Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] (3126. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
67.018
Cevap
120
Favori
2.438.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31243125312631273128
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tefennili

Arkadaşlar bir sorunum var yardım ederseniz çok sevineceğim. Dün yeni güncelleme yaptıktan sonra oyunu açıyorum güncelleme yap diyor, güncelleme yapmak istediğimde güncelleme yok gözüküyor bir türlü oyuna giremiyorum, acaba güncelleme yaparken bir sorun mu oluştu ne yapmamı önerirsiniz?

İnternette benzer sorunu olanlar bulamazsanız, tekrar yüklemekten başka çare görünmüyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tefennili kullanıcısına yanıt
    Oyun klasoru icinde Updates klasorunun icinnde ne bulduysan sil. Bu islemi yaparken oyunu calistirmamis ol, yani update ekrani kapali olsun.
  • quote:

Arkadaşlar bir sorunum var yardım ederseniz çok sevineceğim. Dün yeni güncelleme yaptıktan sonra oyunu açıyorum güncelleme yap diyor, güncelleme yapmak istediğimde güncelleme yok gözüküyor bir türlü oyuna giremiyorum, acaba güncelleme yaparken bir sorun mu oluştu ne yapmamı önerirsiniz?

Birçok kez oyunu silip yükledim güncelledim hiç böyle birşeyle karşılaşmadım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni aldığım bir tanka ekipman takacağım fakat 1,600,000 tutuyor. Yakın zamanda indirim falan gelirmi acaba? Ona göre bu ekipman işini erteleyebilirim.

• Oyunun açılmaması veya yanlışlıkla oyuna ait bir dosya silmek gibi bir durum olursa şu dosyayı oyunun kurulu olduğu dizine çıkart ve çalıştır (WoTLauncher.exe nin olduğu klasöre).
    http://www.mediafire.com/?wwkkdw052gck47j

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayisikent -- 12 Haziran 2016; 16:12:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mirzZza

Yeni aldığım bir tanka ekipman takacağım fakat 1,600,000 tutuyor. Yakın zamanda indirim falan gelirmi acaba? Ona göre bu ekipman işini erteleyebilirim.

Oyunda ne zaman neye indirim geleceği hiç belli olmuyor. Deneyimleri açıp neye indirim geliyorsa onu alıp bekliyorum.

Aynı anda 11 ağaçta ilerliyorum şu anda. Sadece x2 deneyimleri oynasam bile hepsiyle oynayamıyorum. Biriki tanesini bekletmek çok etkilemiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetyilmaz77 -- 12 Haziran 2016; 15:53:08 >
  • mehmetyilmaz77 M kullanıcısına yanıt
    Agustosda buyuk indirim var :) ondan oncesi icin kesin birsey yok, simdilik
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • GurcellOnline kullanıcısına yanıt
    Agustosa ne kaldı şurda.

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmetyilmaz77

quote:

Yeni aldığım bir tanka ekipman takacağım fakat 1,600,000 tutuyor. Yakın zamanda indirim falan gelirmi acaba? Ona göre bu ekipman işini erteleyebilirim.

Oyunda ne zaman neye indirim geleceği hiç belli olmuyor. Deneyimleri açıp neye indirim geliyorsa onu alıp bekliyorum.

Aynı anda 11 ağaçta ilerliyorum şu anda. Sadece x2 deneyimleri oynasam bile hepsiyle oynayamıyorum. Biriki tanesini bekletmek çok etkilemiyor.

Ben hep tek ağaçtan ilerliyorum. İS-4 ve İS-7 açmıştım şimdide E-100 açtım ve aldım fakat modüller biraz tuzlu geldi. Neyse bugün ekipmanlarıda taktım. E-100'ün ikinci topu tavsiye edermisiniz? Penetration biraz düşük gibi geldi. Fakat zırhı çok hoşuma gitti. Bol bol sektiriyor. E-100 kullanıcılarından tavsiyeler bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mirzZza -- 12 Haziran 2016; 22:20:17 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mehmetyilmaz77

quote:

Ben hep tek ağaçtan ilerliyorum. İS-4 ve İS-7 açmıştım şimdide E-100 açtım ve aldım fakat modüller biraz tuzlu geldi. Neyse bugün ekipmanlarıda taktım. E-100'ün ikinci topu tavsiye edermisiniz? Penetration biraz düşük gibi geldi. Fakat zırhı çok hoşuma gitti. Bol bol sektiriyor. E-100 kullanıcılarından tavsiyeler bekliyorum.

ikinci topu takıp HEAT nasıl sokulur öğren ve tarete açı vermeyi unutma

• Tier 8 ve 9 larda en güzel win8 i orta ve ağır tank sınıfları içerisinde hangi tanklarda kasabilirim ? bir kaç tank öneri verebilirmisiniz.. persing önerisini aldım bir kaç yerde ilk deneyim dönüştürüp onu alacam.. congueror kastım 150 maç falan oldu 2700 hasar ortalaması ile oynamama rağmen bu kadar mı cimri bir tank olur win8 konusunda ama gel görki t10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghost37 -- 13 Haziran 2016; 2:22:31 >
  • ghost37 kullanıcısına yanıt
    Agır tanklarda m103 güzel bırakır orta e50-Tvp t50-t54 güzel bırakır oynarsan.

