Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
66.931
Cevap
124
Favori
2.387.219
Tıklama
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> World Of Tanks >> World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]
Giriş
    16378 Mesaj
    Dikkat troll game icerir :) 11:20-10:50 arasi :D
    http://wotreplays.eu/site/4128753#serene_coast-gurcell-t-54

@Guvor
    Rus tanklarina git de hangi seriden gittigin farketmez. Agirlar ciddi saglam, medler ise 8 9 10 da inanilmaz avantjli, bir tanesi haricinde hepsi seviyesine veya rolune gore cok guclu tanklardir.
    |
    |

Aslında kendi oyun stilini, hangi tür tanklarla oynamaktan daha keyif aldığını veya daha başarılı olduğunu deneye deneye anlayabilirsin. Her tür tankın kendi oyun stili, oyun içinde yapması gerekenler var.
    oyuna ilk başladığımda (ki hala yeni bile sayılırım 3000 oyun oynamışım daha) herkes süzgece çevirdiğinden ağır tanktan başkası ile oynayamam diye zannedip sadece o hatta gitmiştim (şu an full rus IS-3 var)
    ama oyunda zaman geçirdikçe gördümki, neyle oynarsan oyna, sana hasar verebilecek elbet birileri oluyor.
    şimdilerde çoğunlukla orta ve hafif anlarla oynuyorum, çokta keyif alıyorum. hele şarjörlüler tadından yenmiyor :)
    tabi bu bana göre işte, sana göre ne? onu oynadıkça çözeceksin. tier 10 kmt yapan var. öyle arkadaşların sabrına hayranım mesela, hiç bana göre değil. oyunda sabırsız olduğum için de zaten istatistiklerim yerlerde :)
    neyse çok uzatmanın anlamı yok, oynadıkça kendi yolunu bulursun. ama ülke olarak ruslar seni pek üzmez gerçekten.
    |
    |
    Guvor kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    676 Mesaj
    Churchill gillerden kurtuldum ya..acaba akşam davul mu çalsam.?fakir e yemek mi dağıtsam?salon tutup düğün gibi bir şey mi yapsam?böyle bir şey olamaz..nerden girdim bu işe...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bı sorum olacaktı t28htc görevini yapıyorum şuan arty hafif ve ağır tank görevleri hızlı şekilde bitti Avcı ve orta tanklarda zorlanıyorum sorum şu 4 farklı tür görevini takdirle tamamlanirsa 5. Turun görevlerini yapmadan gecilebiliyormus dogruymudur acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

O eskidendi, artik tamamini tamamlaman lazim ama takdirle tamamladiklarin sayesinde emir aliyorsun ve yapamadigin gorevler icin o emirleri kullanabilirsin.
    |
    |
    sadrainman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hmm anladım tşkler çok sagolun

|
    |
    GurcellOnline kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Herkez burayı okuyor diye yazmak zorunda kaldım..malum youtube moda..çocuklar youtube ve instagramı çok kullanıyorlar..bizimde akk yada akn çabuk bitiyor hız düşüyor buda ping olarak beni çok etkiliyor..bu oyunu cep telf interneti ile oynıyan var mı???

Orijinalden alıntı: velociraptor

Herkez burayı okuyor diye yazmak zorunda kaldım..malum youtube moda..çocuklar youtube ve instagramı çok kullanıyorlar..bizimde akk yada akn çabuk bitiyor hız düşüyor buda ping olarak beni çok etkiliyor..bu oyunu cep telf interneti ile oynıyan var mı???

Ben elektrikler kesildiği zaman oynuyorum. Laptop'tan oynadığım için, telefonu modem olarak kullanıp o şekilde bağlanıyorum. Valla beklediğimden çok daha iyi diyebilirim. Ortalama 90-100 ms ping olmasına rağmen lag olmadan oynanabiliyor.
    |
    |
    Benim evde de normal dsl internet var fakat 4.5G ile daha akıcı oynuyorum ping 80 civarında olur lag v.s. hiç olmuyor. Tek sorun savaştayken telefon gelmesi o zaman bağlantı çoğu zaman kopuyor.:)
    |
    |
    1 senenin kıymetini sınıfta kalan bilir. 1 ayın kıymetini erken doğuran kadın. 1 haftanın kıymetini dergi çıkartan. 1 saatin kıymetini sevgilisini uğurlamak üzere peronda oturan. 1 dakikanın kıymetini uçağını kaçıran. 1 saniyenin kıymetini ölümden son anda dönen.1 salisenin kıymetini gümüş madalya alan bilir.
  • Yüzbaşı
    676 Mesaj
    az önce avea ile 2 el oynadım..avea çekmez biliyorsunuz..ama 100 fps 120-150 ping ile oynadım ama iyiydi..şimdi hızı daha iyi bir operatöre geçip bir paket alaıcağım..sanırım olucak bu iş..teşekkür ederim..

