Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
66.930
Cevap
124
Favori
2.387.169
Tıklama
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> World Of Tanks >> World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]
Giriş
    668 Mesaj

Haklısınız altınla açtığım type 5 i sattım şimdi düşününce aklıma geldi bosaymis pre tank alsam en azından bende kalırdı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    velociraptor kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar benim WoT güncellenmiyor? %0 da duruyor saatlerce, yorum , katkınız olabilir mi?

Hafif tankçılara . ELC EVEN 90 a para verilir mi?

belirtme gereği hissettim..ben hiç altınla tank açmadım..tek pre tankım var oda Scorp G..ama bu oyunda parasızlık yaşadım..şimdi arkadaşım yaşıyor.. KV4 var ama oynıyamıyor..alttan da 1-2 tank sattı..:)
    |
    |
    sadrainman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Crimean

Arkadaşlar benim WoT güncellenmiyor? %0 da duruyor saatlerce, yorum , katkınız olabilir mi?

Bu oyuna, bu yamyam oyun şirketine kuruş verilmez.

Yazıktır, günahtır, illa harcanacaksa o para, gidip bir fakire vererek sevap kazanmak elzemdir.

Orijinalden alıntı: Crimean

Blackdog dışındaki hafifler çöp

1.0 Common Test’i indirdim, oynadım. Oyun bambaşka hissettiriyor mükemmel olmuş. Optimizasyonda çok iyi görünüyor. 9.21 de 120FPS alıyordum Ultrada 1.0da da aynı değeri alıyorum. Mart’ı sabırsızlıkla bekliyorum.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    968 Mesaj

Haklısın, bence asıl kayıp harcanan zaman, pek çok genç çok değerli zamanlarını bu tip şeylerle harcıyor, para vermeseler bile. Verilen 3 kuruşun önemi yok ama zaman geri gelmez, hele gençken hayatının kritik zamanlarında çok daha önemli.Buna harcadığın zamanla akademik kariyer yaparsın emin ol.
    |
    |
    Megadeth_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Amx 13 57 ile rest çekiyorum
    |
    |
    NDS kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    Son update'den bu yana aldığım galibiyetlerin sayısı iki elin parmaklarını geçmedi.Oyunu kazanma şansımız olmuyor zaten. Takımın yarısı koşarak ilk 2 dakikada ölüyor. Oyunu silme aşamasına geldim.
    AMD Phenom II X6 1055T / ASUS M4A89GTD Pro USB3 / Kingston 4GB DDR3 1333 MHZ / HIS HD5850 / Samsung SH-S223C 33X / WD 3.5 inch 1TB / XIGMATEK Pure Black Edition 700+80W / Asus MS238H 23" Full HD LED / Windows 7 Home Premium Türkçe
  • DH Yönetici
    16378 Mesaj

Tek caresi Platoon yapmak, baska bir cozumu yok bu durumun.
    |
    |
    Donanım.Uzmanı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

201 delip 320 vurani tak, statlar diger topun daha iyi oldugunu soylese de emin ol bunu cok daha fazla yardimini goreceksin.
    |
    |
    Fornicras kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: GurcellOnline

201 delip 320 vurani tak, statlar diger topun daha iyi oldugunu soylese de emin ol bunu cok daha fazla yardimini goreceksin.

201 çok yetersiz gibi geldi bana, T-32 ile 198 pen çok sıkıntı yaratıyor Tier X maçlarda ki T-54 sürekli Tier X görecek. Sürekli gold ammo atacak param da yok, bilemedim.

201 T-54 gibi birsey tank icin oldukca ideal. Onun deliciligi 201 ama 250 delen toplardann bile daha iyi sonuclari var :) T-54 culer iyi bilir ne demek istedigimi.
    |
    |
    Fornicras kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Merhaba az önce bu laptopu aldım hd oynamakiçin sizce yeterli midir hd için önceden sormak için pek vaktim olmadı eski pc bi anda bozulunca .özellikle ekran kartı yeterli midir acaba laptopu yarın deneyebileceğim bu arada ondan soruyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadrainman -- 10 Şubat 2018; 18:3:30 >
    quote:

Orijinalden alıntı: sadrainman

Merhaba az önce bu laptopu aldım hd oynamakiçin sizce yeterli midir hd için önceden sormak için pek vaktim olmadı eski pc bi anda bozulunca .özellikle ekran kartı yeterli midir acaba laptopu yarın deneyebileceğim bu arada ondan soruyorum :)

Tüm özellikleri en yüksekte değil ama yine göze hoş gelen grafiklerde oynarsınız diye düşünüyorum.

• Yüzbaşı
    668 Mesaj

tşk ederim cvp için cok merak ediyorum hd oynatacak mı diye
    |
    |
    BJK kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

valla bende t54 az çok oynarım..baktım şimdi bende 219 delen topu kullanıyormuşum..ama şimdi Gürsel bey de önerince acaba 201 i mi kullansaydım?yada kullandım mı acaba ?hatırlayamadım??
    |
    |
    GurcellOnline kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    T54 için 201 lik topu kullanıyorm dpm daha iyi. Ayrıca zırhlı araçlar ile karşılaştığınızda zaten diğer topla da delemezsiniz her halükarda rakibi yandan ve arkadan vurmanz gerecektir bu iş için de 201 delen top yeter

|
    |
Bey Azura
üniversite
haberler
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.