Tabi kişiye göre degişir sevdigin bir tank varsa onlada kasabilirsin.

Kastamonuya selamlar :) (37)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RaymonD7 -- 13 Haziran 2016; 3:13:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • NDS kullanıcısına yanıt
    Gece çok garip olaylar oldu. Grille den tvp50/51 in taretinin ortasından e100 ün meşhur HEAT ni sektirttim, m41 bulldogun taretinin tam üzerine, ortaya 90 dereceye yakın( bulldog geri geri kum yığınına çıkmıştı) 121 in ap si sekti, yine aynı maçta conway in yanina 70 dereceye yakın ap mermi sektirttim vs. vs.
    Pc i kırmamak için son çare alt+f4 yaparak terkettim olay mahalini.
    Birde o kadar aim bot kullanan var ki, kursun arkadaş ne öğrenecek...
    Yani kısaca sen RNG kadar varsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi poyraz_371 -- 13 Haziran 2016; 9:16:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GurcellOnline

Oyun klasoru icinde Updates klasorunun icinnde ne bulduysan sil. Bu islemi yaparken oyunu calistirmamis ol, yani update ekrani kapali olsun.

Teşekkür ederim oldu, artık oyuna girebiliyorum.
  • quote:

quote:

Birçok kez oyunu silip yükledim güncelledim hiç böyle birşeyle karşılaşmadım.

2012 den beri bu oyunu oynuyorum benimde ilk defa başıma geldi, neyse sorunu çözdük.
  • Tvp ve Jag E 100'ü öpmek benim için ayrı bir keyif.

İkisinden de nefret ediyorum, hele o Jag'in atış yaptıktan sonra sektirme derdiyle sağa sola kımıl kımıl oynayıp dansetmesi yok mu, beni deli ediyor.

Rhm sağolsun (4.150 maç oldu), gelene gidene 800- 800 gömüyorum.

Adam atışı yeyince zaten direk morali sıfıra iniyor, ondan sonra da çoğu kez iflah olmuyor.

Geçen Tvp'miydi neydi, adamın canı 1100 zaten, üzerime geliyordu, patlayıcıyı bi gömdüm, 1090 hasar, herif neye uğradığını şaşırdı.

İkinci topa öyle bir alıştım ki ilk topla oynayamıyorum artık o derece.

Tanksavar gibisi yok ya, Rhm olur, T 30 olur, E4 olur, bayılıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: poyraz_371

Gece çok garip olaylar oldu. Grille den tvp50/51 in taretinin ortasından e100 ün meşhur HEAT ni sektirttim, m41 bulldogun taretinin tam üzerine, ortaya 90 dereceye yakın( bulldog geri geri kum yığınına çıkmıştı) 121 in ap si sekti, yine aynı maçta conway in yanina 70 dereceye yakın ap mermi sektirttim vs. vs.
    Pc i kırmamak için son çare alt+f4 yaparak terkettim olay mahalini.
    Birde o kadar aim bot kullanan var ki, kursun arkadaş ne öğrenecek...
    Yani kısaca sen RNG kadar varsın.

dün şartlar normal değildi evet...grille ile t95 e yandan çakıyorum, deldi geçti diyor...pantere oturtuyorum, fena vurdun diyor ama ortada bi halt yok....az kalsın klavye ile masa birbirine yapışacaktı...
  • bense t54 hafif sıkletten nefret ediyorum...gördüğümde ilk ona çakıyorum...baş belası bir tank...spoter filan ama t54 gibi zırhı var...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caesar76

Tvp ve Jag E 100'ü öpmek benim için ayrı bir keyif.

İkisinden de nefret ediyorum, hele o Jag'in atış yaptıktan sonra sektirme derdiyle sağa sola kımıl kımıl oynayıp dansetmesi yok mu, beni deli ediyor.

Adam atışı yeyince zaten direk morali sıfıra iniyor, ondan sonra da çoğu kez iflah olmuyor.

Geçen Tvp'miydi neydi, adamın canı 1100 zaten, üzerime geliyordu, patlayıcıyı bi gömdüm, 1090 hasar, herif neye uğradığını şaşırdı.

T30 da HE mi kullanıyorsun? Etkili oluyormu? Ben genelde AP kullanıyorum, HE denesem mi acaba?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Caesar76

Tvp ve Jag E 100'ü öpmek benim için ayrı bir keyif.

T30 da HE mi kullanıyorsun? Etkili oluyormu? Ben genelde AP kullanıyorum, HE denesem mi acaba?

He ile 10 da vurabilirsin 1000 de, şans işi biraz, Rhm ile Tiger 1'e HE attım 969 vurdum mesela.

Genelde Rhm'de de T 30'da da standart mermi kullanıyorum, karşımda uzak mesafede İs 3 veya E 75 varsa mesela, sekme riski olmasın diye HE atıyorum.

T 30'da standart mermi yeterlidir, bunun dışında ne zırh delici ne patlayıcı kullanmak gerekmez, süper bir tanksavardır kendisi.
  • 
Sayfa: önceki 31243125312631273128
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.