Öyle yapacağına Türknete geç, akk, akn, hgs, ygs, ogs hiçbiri yok...
    |
    |
    velociraptor kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Rapator

Öyle yapacağına Türknete geç, akk, akn, hgs, ygs, ogs hiçbiri yok...

Bakıyım..ama s.online a taahhüt var ev tv ev telf var...

Yerine göre kotasız adsl veya vdsl + ev telefonu her yöne (gsm ve yurtdışı dahil) 1000dk 59,99 TL...Taahüt yok...Cayma bedelini 120TL ye kadar karşılıyorlar...Arkadaşını getir kampanyasından yararlanırsan da 1 ay bedava kullanıyorsun...Şimdi yeni abonelere piyasaya göre uygun fiyatlı modemde temin ediyorlar...Firma babamın değil...
    https://turk.net/modem/asus-dsl-ac51/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rapator -- 4 Şubat 2018; 0:17:22 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: velociraptor

S.Conq için çalışıyorum..Churchill ere bulaştım..Tecrübenize dayanarak bu oyunda DW2 den kötü bir tank olacağaını düşünmemiştim..Varmış ya..İlk defa bir tankı altınla geçmeyi yada bırakmayı düşünüyorum..Böylr bir şey olamaz ya..Vallaha yazık bunu oynıyanlara..Tükrük atıyor leblebi bile değil... karşı tank tükürünce deliniyor..Caretta kaplumbağasından yavaş..gidemiyor gelemiyor delemiyor..dönemiyor..yazık ya..vallahi çok yazık..

Ahaha Churchillden keyif alip, ustalik seridi alan bir ben varim herhalde

AMD Phenom II X6 1055T / ASUS M4A89GTD Pro USB3 / Kingston 4GB DDR3 1333 MHZ / HIS HD5850 / Samsung SH-S223C 33X / WD 3.5 inch 1TB / XIGMATEK Pure Black Edition 700+80W / Asus MS238H 23" Full HD LED / Windows 7 Home Premium Türkçe
  • Yüzbaşı
    676 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Rapator

Yerine göre kotasız adsl veya vdsl + ev telefonu her yöne (gsm ve yurtdışı dahil) 1000dk 59,99 TL...Taahüt yok...Cayma bedelini 120TL ye kadar karşılıyorlar...Arkadaşını getir kampanyasından yararlanırsan da 1 ay bedava kullanıyorsun...Şimdi yeni abonelere piyasaya göre uygun fiyatlı modemde temin ediyorlar...Firma babamın değil...
    https://turk.net/modem/asus-dsl-ac51/

Saol..bir bakıyım..ev halkı tv plus yani televizyondan çok memnun..:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi velociraptor -- 4 Şubat 2018; 15:30:59 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    676 Mesaj

sattım..birebir göğüs göğüse savaşta bile arty daha iyi..sarhoş falan ediyor sıplash atıyor..yani bir şeyler yapıyor..churchilgiller gitti..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi velociraptor -- 4 Şubat 2018; 15:36:36 >
    |
    |
    Donanım.Uzmanı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben gerektiği zaman USB den bağlayıp cepten paylaşıyorum. Ne zaman gerekiyor? Ev halkı videoları açtığı zaman
    |
    |
    denemeden yazmıyayım dedim..bende avea var performansı hepimizce malum..120-140 ping ile takılmadan oynuyorum..2 saatte 25 mb harcadım..en azından cep telf kota programı öyle söylüyor..normal internette 120 ping e gelinde yavaş yavaş takılmalar başlıyordu...sanırım olucak gibi..bende ev halkı youtube da iken cep ile diğer zamanlarda ev interneti ile oynıyacağım..olucak gibi.

Dun genel bir sorun vardi sanirim, gunduz oyuna bile giremezken aksam girilse bile asiri veya duzensiz pingden oyun oynanmadi. Ancak VPN veya cepten baglayinca oyun normale donuyordu.
    |
    |
Mobilya Takımları
SEO
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,719
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.