Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] (3300. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
67.019
Cevap
120
Favori
2.438.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32983299330033013302
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Wotta grafik ayarlarında epey fazla seçenek var. Sistem çok eski olmadıkça (Benim 9 senelik eski laptop gibi ) her sisteme uygun ince ayarlar mümkün. Bir de optimizasyon gelişince ve yeni çıkacak ekran kartı sürücüleri ile daha iyi olacaktır.
  • bi deneyeyim bakalım oynatacak mı
  • biraz kayma azaldı ama yine de tam gitmedi açıkcası maksimumla yüksek kalite arasında farkı hissedemedim yüksek seçeneği gayet keyifli aslında ses olarak zaten harika type 5 i keşke satmasaydım son ses merak ediyorum şuan camlar inlerdi
  • RaymonD7 kullanıcısına yanıt
    Ben de çıkaramadım haritayı yeni mi o

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6 gb 1060 , kart kampanyası + n11 çeki de bulunursa

• dragotreis kullanıcısına yanıt
    Balıkçı koyu biraz yabancıladım 10 aydır oyunu oynamıyorum takip edemiyorum malüm askerlik :) nisanda bitiyor.

• merhaba arkadaşlar elimde t28 prot var son topu açacağım süspansiyonları açmaya gerek var mı yük kapasitesi yeterli olur mu şimdi topu boşa açmayalım takamayacaksam yada yay alsam kurtarır mı
  • sadrainman kullanıcısına yanıt
    Tankı karşılaştırmaya ekle, yapılandır mı ne diye bişey var. Ordan parçaları takıp bakıyorsun. Son topun üstüne geldiğinde şayet palet istiyorsa böyle kırmızılı mırmızılı bişey oluyor anlarsın zaten kolay.

• SilasGrives kullanıcısına yanıt
    çok sağolasın
  • ben bu t28 prot a bayıldım 9 ve 10 lara atıyor hep ama bana mısın demiyor type 5 t54 ile falan oynarken delemiyordum bazı tankları bunun delemediği yok bazen sektiriyorda meret
  • O-ni ile derp gun da trollukten trolluge kosarken O-ho dan ayni topla hic memnun kalmadim, onundeki topcuklardan dolayi egimi cok dusuk, ancak tareti yana cevirdigimde daha iyi top egimi yakalayabiliyorum, bu epey sinir bozucu

• Oho gerçekten kötü bı tank 9 ve 10.sseviye ile maç yapıyorsun ayrıca .oni ise hep top çıkıyor ondan zevkli delinmiyor birde .ama type 4 çok zevkli type 5 ise bence yetersiz bı tank 10. Seviyelere kıyaslandığında hafifleri veya scorpion grille gibi leri yakaladın mi tek atışla 1000 dmg cepte😁 gitme sona kadar boşver cidden oni veya o-i ile zevkine oyna

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadrainman -- 17 Şubat 2018; 16:41:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Donanım.Uzmanı

O-ni ile derp gun da trollukten trolluge kosarken O-ho dan ayni topla hic memnun kalmadim, onundeki topcuklardan dolayi egimi cok dusuk, ancak tareti yana cevirdigimde daha iyi top egimi yakalayabiliyorum, bu epey sinir bozucu

O-İ den sonra hiç zevk vermedi o ağaç bana. Type 5 aldım uzun süre oynamıyordum. Sonra ona da derp gun eklediler, bi nebze zevkli olmaya başladı full gold basınca. Ama gerek yavaş olması, gerek saklanmaya müsait olmayan dev bişey olması, gerekse bu tankla karşılaşan herkesin gold atması bu tankı çekilmez kılıyor. 3lü platlarla trollük haricinde oynamıyorumm artık.

• merhaba arkadaşalar bu canavarı nasıl bilirsinz alınır mı aslında t95 çok hoşuma gidiyor duruş olarak .elimde t28 prot var t30 kasarken biriken deneyimle bunu da alabilirim devam mı edeyim t30a yoksa t28 alınıp t95 d e kasılır mı
  • sadrainman kullanıcısına yanıt
    T30 guzel tanktir ancak zirhi yoktur, T95 ise seni kanser edecek kadar yavastir ama cok troll bir zirhi vardir. Donanimla desteklemediysen T95 yaklasik 15, T30 ise 18 saniyede 750 vurur. Her ikisininde mac cevirme potansiyeli var ama oynanislari tamamen farklidir. Bircok haritada t95 le baseden cikamazken t30 la haldur uldur gidebilirsin ama sehir haritalarinda taret kullanamaz ise yem olur.

Edit:
    Son olarak t10lari icin, T110E3 her clanda aranan bir tanktir, T1110E4 ise kimsenin umrunda olmaz, sadece mecbur kalinirsa alinir.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • GurcellOnline kullanıcısına yanıt
    Taretsiz tank da çok zor yahu, hafif veya scorp paleti aldı mı keklik gibi bekliyorsun söve söve . Bir kere tamir ettin döndün hadi, ikinci şansın yok.. tek yakalandın mı bittin.. o yüzden sevmiyorum ben. (Oynamadım e3 ile, tahmini konuşuyorum) e4 ten memnunum

• GurcellOnline kullanıcısına yanıt
    Tmm tşkler 70 bin deneyim boşagider değmez ozAman ..T30 a devam olmadı su 152 ile eğleniriz vuruslari benzer

• T30 görünce yolumu değiştiriyorum..bir tarafımı kopartıyor mutlaka..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • velociraptor kullanıcısına yanıt
    bak şimdi iyice heyacanlanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: GurcellOnline

T30 guzel tanktir ancak zirhi yoktur, T95 ise seni kanser edecek kadar yavastir ama cok troll bir zirhi vardir. Donanimla desteklemediysen T95 yaklasik 15, T30 ise 18 saniyede 750 vurur. Her ikisininde mac cevirme potansiyeli var ama oynanislari tamamen farklidir. Bircok haritada t95 le baseden cikamazken t30 la haldur uldur gidebilirsin ama sehir haritalarinda taret kullanamaz ise yem olur.

Edit:
    Son olarak t10lari icin, T110E3 her clanda aranan bir tanktir, T1110E4 ise kimsenin umrunda olmaz, sadece mecbur kalinirsa alinir.

T1110E4'ün o kadar da kötü bir tank olduğunu düşünmüyorum açıkçası. Oynaması epey keyifli geldi bana, bariz kötü bir yanını da göremedim.
    T95'den önceki tank olan T28'de gayet keyifli bir tankmış. Bir iki oyun çevirdim şimdiye kadar. Fakat zırhı t95 kadar cengaverliği kaldırmıyor. Bir ölü tankın önünde güzel bir korunma yaparsanız aşırı keyif alabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 32983299330033013302
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.