Şimdi Ara

Wot için ekran kartı önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dostlar wot için ekran kartı önerisinde bulunabilirmisiniz ryzen 3 1300x işlemci x470 anakart 970 evo m2 ssd ve 16gb 3000 mhz ram var pc de 500w 80 plus ta psu var. Rx570 mi alayım yoksa daha ucuz ekran kartlarıda bu oyunu full grafiklerde standart istemcide oynatırmı bana ?

gtx750ti felan mı alayım o kadar para gömmeye gerek yok deyip :D ikinci el alıcam aldığım kartın ikinci elde gene satılması lazım kardeş kalmamalı bana :D

• 16gb ram var evo ssd var ve rx570 pahalı mı geliyor Ben olsam Sapphire rx570 4gb alırdım(8gb vramliyi alma).
  • Bu oyun ilk çıktığı yıllarda yeni pc almıştım. nvidia 740m geforce 2 gb + 2 gb ıntel dahili kartım vardı. 3d grafikler felan yoktu düz bir oyundu o zaman ve ben kasmadan oynayabilmek için orta modda oynuyordum.
    En yüksek modda bu oyun efsane oluyor. ama onu saatlerce çalıştıracak bir ekran kartı lazım sana :D
    hiç düşünmeden gtx750ti alman lazım. he ben orta veya yüksek modda da idare ederim dersen daha uygun kartlara bakarsın
  • 1660 super ekran kartı ile oynadım.replay aldım.https://www.youtube.com/watch?v=v0wnzx3M-_g&t=173s
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.