bende seninle aynı kanıdayım RBR bugüne kadar çıkmış en sağlam ralli oyunudur..
  • Araç setup var mı arkadaşlar ya da şöyle yap avantaj sağlar dediğiniz tüyolar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • heavyblitzer kullanıcısına yanıt
    setup tabiki var ama pek kullanmadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: a.beyol

setup tabiki var ama pek kullanmadım

Yok yani kullanan varsa ayar söyleyebilir mi demek istedim aslında...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • biraz geç kaldık sanırım.
  • http://www.youtube.com/watch?v=8p3JQ1sGa-k&list=TLFWcL62qwBx12t1U1NzoytFqiaewrZsCE

Kendi videom Herşey ortada menüden replayına kadar.
  • Serinin devamını getirim mi
  • Multiplayerı nasıl acaba?
  • http://www.gamersgate.com/DD-WRC4/wrc-4-fia-world-rally-championship

9 dolardı aldım. Artık nasılmış bakacağız kardeşimle bir multiplayer atalım.
  • Oyunu almayı düşünüyorum ancak oyunda eski ralli arabalarından mesela lancia delta integrale ya da toyota celica efsane olan subaru impreza var mı ? Buna göre almayı planlıyorum.
  • Klasiklerden hiçbiri yok bu oyunda, CMR2 de hepsi vardı.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.