Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] (3311. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67.018
Cevap
120
Favori
2.438.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33093310331133123313
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu arada laptop son güncellemeden sonra daha az ısınıyor... daha yüksek fps alıyorum... eskiden 42-46 arası alırdım, şimdi 60!

nadiren olan milisaniyelik laglar dışında sorun yaşamadım... yaşasın 1.0
  • bir ramlık canı kalmış tank is3 onumde replayde neden gozukmuyor anlamadım bende açıldı replay

arty bana yaptığı atışla hem stan attı hem palet. sürücümüde aldı kendi takımımdan arty

sorry falan da yazmadı. chattan yazıyorum cevap yok dedim herhalde bot bu gittim obj 430 u ile tek atısda vurdum bunu sonra maç sonuna kadar yazdı durdu report team killer report team killer diye böyle botlar işte bende arty oynuyorum da atıs yapmadan atış yapıyorum diye uyarıyorum yada atıcağım yeri işaretliyorum yanlışlıkla stan atsam sorry yazıyorum.

hayır bir de böylerinin reportları yuzunden biz banlanırız saçmalık resmen

replayı bulursam atıcam

replay siteye yuklenmemıs gibi gorunuyor ama bende açıldı

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]

beni vuran düşündüğüm gibi arty den başka bişey oynamayan bothttps://wot-life.com/eu/player/nerVino-510242712/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockymarlboro -- 27 Mart 2018; 23:50:20 >
  • Tier 8 is3 var bende. Para falan kasamıyorum artık. Çok iyi bir player olmadığım için her maç yüksek hasar veremiyorum. Dolayısı ile savaşlardan gelenler tamir parasına gidiyo. Yerimde sayıyorum. Ne yapmam lazım? Eskiden KV-1 lerle kasılıyo falan diyolardı. Şimdi nedurumda dinamikler yardımcı olabilecek varmı?
  • Bu jetonlar ne işe yarayacak 400 e yaklasti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • NeRologize N kullanıcısına yanıt
    Premium hesap da çözüm değil sadece pre araçlarla oynarsa para bırakıyor sonra normal tankla kit alırsın maçlarda.9 türleri oynuyorum pre hesapla 3 kil 2 k dmg atıyorsun 3-4 k gümüş veriyor 5 tier pre ile oynuyorum 1 k dmg e 30 k temiz bırakıyor.adamlar artık tank satma derdinde

• sadrainman kullanıcısına yanıt
    Millet birbirini yiyor jetonlar için...

https://wotonereward.eu/tr/
  • Rapator kullanıcısına yanıt
    400 jetonlar ne verirler ozaman

• quote:

Orijinalden alıntı: sadrainman

Premium hesap da çözüm değil sadece pre araçlarla oynarsa para bırakıyor sonra normal tankla kit alırsın maçlarda.9 türleri oynuyorum pre hesapla 3 kil 2 k dmg atıyorsun 3-4 k gümüş veriyor 5 tier pre ile oynuyorum 1 k dmg e 30 k temiz bırakıyor.adamlar artık tank satma derdinde

E ne yapacaz o zaman? Ne para kasabiliyoruz ne başka birşey yapabiliyoruz. Bırakalımmı yane?
    e söylemişim ya cvbı pre tank alacaksın admalar ona zorluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadrainman

e söylemişim ya cvbı pre tank alacaksın admalar ona zorluyor

Hangisini almalı peki? Fiyat performans olarak. T5 bi pre tank mı almalı? Değer mi?
    çok para istiyorlar 150 lira adam akıllı pre ler.bende ödül tanklar var 5-6 seviye yetiyor gibi 8.seviye için bişe diyemeyeceğim ama bi kaç sayfa geride tavsiyeler var
  • Klanı olan olmayan tüm Wot oyuncularını bir araya toplamak için bir Discord sunucusu açıldı. Siz de katılabilirsiniz

Genelde chat ortamı var, bir zamanlar xfire vardı, o tarz bir şey aslında

WOT Discord Sunucusu
    https://discord.gg/qMQQWeQ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BJK -- 1 Nisan 2018; 20:37:56 >
    Üstte sorup yanıt almıştım..bir arkadaşım parasızlıktan tank satıp oynuyor para bitti pretank lazım ne yapalım dedim..arkadaşlar sağolsunlar önerdiler t26 e5 kararı verdik ama satışta değildi bir sorun oldu bizde m46 kr aldık..birde 3 gün hafta sonu premıum hesap aldı..pre tankı daha alalı 1ay olmadı arkadaşım dün bct25t aldı donanımını yaptık müretteabtı 3 skill yaptık biraz tamir çantası ve ilk yardım aldı şuan 2.000.000. Nakiti var..hep para harcanmasına karşı durdum..ama 8 ve üstü oynamak için idame ettirmek için maalesef premıum tank şart..maalesef..gecen savaşta baktım arkadaşım m46 yla birini delememiş apcr ile atıyor.ne yapıorsun abi apcr para dedim...öbür maçta alırım geri parayı delemeyince zoruma gidiyor dedi...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: velociraptor

