Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] (3296. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
67.019
Cevap
120
Favori
2.438.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32943295329632973298
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yeni başlayan birine td için hangi ülkeyi önerirsiniz hali hazırda 4. seviye olan marder38t yi kullanmaktayım.Birde arty denemek istiyorum yine yeni başladığımı göz önüne alırsak hangi ülke daha faydalı olur?

Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NDS

quote:

Orijinalden alıntı: SilasGrives

Takıma yardım bakımından dediğiniz doğru tabi ki ama kişisel olarak getiriyi merak etmiştim ben.

genelde 1 kill 400 hasardan fazla deneyim verir ama deneyim hesaplamasinda cok fazla degisken var

Eğer senden 1-2 üst seviye birine hasar verirsen bir killden daha fazla deneyim alırsın diye biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fornicras

quote:

Orijinalden alıntı: NDS

quote:

Orijinalden alıntı: SilasGrives

Takıma yardım bakımından dediğiniz doğru tabi ki ama kişisel olarak getiriyi merak etmiştim ben.

genelde 1 kill 400 hasardan fazla deneyim verir ama deneyim hesaplamasinda cok fazla degisken var

Eğer senden 1-2 üst seviye birine hasar verirsen bir killden daha fazla deneyim alırsın diye biliyorum.

kill almak direk flat exp veriyor 25-50 arasindaydi sanirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben world of tanks blitz oynuyorum. Sizce hangi tank ile devam etmek en mantıklıdır?

Cevap verirseniz sevinirim.

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Enfiye -- 28 Ocak 2018; 12:39:46 >
  • Enfiye kullanıcısına yanıt
    E100 seni uzmez

• Geçen günlerde wot da yakaladığım güzel bir an. Zavallı amx ne ye uğradığına şaşırmıştır muhtemelen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ferrari -- 28 Ocak 2018; 19:58:42 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyuna yeni başladım Sovyet tankları iyi mi siz hangi ülkenin tankını veya hangi model tankı kullanmanı önerirsiniz

• Dikkat troll game icerir :) 11:20-10:50 arasi :D
    http://wotreplays.eu/site/4128753#serene_coast-gurcell-t-54

@Guvor
    Rus tanklarina git de hangi seriden gittigin farketmez. Agirlar ciddi saglam, medler ise 8 9 10 da inanilmaz avantjli, bir tanesi haricinde hepsi seviyesine veya rolune gore cok guclu tanklardir.
  • Guvor G kullanıcısına yanıt
    Aslında kendi oyun stilini, hangi tür tanklarla oynamaktan daha keyif aldığını veya daha başarılı olduğunu deneye deneye anlayabilirsin. Her tür tankın kendi oyun stili, oyun içinde yapması gerekenler var.
    oyuna ilk başladığımda (ki hala yeni bile sayılırım 3000 oyun oynamışım daha) herkes süzgece çevirdiğinden ağır tanktan başkası ile oynayamam diye zannedip sadece o hatta gitmiştim (şu an full rus IS-3 var)
    ama oyunda zaman geçirdikçe gördümki, neyle oynarsan oyna, sana hasar verebilecek elbet birileri oluyor.
    şimdilerde çoğunlukla orta ve hafif anlarla oynuyorum, çokta keyif alıyorum. hele şarjörlüler tadından yenmiyor :)
    tabi bu bana göre işte, sana göre ne? onu oynadıkça çözeceksin. tier 10 kmt yapan var. öyle arkadaşların sabrına hayranım mesela, hiç bana göre değil. oyunda sabırsız olduğum için de zaten istatistiklerim yerlerde :)
    neyse çok uzatmanın anlamı yok, oynadıkça kendi yolunu bulursun. ama ülke olarak ruslar seni pek üzmez gerçekten.
  • Churchill gillerden kurtuldum ya..acaba akşam davul mu çalsam.?fakir e yemek mi dağıtsam?salon tutup düğün gibi bir şey mi yapsam?böyle bir şey olamaz..nerden girdim bu işe...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bı sorum olacaktı t28htc görevini yapıyorum şuan arty hafif ve ağır tank görevleri hızlı şekilde bitti Avcı ve orta tanklarda zorlanıyorum sorum şu 4 farklı tür görevini takdirle tamamlanirsa 5. Turun görevlerini yapmadan gecilebiliyormus dogruymudur acaba

• sadrainman kullanıcısına yanıt
    O eskidendi, artik tamamini tamamlaman lazim ama takdirle tamamladiklarin sayesinde emir aliyorsun ve yapamadigin gorevler icin o emirleri kullanabilirsin.
  • GurcellOnline kullanıcısına yanıt
    Hmm anladım tşkler çok sagolun

• Herkez burayı okuyor diye yazmak zorunda kaldım..malum youtube moda..çocuklar youtube ve instagramı çok kullanıyorlar..bizimde akk yada akn çabuk bitiyor hız düşüyor buda ping olarak beni çok etkiliyor..bu oyunu cep telf interneti ile oynıyan var mı???

• quote:

Orijinalden alıntı: velociraptor

Herkez burayı okuyor diye yazmak zorunda kaldım..malum youtube moda..çocuklar youtube ve instagramı çok kullanıyorlar..bizimde akk yada akn çabuk bitiyor hız düşüyor buda ping olarak beni çok etkiliyor..bu oyunu cep telf interneti ile oynıyan var mı???

Ben elektrikler kesildiği zaman oynuyorum. Laptop'tan oynadığım için, telefonu modem olarak kullanıp o şekilde bağlanıyorum. Valla beklediğimden çok daha iyi diyebilirim. Ortalama 90-100 ms ping olmasına rağmen lag olmadan oynanabiliyor.
  • Benim evde de normal dsl internet var fakat 4.5G ile daha akıcı oynuyorum ping 80 civarında olur lag v.s. hiç olmuyor. Tek sorun savaştayken telefon gelmesi o zaman bağlantı çoğu zaman kopuyor.:)
  • az önce avea ile 2 el oynadım..avea çekmez biliyorsunuz..ama 100 fps 120-150 ping ile oynadım ama iyiydi..şimdi hızı daha iyi bir operatöre geçip bir paket alaıcağım..sanırım olucak bu iş..teşekkür ederim..
  • velociraptor kullanıcısına yanıt
    Öyle yapacağına Türknete geç, akk, akn, hgs, ygs, ogs hiçbiri yok...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rapator

Öyle yapacağına Türknete geç, akk, akn, hgs, ygs, ogs hiçbiri yok...

Bakıyım..ama s.online a taahhüt var ev tv ev telf var...

• velociraptor kullanıcısına yanıt
    Yerine göre kotasız adsl veya vdsl + ev telefonu her yöne (gsm ve yurtdışı dahil) 1000dk 59,99 TL...Taahüt yok...Cayma bedelini 120TL ye kadar karşılıyorlar...Arkadaşını getir kampanyasından yararlanırsan da 1 ay bedava kullanıyorsun...Şimdi yeni abonelere piyasaya göre uygun fiyatlı modemde temin ediyorlar...Firma babamın değil...
    https://turk.net/modem/asus-dsl-ac51/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rapator -- 4 Şubat 2018; 0:17:22 >
  • 
Sayfa: önceki 32943295329632973298
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.