Üstte sorup yanıt almıştım..bir arkadaşım parasızlıktan tank satıp oynuyor para bitti pretank lazım ne yapalım dedim..arkadaşlar sağolsunlar önerdiler t26 e5 kararı verdik ama satışta değildi bir sorun oldu bizde m46 kr aldık..birde 3 gün hafta sonu premıum hesap aldı..pre tankı daha alalı 1ay olmadı arkadaşım dün bct25t aldı donanımını yaptık müretteabtı 3 skill yaptık biraz tamir çantası ve ilk yardım aldı şuan 2.000.000. Nakiti var..hep para harcanmasına karşı durdum..ama 8 ve üstü oynamak için idame ettirmek için maalesef premıum tank şart..maalesef..gecen savaşta baktım arkadaşım m46 yla birini delememiş apcr ile atıyor.ne yapıorsun abi apcr para dedim...öbür maçta alırım geri parayı delemeyince zoruma gidiyor dedi...

Şimdi baktım T26 e5 yok, T26 e4 var. 7200g. M46KR 8700g. İllede mecbur değilsem o kadar yüksek para yatırmak istemiyorum. Yorumları okudum hüsrana uğradım zaten. 100 lira yatırsam değer mi değmez mi belli değil. Param olmadığından değilde oyuna değer mi :D
  • BJK kullanıcısına yanıt
    12 gün sonra geliyorum :) bakalım belki klan işlerine fln girmem büyük ihtimalle olabilir.

Benim arkadaşımda kararsızdı battefield da oynuyor..bayağı bekledi oynadı baktı sardı bırakamıyor kararı kendi verdi..ben karışmadım zorlamadım para harcamaya..oyunu açıkladım bilgi verdim tankları pre hesabı para kazanmayı anlattım şimdi karar verdi ve pre tank aldık..yeter..altını bile yok...karar verinceye kadar önünüzde bolca ulus var sıradan tier I den başkayın..8 e kadar devam...

Bu oyunun en kötü tarafı tutarlılık yok, sen o kadar emek veriyorsun, çok iyi bir tankı kasıyorsun bir bakıyorsun 1 yada 2 güncelleme sonra nerf gelmiş tankın beş para etmez olmuş yada auf e100 (ona verdiğim emeği hala wot a helal etmem hala söverim grill ile değiştirimesi büyük haksızlıktı) ve son güncelleedeki obj ler gibi bambaşka tanklar olmuş.
    T10 seviye bir tanka benim ulaşmam pre hesap ile en az 2.5 - 3 ay idi (artık almıyorum) sonra hop tank çöplük, mesela herkes inkar ediyor ama obj 140 ı ilk çıktığında t62a ile birlikte gece gündüz kasarak hemen aldım o zamanlar jgpz den sektirdiğimi bilirim, hatta t62a ile kıyasladığımda hız manevra ve sektirme konusunda çok daha iyi idi, ama şimdi t8 dandik bir med önden çatır çatır deliyor, gelde o emeğe acıma.
    bence pre hesaba para verilmez (ben 3 yıl üst üste yıllık almıştım ve şimdi keşke almasaydım diyorum) o belli bir süreli ve süresi bitince paran boşa gitmiş oluyor, o parayla al adam gibi bir t8 zaten parayı çok rahat kasıyorsun. ben uzun zamandır t26e5 kv220-2 ve scorpion ile oynuyorum, t10 ları turnavalarda ödül varsa onun için garajdan çıkarıyorum (geçen turnuvada 500 gold kazandırdılar iyi oldu)
    düşmana bodoslama dalmak ezip geçmek zevk almak için kv220-2, para kazanmak içinde ön cephe istersem t26e5 keyfim yok fazla hareket etmeden t10 ları çatır çatır deleyim dersemde scorpion ile oynuyorum t10 tanklarım ile yaptığım maçlardan daha fazla zevk alıyor ve para kazanıyorum.

Yalnız bu aralar wot bana fena taktı bana sıkan birini öldürdüm diye mavi oldum, yaklaşık 30 maç yaptım hala maviyim birde herhalde şikayet etmiş 6 nisana kadar chat ban yedim...
  • Yurt dışındaydım..oğlum yazmıştı baba sorun var demişti..1.0 güncelleme ile birlikte benim Scorp G deki kaplı optik gitmiş..caernarvon 4 skill+1 li mürettebat gitmiş..pershing 4 skilli mürettebat gitmiş...ticket açtım bakalım ne olcak..şaşırmadım

• Arasıra Fame in klan savaşlarını izliyorum dakillzor canlı yayındayken..savaş başlamadan önce dakillzor komutan sıralamalar ile oynuyor ..örneğin 3. Sıradaki schokisch i 15 e alıyor 15 deki vale yi 4 e alıyor bu ne anlama geliyor sıralamaların ne anlamı var..?.hiç klanım olmadı cahillik işte

•  World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]

TAKDİRLE YAPICAKTIM GÖREVİ YİNE OLMADI

3 TD DÜŞTÜ HEPSİNİDE BEN SPOTLADIM LANET OLASI ARTY YAPTIRMADI GÖREVİ YİNE BENİM ARTİM BENİ VURDU
  • 
Sayfa: önceki 33093310331133123313
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.